• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

مکان های دیدنی استونی

• نویسنده موضوع Sosano.o
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 15
  • بازدیدها 338
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
استونی مقصد توریستی با سبک بسیار شرقی است که در منطقه بالتیک در شمال اروپا واقع شده است که دارای سنت های جالب مردمی و مکان های سرگرم کننده با قیمت های معقول است. لیست کارهای انجام شده در استونی طولانی است. شما تنها می توانید کل تعطیلات را صرفا در کلیساهای تاریخی بگذارانید یا فقط از پارک ها و سواحل بازدید کنید. جمهوری اِستونی کشوری از غرب به دریای بالتیک و از شمال به خلیج فنلاند می‌رسد و مرز شرقی آن با روسیه و مرز جنوبی آن با کشور لتونی مشترک است. پایتخت آن شهر Tallinn تالین است . مجله برترین جاذبه ها لیستی از ۱۵ مکان مهم که باید در سفر به استونی مورد بازدید قرار بگیرند را ارائه کرده است.
1613653644262.png

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : Sosano.o

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
کاخ کادریورگ
در حومه شهر تالین که به وسیله تراموا می توانید به آنجا بروید، کاخ باشکوه و زیبای کادریورگ (KADRIORG) را خواهید یافت که در دل پارکی سبز و چشم نواز قرار گرفته است. نمایشگاه های فرهنگی هنری متعددی در ساختمان مرکزی برگزار می شوند و فضای سبز نیز مکانی محبوب برای گشت و گذاری آرام خواهد بود. در سال ۲۰۱۱ یک باغ دلپذیر ژاپنی نیز به مجموعه اضافه شد که کاری از «ماسائو سونه» (Masao Sone) نابغه می باشد.

تصویر

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
برج تلویزیون
اگر هوا آفتابی و صاف بود در بازدید از برج تلویزیون تردید نکنید. این بنا یک آسانسور به ارتفاع ۱۷۰ متر دارد. اگر هوا مه گرفته نباشد می توانید نمایی ۳۶۰ درجه از کل پایتخت استونی را تماشا کرده و از سر سبزی آن حیرت زده شوید. همچنین این نما به شما تمام مسیر رسیدن به هلسینکی را هم نشان می دهد. یک بازی تعاملی برای کودکان نیز در نظر گرفته شده تا به وسیله آن برخی از قسمت های شهر را مشخص کنند. اگر می خواهید شجاعت خود را امتحان کنید، توصیه می کنیم روی لبه بیرونی سازه راه بروید! البته با یک طناب ایمنی کاملاً حمایت می شوید اما اگر سرگیجه دارید از این کار اجتناب کنید.

تصویر

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
ساحل پیریتا
اگر به تالین فکر کنید شاید اولین چیزی که به ذهنتان برسد دریا نباشد، اما این شهر زیبا یک منطقه ساحلی زیبا نیز دارد که با اتوبوسی از مرکز شهر قابل دسترس است. در تابستان اهالی شهر به این قسمت سرازیر می شوند تا در آب های خنک آن شنا کنند، اما دقت داشته باشید که آب های دریای بالتیک حتی در تابستان هم سرد هستند! در زمستان ساحل تبدیل به منظره ای زیبا برای قدم زدن می شود. دریای یخی در یک سو و افق تالین در طرف دیگر آرامش بی بدیلی را رقم می زنند.

تصویر

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
موزه ک. گ. ب
این موزه کوچک اما هیجان انگیز را از دست ندهید. در طبقه بیست و سوم هتل «ویرو»، نمایشگاه کوچکی برپا شده که بازدیدکنندگان را به دوران شوروی برده و تاریخ جالب ک. گ. ب. را به آن ها نشان می دهد. می توانید از تور انگلیسی موجود بهره گرفته تا بازدیدتان را کامل و غنی کنید.

تصویر

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
میدان Market Square
این میدان به عنوان مرکز شهر قدیمی، مکانی فوق العاده برای آغاز گشت و گذار شما در خیابان های سنگفرش شده است. از اینجا می توانید متوجه سرزندگی شهر شده و در چرخشی 360 درجه با پس زمینه ی سریال «بازی تاج و تخت» (البته بدون در نظر گرفتن توریست ها) مواجه شوید.

تصویر

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
فراز Toompea
اگر به تالین سفر کنید همه به شما خواهند گفت که بهترین چشم انداز شهر از فراز Toompea قابل مشاهده است. البته اگر به مطالعه ی مطلب ادامه دهید متوجه می شوید که چشم اندازهای خیلی بهتری هم وجود دارند! Toompea محله ای است که به شهر قدیمی اشراف دارد و جایی است که شما می توانید از کلیسای جامع سنت الکساندر نوسکی نیز بازدید کنید.

تصویر

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
کلیسای سنت الکساندر نوسکی
این کلیسا که بر فراز تپه ی Toompea واقع شده، یک کلیسای ارتودکس بسیار زیبا می باشد. بنا در سال 1900 ساخته شده، زمانی که استونی همچنان بخشی از امپراطوری روسیه بوده است. هرچند در داخل کلیسا اجازه ی عکسبرداری وجود ندارد، اما بهتر است قدم به درون آن گذاشته و معماری ظریف، موزاییک های زیبا و شمعدان های طلای آن را از نزدیک نظاره گر باشید. ( علاوه بر اینها ورود به این کلیسا رایگان است!)

تصویر

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
کلیسای سنت اولاف
شاید کمی عجیب به نظر رسد اما گردشگران معمولا برای رسیدن به بالاترین نقطه ی کلیسای سنت اولاف زحمت بالا رفتن از 258 پله ی موجود را به خود نمی دهند و بدین ترتیب امکان ل*ذت بردن از بهترین منظره ی شهر قدیمی را از خود سلب می کنند. برج کلیسا منسوب به سال 1267 بوده و قبلا برای دیده بانی کشتی های در حال نزدیک شدن به شهر مورد استفاده قرار می گرفته، هرچند امروز نیز این برج یکی از جاذبه های مهم شهر است که باید حتما آن را در برنامه ی خود بگنجانید. بازدید از این برج 3 یورو ورودی داشته اما برای آن دسته از افرادی که علاقمند به شکار مناظر ناب و گرفتن عکس های بینظیر هستند حقیقتا این مبلغ هزینه ای ناچیز است.

تصویر

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
دیوارهای شهر قدیمی
یکی دیگر از چشم اندازهای محشری که می توان به شهر پیدا نمود از طریق راه رفتن در امتداد دیوارهای قرون وسطایی اطراف شهر قدیمی است. وقتی که گشت شما در اطراف دیوار تمام شد به Kiek in de kök سری بزنید تا بتوانید در مورد تاریخ دفاعی تالین اطلاعات کسب کنید. حتی امروز نیز گلوله های توپی که در جنگ های لیوونی مورد استفاده بوده اند، پشت ایوان مخوف Ivan the Terrible قابل مشاهده هستند.

تصویر

بالا