• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

مکان های دیدنی بورکینافاسو

• نویسنده موضوع Sosano.o
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 19
  • بازدیدها 625
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
راهنمای مسافرتی به بورکینافاسو
بورکینافاسو، کشوری که در غرب قاره آفریقا واقع شده است. این کشور از لحاظ اقتصادی در بین دیگر کشورهای جهان از پایین ترین رتبه برخوردار بوده و در دو دهه ی گذشته خشکسالی شدیدی در این کشور رخ داده است. بورکینافاسو در گذشته جزء مستعمره های فرانسه بوده و در دوران استعمار این کشور نقش ذخیره نیروی کار برای مستعمرات توسعه یافته تر جنوب را داشته است. این کشور به دلیل فرهنگ گردشگر دوستی که بین مردمش وجود دارد، در سال‌های اخیر به یک مقصد ارزان گردشگری جهان تبدیل شده است. حال برای مسافرانی که بورکینافاسو را به عنوان مقصد سفری خودشان انتخاب کرده اند، الی گشت اقدام به جمع آوری اطلاعاتی نظیر جاذبه های دیدنی، هزینه هایی که برای خورد و خوراک و حمل و نقل باید بپردازید، نیز کرده است. با ما در راهنمای سفر به بورکینافاسو کشوری در غرب آفریقا، همراه باشید.
سفر به بورکینافاسو

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : Sosano.o

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
موقعیت جغرافیایی

کشور بورکینافاسو، در بین خشکی ها غرب آفریقا محصور شده است. پایتخت این کشور اوآگادوگو بوده و طبق سرشماری که در سال ۲۰۱۷ انجام شده، جمعیت بورکینافاسو ۲۰,۱۰۷,۵۰۹ نفر بوده است. مساحت کشور بورکینافاسو ۲۷۴,۲۰۰ کیلومتر مربع می باشد و با توجه به فرهنگ غنی و بهره برداری از موسیقی های جذاب کارشناسان بر این باروند که در سال های آینده به یکی از مقاصد گردشگری در قاره آفریقا تبدیل خواهد شد.
راهنمای سفر به بورکینافاسو

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
مختصری از تاریخ کشور بورکینافاسو
تاریخ بوکینافاسو کمی در گذر تاریخ فراز و نشیب های متعددی داشته است، این کشور در گذشته مستعمره فرانسه بود و در دوران مستعمراتی، این کشور نقش ذخیره نیروی کار برای مستعمرات توسعه یافته جنوب را بر عده داشت. این کشور در سال ۱۹۶۰ به استقلال رسید و در سال ۱۹۸۴ در نخستین سالگرد به قدرت رسیدن توماس سانکارا نامش به بورکینافاسو تغییر یافت تاریخ سیاسی متلاطمی با یک سری کودتاهای نظامی داشته است. پس از فشار برای آزادی در سال های .۱۹۹۰ و ۱۹۹۱، قانون اساسی وضع و در سال ۱۹۹۲ نظام چند حزبی دوباره برقرار گشت
راهنمای مسافرتی به بورکینافاسو

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
اطلاعات کلی کشور بورکینافاسو
زبان رسمی: فرانسوی
واحد پول: فرانک (CFA)
ولتاژ برق شهری: ۲۲۰ ولت
پیش شماره: +۲۲۶
فرودگاه بورکینافاسو: فرودگاه اوآگادوگو
کشور بوکینافاسو

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
آب و هوای بورکینافاسو
آب و هوای کشور بورکینافاسو بسیار گرم و خشک می باشد و تنها در مناطق علفزار استوایی گاهی بارندگی رخ می دهد. شمال این کشور نیز نیمه کویری می باشد.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
هزینه خورد و خوراک در بورکینافاسو
در کشور بورکینافاسو به منظور تهیه غذا در یک رستوران خوب باید ۲,۵۰۰ CFAرا بپردازید. همچنین اگر بخواهید در یک رستوران متوسط با سرویس میز یک غذای دو نفره میل کنید، باید مبلغ ۲۵,۰۰۰ CFAهزینه نمایید. شما برای تهیه یک همبرگر مک دونالدز می بایست ۳,۵۰۰ CFA بپردازید. قیمت یک بطری آب معدنی ۵۰۰ CFA می باشد. همچنین اگر اهل خوردن قهوه هستید به ازای هر لیوان قهوه مبلغی معادل ۱,۶۶۶ CFA پرداخت بنمایید.
هزینه خورد و خوراک در بورکینافاسو

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
هزینه اقامت در هتل های کشور بورکینافاسو
همیشه هزینه اقامت یکی از مهمترین هزینه های در سفر می باشد، به خصوص کشوری مثل بورکینافاسو که بین مقاصد گردشگری ناشناخته تر است به همین دلیل در ادامه چند هتل و حدودی از قیمت های رزرو هتل ها در کشور بورکینافاسو را شرح می دهیم، همچنین لازم به ذکر است که تمامی قیمت های گفته شده در تاریخ ۱۴ بهمن ۹۶ بوده است.
هتل های سه ستاره ۲۸۰,۰۰۰ تا ۴۲۰,۰۰۰ تومان
هتل های چهار ستاره ۴۰۰,۰۰۰ تا ۶۰۰,۰۰۰ تومان
هتل های پنج ستاره ۱,۱۸۶,۰۰۰ تومان به بالا

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
هتل های پیشنهادی در بورکینافاسو
  • هتل Laico Ouaga 2000
هتلی ۵ ستاره در شهر اوآگادوگو، بوکینافاسو می باشد که تمامی امکانات رفاهی برای شما را فراهم آورده است. از جمله امکانات رفاهی در این هتل سیستم وای فای، پارکینگ، صبحانه و همچنین لغو رایگان هتل می باشد.
آدرس: ۰۱ bp 1603 01 (formerly Sofitel), Ouagadougou 01, Burkina Faso
هتل 5 ستاره در بورکینافاسو

• هتل Le Silmande Ouagadougou
دیگر هتل که در این شهر می توانید در اقامت داشته باشید، هتل ۴ ستاره Le Silmande می باشد. از جمله امکانات رفاهی در این هتل سیستم وای فای، پارکینگ، صبحانه و همچنین لغو رایگان می باشد.
آدرس: Route de Kaya BP 4733, Ouagadougou 01, Burkina Faso
هتل 4 ستاره در بورکینافاسو

• هتل Elite
این هتل ۳ ستاره در شهر اوآگاردو واقع است، و از امکاناتی نظیر صبحانه رایگان، پارکینگ رایگان، رستوران و سیستم تهویه برای اتاق های بهره می برد.
آدرس: Ave Yennenga, Ouagadougou, Burkina Faso
هتل الیت

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
هزینه حمل و نقل در بورکینافاسو
سیستم حمل و نقل این کشور شامل اتوبوس، تاکسی و قطار می شود. البته می توانید دوچرخه و موتور هم در شهرهای این کشور اجاره کنید که هزینه اجازه برای دوچرخه حدود ۳۰۰۰CFA و موتور ۶۰۰۰CFA می باشد. سیستم اتوبوس رانی و همچنین تاکسی در کشور بورکینافاسو شهرهای بنین، ساحل عاج، غنا، مالی، نیجر و توگو را به یکدیگر متصل می نماید، هزینه بلیط اتوبوس در این کشور ۴۰۰CFA و هزینه تاکسی ۳۰۰CFA می باشد. اگر خواستید در کشور بورکینافاسو ماشین اجاره کنید هزینه یک لیتر بنزین ۶۱۶ CFA است.
هزینه های حمل و نقل در بورکینافاسو

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
شهرهای کشور بورکینافاسو
اوآگادوگو پایتخت و بزرگ ترین شهر کشور بورکینافاسو می باشد.

Bobo-Dioulasso
دومین شهر بررگ کشور بورکینافاسو است که در جنوب غربی این کشور واقع شده است.
Gaoua از شهرهای تاریخی و به ثبت رسیده در میراث جهانی یونسکو می باشد.
از دیگر شهرهای بورکینافاسو Banfora، Dédougou، Koudougou، Ouahigouya می باشند.

بالا