• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

پزشکی و سلامت درمان سردرد های ناشی از آلودگی هوا

• نویسنده موضوع MAHDIS
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 4
  • بازدیدها 222
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

MAHDIS

نویسنده انجمن + مدیر ارشد بازنشسته
نویسنده انجمن
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-26
لایک‌ها
16,737
امتیازها
163
وب سایت
taakroman.ir
کیف پول من
717
درمان سردرد های ناشی از آلودگی هوا

تحقیقات اثبات کرده اند که آلودگی آب و هوا بر میگرن تأثیر می گذارد و یکی از شایع ترین محرک های گزارش شده است. در حال حاضر، تحقیقات نشان می دهد که بسیاری از حملات میگرنی و سردرد ها بعلت کیفیت پایین هوا در مناطقی که آلودگی هوا، وجود دارد شروع می شوند. در ادامه چندین درمان ساده خانگی برای درمان سردرد های ناشی از آلودگی هوا را توضیح خواهیم داد.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : MAHDIS

MAHDIS

نویسنده انجمن
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-26
لایک‌ها
16,737
امتیازها
163
وب سایت
taakroman.ir
کیف پول من
717
  • اگر شما سابقه ابتلا به سردرد های شدید یا میگرن دارید در روزهای آلودگی شدید هوا نباید از خانه خارج شوید. از هرگونه محرک آلودگی هوا که در بیرون و همچنین در داخل خانه وجود دارد، خودداری کنید. اسفند دود نکنید، عطر نزنید و از گرد و خاک و هر گونه شوینده معطر دور باشید.

• از بخور اکالیپتوس استفاده کنید. جوامع سنتی مانند بومیان استرالیا مدتهاست که از برگ درخت اکالیپتوس برای درمان سرماخوردگی ها استفاده می کنند.

MAHDIS

نویسنده انجمن
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-26
لایک‌ها
16,737
امتیازها
163
وب سایت
taakroman.ir
کیف پول من
717
کالیپتوس پس از استنشاق، احتقان، علائم سرماخوردگی و تب را کاهش می دهد.

اکالیپتوس خواص درمانی خود را مدیون سین سین است. ماده موثری که مسئول تسکین سرفه، مبارزه با احتقان و تسکین دهنده درد سینوس است.

مطالعات بسیاری در مورد فواید استفاده از اکالیپتوس انجام شده است.

یک مطالعه که در سال 2008 توسط مرکز پزشکی NYU Langone انجام شد، نتیجه گرفت که وقتی 200 میلی گرم سینولول سه بار در روز مصرف شود، شکایات ناشی از سینوس کاهش می یابد.

بسیاری از درمان های ضد سرفه و احتقان حاوی اکالیپتوس هستند.

MAHDIS

نویسنده انجمن
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-26
لایک‌ها
16,737
امتیازها
163
وب سایت
taakroman.ir
کیف پول من
717
  • آب کافی بنوشید. کم آبی ب*دن در هنگام آلودگی هوا باعث تشدید سردرد های شما می شود. نوشیدن آب کافی علاوه براینکه با دفع سموم به سلامت ب*دن شما کمک می کند، باعث کاش سردرد می شود.

• هوای خود را ف*یل*تر کنید از دستگاه های تصفیه هوا استفاده کنید و روی فیلترهای خوب برای سیستمهای گرمایشی و تهویه مطبوع سرمایه گذاری کنید و مرتباً فیلترها را تعویض کنید.

• پنجره ها را ببندید در صورت زیاد بودن آلودگی هوا، پنجره ها را بسته نگه دارید.

MAHDIS

نویسنده انجمن
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-26
لایک‌ها
16,737
امتیازها
163
وب سایت
taakroman.ir
کیف پول من
717
  • روسری یا ماسک در فضای باز بپوشید مردم چین برای محافظت از هوای سمی در شهر از ماسک و روسری برای پوشاندن بینی و محافظت از موها استفاده یم کنند.

• از گلدان های طبیعی در فضای خانه استفاده کنید.

وجود گلدان در خانه علاوه بر اینکه به تصفیه هوا کمک می کند باعث آرامش شما نیز می شود و در بهبودی سریعتر شما موثر است.

بالا