• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

مکان های دیدنی عمارات متحده عربی

• نویسنده موضوع Sosano.o
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 47
  • بازدیدها 2K
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
دهکده تاریخی
برای گردشگرانی که به دنبال درک بهتر فرهنگ اماراتی و آشنایی با سبک زندگی سنتی در امارات قدیم هستند، دهکده‌ی تاریخی ابوظبی مکانی ایده‌آل است. این دهکده در قالب یک موزه‌ی روباز، فرصتی برای نمایش هر چیزی، از چادرهای بافته‌شده از ج*ن*س پشم بز تا یک آتش برای پخت غذا است و گردشگران را غرق در فرهنگ محلی می‌کند. این دهکده‌ی تاریخی حتی میزبان کارگاه‌های آموزشی با حضور زنان و مردانی است که هنرهایی چون سفالگری و نخ‌ریسی را به نمایش می‌گذارند.

دهکده تاریخی ابوظبی

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : Sosano.o

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
باغ وحش امارات
تمام حیوان دوستان باید راهی باغ‌وحش امارات شوند. این مکان که در سال ۲۰۰۸ تأسیس شد، اولین باغ‌وحش خصوصی در امارات است و به بازدیدکنندگان از هر سنی اجازه می‌دهد تا از حیوانات شگفت‌انگیز دیدن کنند و به آن‌ها نزدیک شوند. این باغ‌وحش به کودکان در مورد حیوانات آموزش می‌دهد و حتی دارای بخشی برای نوازش حیوانات از سوی بچه‌ها است. گونه‌های مختلف حیوانات نظیر مارها، فلامینگوها و زرافه‌ها در این باغ‌وحش زندگی می‌کنند.

باغ وحش ابوظبی

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
بازار مرکزی ابوظبی
یکی از مهم‌ترین جنبه‌های سفر، بردن سوغاتی به خانه برای اعضای خانواده و دوستان است. بازار مرکزی ابوظبی یکی از بهترین مکان‌های شهر برای سوغاتی محسوب می‌شود. این بازار که ظاهری شبیه به یک بازار سنتی عربی با دیوارها و سقفی از ج*ن*س چوب دارد، میزبان چندین مغازه‌ی سنتی است که هر چیزی، از پارچه گرفته تا ادویه، می‌فروشند. مسافران حتماً باید برای خرید مقداری سوغاتی، پیش از بازگشت به خانه، سری به این بازار بزنند.

بارا مرکزی ابوظبی

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
دنیای فراری
یکی از شگفت‌انگیزترین جاذبه‌های ابوظبی، دنیای فراری است. این تم پارک که از برند مشهور فِراری الهام گرفته شده، مکان ایده‌آلی برای حضور همراه با خانواده محسوب می‌شود. در این پارک هر چیزی، از اسباب‌بازی‌های مخصوص کودکان گرفته تا نمایشگاه‌های خودرو، برای هر سلیقه‌ای وجود دارد. بااین‌حال، شهرت اصلی دنیای فراری به خاطر میزبانی از سریع‌ترین ترن‌هوایی جهان با نام فرمولا روسا (Formula Rossa) است. این ترن‌هوایی قادر است تا تنها در ۵ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۲۴۰ کیلومتر بر ساعت برسد.

دنیای فراری ابوظبی

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
یاس مال
خرید یک سرگرمی بزرگ در امارات است، بنابراین تعجبی ندارد که ابوظبی از بهترین مال‌های سراسر کشور میزبانی کند. یکی از این مال‌ها، یاس مال نام دارد. این مال در جزیره‌ی یاس واقع شده و وسعتی در حدود ۲۳ هکتار دارد. یاس مال با میزبانی از رستوران‌ها و فروشگاه‌های متعدد و همچنین یک سینما، برای تمامی اعضای خانواده ایده‌آل است. بهترین ویژگی این مرکز خرید، ارتباط آن با دنیای فراری است. درنتیجه گردشگران می‌توانند پس از دیدار از پارک دنیای فراری، برای صرف شام و خرید وارد مرکز خرید یاس مال شوند.

یاس مال ابوظبی

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
پیست یاس مارینا
اگر عاشق سرعت هستید، پیست اتومبیل‌رانی یاس مارینا مکانی رؤیایی برای شماست. این پیست که هرساله میزبان آخرین مرحله از مسابقات فرمول یک است، در میان علاقه‌مندان به دنیای سرعت شهرت فراوانی دارد. بازدیدکنندگان می‌توانند در این پیست از نزدیک شاهد رقابت خودروها با یکدیگر باشند و حتی یک خودرو اجاره کرده و در پیست دور بزنند. اگر علاقه‌ای به دنیای خودروها ندارید، می‌توانید در برنامه‌های سلامتی این پیست نظیر دوومیدانی و دوچرخه‌سواری شرکت کنید.

پیست یاس مارینا ابوظبی

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
جزیره زایا نورای
گاهی اوقات، زندگی شهری خسته‌کننده می‌شود و افراد نیاز دارند تا برای مدت یک روز از ترافیک و زندگی پرهیاهوی پایتخت فاصله بگیرند. جزیره‌ی زایا نورای مکان ایده‌آلی برای استراحت در یک ساحل اختصاصی، در فاصله‌ای اندک تا سواحل ابوظبی، است. این جزیره هتل لوکس خود را دارد و بازدیدکنندگان می‌توانند شب یا صرفاً روز خود را در آن بگذرانند. این هتل چیزی فراتر از یک ساحل دارد و با میزبانی از چندین استخر، مکان ایده‌آلی برای استراحت مسافران محسوب می‌شود.

جزیره زایا نورای - ابوظبی

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
پارک آبی یاس
هرکسی به‌خوبی می‌داند که امارات در فصل تابستان به‌شدت گرم است. همین امر باعث می‌شود که اکثر تفریحات در فضای باز در این زمان از سال به یک کابوس تبدیل شوند. بااین‌حال، ابوظبی دارای مکان مخصوصی است که مسافران می‌توانند در هر فصلی از سال در آن آب‌تنی کرده و احساس طراوت و نشاط کنند. پارک آبی یاس با داشتن سرسره‌هایی مناسب برای هر سنی و همچنین گزینه‌های غذایی شگفت‌انگیز، مکان ایده‌آلی برای تمامی اعضای خانواده به‌منظور سپری کردن روزهای گرم سال در ابوظبی است.

پارک آبی یاس - ابوظبی

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
جنگل های مانگرو
امارات در سراسر جهان به خاطر مناطق کویری آن مشهور است و تپه‌های شنی عظیم و بی‌پایان در اکثر شهرهای این کشور خودنمایی می‌کنند. بااین‌حال، ابوظبی در مقایسه با دیگر امیرنشین‌های امارات دارای جغرافیای متفاوتی است و علاوه بر کویر، جنگل‌های مانگرو نیز دارد. گردشگران می‌توانند در این جنگل‌های مردابی قایق اجاره کرده و علاوه بر پارو زدن در آب و حرکت در میان درختان، فرصتی استثنایی را تجربه کنند.

جنگل های مانگرو - ابوظبی

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
سکوی تماشا در ارتفاع ۳۰۰ متری
برج‌های اتحاد به خاطر حضور در فیلم سریع و خشن ۷، معروف هستند. اگرچه گردشگران نمی‌توانند بین این دو برج با خودروهای مسابقه‌ای به رقابت بپردازند، اما این فرصت را دارند که به طبقه‌ی هفتاد و چهارم یکی از این دو برج رفته و از سکوی تماشا در ارتفاع ۳۰۰ متری به پایین نگاه کنند. افراد در این بالا، بهترین دید ممکن از پایتخت را دارند. این مکان همچنین فرصت خوبی برای نوشیدن یک فنجان چای همراه با دیگر خوراکی‌های خوشمزه، در کنار تماشای مناظر اطراف است.

سکوی تماشا - ابوظبی

بالا