• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

راه چاره‌ی صبحانه نخوردن کودکان

• نویسنده موضوع ZiBa
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 15
  • بازدیدها 430
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

ZiBa

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-04-24
لایک‌ها
11,910
امتیازها
123
کیف پول من
0
غذاهای غیر طبیعی را برای آخر بگذارید:

بعضی از والدین از یک سری غذاهای فرآوری شده برای صبحانه کودکشان انتخاب می کنند که امری کاملا اشتباه است و علاوه بر اینکه هیچ تاثیر مثبتی در رشد کودک ندارد بلکه ذائقه ی او را هم به سمت غذاهای آماده سوق می دهد.

انجمن رمان نویسی| تک رمان

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : ZiBa

ZiBa

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-04-24
لایک‌ها
11,910
امتیازها
123
کیف پول من
0
میز صبحانه را متنوع بچینید:

این بدان معنا نیست که هر چیزی که مربوط به صبحانه است همگی را خریداری و بر سر میز صبحانه بچینید بلکه بهتر است در خرید خود متنوع عمل کنید تا اشتهای کودک شما ت*ح*ریک شودو مطمئنا هیچ کودکی دوست ندارد هر روز صبح نیمرو بخورد و یا همیشه برای صبحانه نان و پنیر داشته باشد.

ZiBa

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-04-24
لایک‌ها
11,910
امتیازها
123
کیف پول من
0
راه حل صبحانه نخوردن کودک قبل از رفتن به مدرسه

در متن زیر چند نکته برای کمک به کودک خود برای خوردن یک صبحانه سالم قبل از مدرسه آورده شده است:

• اگر می دانید که کودک شما معمولاً دوست ندارد و یا وقت برای صبحانه خوردن ندارد، سعی کنید که آن ها را 15 دقیقه زودتر بلند کنید.این زمان کمی اضافی، می تواند به آن ها کمک کند تا بیشتر بیدار شوند و قبل از رفتن آماده باشند.
  • اگر زمان هنوز یک مساله است ، یا ساندویچ خانگی سالم همیشه بهتر از هیچ است.

ZiBa

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-04-24
لایک‌ها
11,910
امتیازها
123
کیف پول من
0
  • اگر کودک شما کسی است که شکایت می کند گرسنه نیست، با وجود اینکه آن ها 10 ساعت یا بیشتر بدون غذا بودند، در نظر بگیرید که چه زمانی غذا را قبل از خوابیدن نخوردند.سعی کنید شام را به نیم ساعت، یا حتی یک ساعت قبل، زودتر، و یا حتی قبل از آن را رها کنید، تا ببینید آیا این کار باعث گرسنگی می شود وقتی که کودک شما صبح بیدار می شود یا خیر.

ZiBa

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-04-24
لایک‌ها
11,910
امتیازها
123
کیف پول من
0

ZiBa

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-04-24
لایک‌ها
11,910
امتیازها
123
کیف پول من
0
  • با دادن یک کاسه از غلات سرد و یا نان تست ساده، ابتدا می تواند باعث شود که کسی از این ایده دور شود اما اگر زمان زیادی طول می کشد تا آن ها صبح سپس تصمیم بگیرند که چه می خواهند، برنامه ریزی کنید و یک برنامه سالم با آن ها در آخر هفته ایجاد کنید. شما حتی می توانید مقداری از غذاها را درست کنید و به سادگی درون یخچال و فریزر بگذارید و هر وقت خواستید، بیرون بیاورید و صبح زود بخورید.

بالا