• رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

تحرک انتخاباتی جبهه اصولگرایی برای 1400 مرور شد آماده‌باش اصولگرایان برای رقابت داخلی

• نویسنده موضوع Ghasam.H
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 12
  • بازدیدها 583
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Ghasam.H

سرپرست بازنشسته بخش عکس
داستان‌نویس
مجله نویس
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-11
لایک‌ها
26,760
امتیازها
168
کیف پول من
22,914
انتخابات بدون محسن رضایی و قالیباف محال است
نمی‌شود نام انتخابات به میان بیاید و از محسن رضایی و محمدباقر قالیباف گذشت. محسن رضایی در طی سال‌های گذشته بیشتر سعی کرده بر روی تحصیلات خود مانور دهد تا سابقه فرماندهی سپاه پاسداران، تا از این طریق بتواند به کرسی ریاست جمهوری برسد، از همین رو پس از انتخابات ۸۸ جبهه ایستادگی را تاسیس کرد. اکنون خبری از فعالیت جبهه ایستادگی برای انتخابات ۱۴۰۰ در دست نیست اما آن طور که پیداست محسن رضایی شاید در این تصور است که با تغییر قرن احتمالا طلسم ناکامی‌های او می‌شکند و دیگر سرنوشت انتخابات ۸۴، ۸۸ و ۹۲ برای او تکرار نمی‌شود. برخی شبکه‌های اجتماعی نزدیک به اصولگرایان، مدعی شده‌اند که رضایی گفته «اگر به سراغم بیایند و از من دعوت کنند حاضرم در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ ورود کنم». گفته می‌شود که محسن رضایی دنبال این است که اصولگرایان بر روی او اجماع کنند.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : Ghasam.H

Ghasam.H

سرپرست بازنشسته بخش عکس
داستان‌نویس
مجله نویس
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-11
لایک‌ها
26,760
امتیازها
168
کیف پول من
22,914
هرچند علی شکوهی، مشاور محسن رضایی در انتخابات رباست جمهوری سال ۸۴، درباره‌ی احتمال نامزد شدن محسن رضایی در سال ۱۴۰۰ گفته: «رضایی به احتمال ۹۰ درصد در انتخابات ۱۴۰۰ کاندیدا نمی‌شود اما توئیت اخیر محسن رضایی با هشتگ‌های نسل سوم انقلاب و راهی نو احتمال وقوع آن ۱۰ درصد دیگر را تقویت می‌کند». او نوشته بود: «تکرار دولت‌های گذشته اشتباهی بزرگ و نابخشودنی است نسل سوم انقلاب دولتی نو با راهی نو در اقتصاد در پیش خواهد گرفت».
چهره‌های دیگری هم هستند که با وجود آنکه تحت عنوان اصولگرایی شناخته می‌شوند اما برچسب جریان‌های سیاسی را به خود نمی‌چسبانند. محمدباقر قالیباف از جمله این افراد است که بعد از انتخابات ۹۶ در نامه‌ای به جوانان از ضرورت نواصولگرایی سخن گفت. او پس از آن که خود را نامزد مجلس شورای اسلامی کرد، برای چندمین بار گمانه‌زنی حضورش در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ را ایجاد کرد. برخی نمایندگان مجلس معتقدند اگر قالیباف برای ریاست جمهوری کاندیدا شود احتمال دارد صندلی ریاست مجلس را هم از دست دهد. اما با تقویت گفتمان ریاست جمهوری یک فرد نظامی، نام محمدباقر قالیباف در کنار محسن رضایی مطرح می‌شود.

Ghasam.H

سرپرست بازنشسته بخش عکس
داستان‌نویس
مجله نویس
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-11
لایک‌ها
26,760
امتیازها
168
کیف پول من
22,914
در کنار طیف‌ها و اسامی مطرح شده هستند دیگر اصولگرایانی نیز که برنامه جدی برای انتخابات ۱۴۰۰ دارند، تلاش‌هایی که در غیاب رقیب همیشگی می‌تواند حتی زمینه‌ساز رقابت درون جریانی باشد و این احتمال مطرح می شود که شاید اصولگرایان نتوانند با سازوکاری وحدت‌گرا با یک یا دو کاندیدا وارد میدان رقابت شوند و باز هم صف اصولگرایان در انتخابات ۱۴۰۰ شلوغ باشد.

بالا