• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

مکان های دیدنی استونی

• نویسنده موضوع Sosano.o
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 15
  • بازدیدها 339
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
قلعه ی Toompea
این قلعه درست مقابل کلیسای جامع سنت الکساندر نوسکی قرار گرفته و اکنون محل مجلس استونی به شمار می رود، اما این ساختمان زمانی جز قلعه های باستانی بوده که از قرن نهم مورد استفاده قرار می گرفته است.

تصویر

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : Sosano.o

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
بالن تالین
استفاده از بالن شهر تالین این امکان را برای شما و سایر همراهانتان فراهم می کند تا بتوانید از ارتفاعی حدودا 120 متری به یک چشم انداز جذاب و فوق العاده تماشایی از سطح شهر تالین و سایر نواحی پیرامون آن از جمله خلیج فنلاند دست پیدا نمایید. البته ناگفته نماند که شما گردشگران و مسافران شهر تالین یکبار با هواپیما قطعا از تماشای چنین مناظری ل*ذت برده اید اما خوب این بار کمی متفاوت تر از دفعه قبل می باشد و شما عزیزان می توانید بدون کوچکترین استرس و نگرانی از تمام زیبایی های طبیعی یکی از هوشمندترین شهرهای کل دنیا حسابی به وجد بیایید.

تصویر

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
باغ وحش شهر تالین
یکی از بکرترین جاذبه های کاملا طبیعی و دوست داشتنی موجود در پایتخت کشور استونی؛ یعنی شهر تالین، باغ وحش آن می باشد که چیزی نزدیک به 7700 گونه مختلف جانواری از جمله بزهای کوهی، جغدها، کرکس ها و همچنین عقاب ها در این مجموعه دیدنی و خاطره انگیز موجود می باشند. لازم به ذکر است از تمامی حیوانات موجود در باغ وحش شهر تالین چیزی بالغ بر شش هزار گونه جانوری تنها متعلق به محدوده مربوط به آلاسکا تا استرالیا می باشد. همچنین بد نیست بدانید که محیط این باغ وحش نیز کاملا طبیعی بود و مکان آن در پارک جنگلی وسکی مستا قرار گرفته است.

تصویر

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
موزه فضای باز استونی
در حاشیه ساحلی Rocca al Mare یک منقطه چشم نواز و دلربا قرار گرفته است که معروف است به موزه فضای باز کشور استونی! در این موزه شما می توانید با سبک و سیاق زندگی مردم کشور استونی در گذشته های نه چندان دور مواجه شوید. با آهنگ های قدیمی و بازی های مهیج بومیان این منطقه آشنایی پیدا کنید و حتی در صورت تمایل کمی هم با افراد شاد و فعال در این موزه، به ر*ق*ص و پایکوبی بپردازید. از قلم نیافتد که در موزه فاضی باز استونی یک نمایشگاه سنتی نیز وجود دارد که شما را با وسایل و عتیقه جات با ارزش این کشور بیش از پیش آشنا می سازد و نوع دیگری از فرهنگ مردمان استونی را برایتان نمایان می کند.

تصویر

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
موزه دریایی استونی
در بین تمامی جاذبه های گردشگری و مکان های دیدنی شهر تالین، موزه دریایی موجود در این شهر از بقیه جاذبه های جذاب آن می تواند برای شما گردشگران و بازدید کنندگان عزیز جالب تر به نظر آید. در این موزه شما می توانید با قایق ها و کشتی های بزرگ و کوچک بسیاری از وایکینگ های مشهور تاریخ رو به رو شوید و از نزدیک در داخل یک کابین زیردریایی قرار بگیرید و حسابی با اجسام متحرک در دریاهای بیکران استونی، آشنا شوید.

تصویر

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
بخش تاریخی شهر تالین
تالین نیز همچون بسیاری دیگر از شهرهای توریستی و گردشگری دنیا از دو بخش قدیمی و جدید تشکیل شده است. بخش قدیمی شهر تالین خود به تنهایی می تواند دلایل زیادی جهت انجام سفر به این نقطه از قاره اروپا را برای طیف گسترده ای از گردشگران و مسافران اقصی نقاط دنیا باشد. در بخش قدیمی شهر تالین شما می توانید با ساختمان ها و کلیسای های فوق العاده قدمت داری مواجه شوید که اغلب سقف های آنان با سنگ های سرخ طراحی شده است. بر روی کوچه ها و خیابان های سنگ فرش شده آن قدم بزنید و در نهایت با حضور در یکی از کافه های دنج و باستانی این نقطه از شهر تالین، گشت و گذار خود را به پایان برسانید.

تصویر

بالا