• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

مکان های دیدنی عمارات متحده عربی

• نویسنده موضوع Sosano.o
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 47
  • بازدیدها 2K
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
شهرهای امارات متحده عربی به‌خصوص دبی و ابوظبی، جاذبه‌های گردشگری و دیدنی‌های بسیار زیادی دارد که هر گردشگری باید حداقل یک بار از آن‌ها بازدید کند.

امارات متحده عربی کشور کوچکی است؛ اما مکان‌های جذاب بسیاری برای بازدیدکنندگان دارد که هر کسی را عاشق خود می‌کند. از ساختمان‌های مدرن گرفته تا مراکز فرهنگی؛ از هر موضوعی در امارات، چیزی حتی کوچک پیدا می‌کنید. این چیزی است که امارات متحده عربی را به یکی از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری جهان تبدیل کرده است. دبی و ابوظبی از مهم‌ترین شهرهای توریستی این کشور هستند؛ تور دبی یکی از پرطرفدارترین تورهای خارجی میان ایرانیان است.
برای مشاهده بهترین تورهای دبی از میان فهرست ده‌ها آژانس گردشگری معتبر می‌توانید از کجارو کمک بگیرید؛ قیمت‌ها را مقایسه کنید و بهترین تور را با توجه به زمان مورد نظر خود انتخاب کنید.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : Sosano.o

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
برج خلیفه
برج خلیفه دبی

با ارتفاع بیش از ۸۰۰ متر، بلندترین ساختمان جهان است و یکی از چشمگیرترین چشم‌اندازهای دبی محسوب می‌شود. همچنین از طبقه ۱۴۸ این برج می‌توانید چشم‌انداز فوق‌العاده‌ای از دبی را به تماشا بنشینید؛ چشم‌اندازی از دریا تا بیابان. بازدید از برج خلیفه تجربه‌ای منحصربه‌فرد است.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
دبی مال
دبی مال

برای کسانی که عاشق خرید هستند، تجربه‌ای هیجان‌انگیز است. اینجا بزرگ‌ترین مرکز خرید دنیا است و ۱۲۰۰ فروشگاه اوت‌لت از لوکس‌ترین برندهای دنیا را دارد. همچنین در این مرکز خرید مغازه‌های لوکس طلا و جواهر فروشی و چند اوت لت مواد غذایی و نو*شی*دنی نیز وجود دارد.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
فواره‌های موزیکال دبی
فواره های موزیکال دبی

یکی از زیباترین جاذبه‌های دبی است. این آب‌‌نماها در کنار دریاچه‌ی مصنوعی دبی مال و برج خلیفه قرار دارد و گردشگران زیادی برای تماشای ر*ق*ص این آب‌نماها گرد این دریاچه جمع می‌شوند. شما می‌توانید همه روزه از ساعت ۷ شب برای تماشای ر*ق*ص فواره‌های موزیکال به این مکان بروید.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
پارک آبی آکواونچر
پارک آبی آکواونچر دبی

یکی از بهترین مراکز تفریحی دبی واقع در منطقه‌ی Atlantis the Palm است. کسانی که به تفریحات آبی علاقه دارند، می‌توانند در سفر به دبی به این پارک آبی سر بزنند. پارک آبی آکواونچر بخش‌های مختلفی دارد و تمامی اعضای خانواده، از بزرگترها تا کودکان، می‌توانند اینجا خوش بگذرانند. در پارک آبی کواونچر می‌توانید با پوشیدن لباس مخصوص، کنار کوسه ماهی‌ها شنا کنید.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
برج العرب
برج العرب دبی

تنها هتل ۷ ستاره دبی است. هر کسی که به دبی سفر می‌کند، باید از این هتل قایقی شکل دیدن کند. شما می‌توانید از ساحل به تماشای برج‌العرب بنشینید یا برای عصرانه، یک میز در آن رزرو کنید یا اینکه منتظر شوید غروب شود و از هر نقطه شهر، این آسمان‌خراش را که حالا چراغ‌هایش روشن شده است، تماشا کنید.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
پارک معجزه
پارک معجزه دبی

یکی از جذاب‌ترین دیدنی‌های دبی است و در نوع خود منحصربه‌فرد محسوب می‌شود. معماری این باغ به شکلی است که سه بعدی به نظر می‌رسد و در ساخت آن از تپه‌ها و ماکت‌ها استفاده شده تا باغ به‌صورت ب*ر*جسته دیده شود. البته باید بدانید هر ساله در تابستان باغ را تعطیل می‌کنند.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
دهکده جهانی
دهکده جهانی دبی

واقع در خیابان شیخ محمد بن زاید است و در این دهکده می‌توانید ترکیبی از فرهنگ ۹۰ کشور را ببینید. در دهکده جهانی غرفه‌هایی از کشورهای مختلف به عرضه کاهای مرتبط، مصنوعات و موارد غذایی می‌پردازند. علاوه بر این، در این دهکده رویدادها و جشنواره‌های شاد و متنوعی برگزار می‌شود که بسیار سرگرم‌کننده است.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
خور دبی
خور دبی

نبض تپنده شهر است و دبی را به دو بخش دیره (در شمال) و بور دبی (در جنوب) تقسیم می‌کند. خور دبی در پیشرفت این شهر نقش اساسی دارد و اولین بار، مهاجران برای صید ماهی و مروارید از این نهر به دبی وارد شدند. پس از گذشت سال‌ها، خور دبی هنوز محبوبیت خود را دارد و یکی از شلوغ‌ترین نقاط شهر است.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
اسکی دبی
پیست اسکی دبی

از سال ۲۰۰۵ آغاز به کار کرد و اولین پیست اسکی سرپوشیده در خاورمیانه است. در دبی تقریبا برفی نمی‌بارد و برای ساخت و سرد نگه داشتن این مجموعه از تکنینک‌های خاص، ترکیبات شیمیایی و پیشرفته‌ترین سیستم‌های خنک‌کننده استفاده می‌شود.

بالا