• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

مکان های دیدنی ارمنستان

• نویسنده موضوع Sosano.o
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 20
  • بازدیدها 690
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
ارمنستان کشوری کوچک است با تاریخی نسبتا کهن. این کشور توسط یکی از نوادگان نوح پیامبر پایه‌گذاری شد و در همان زبان ارمنی هایک خوانده می‌شود. مکان های دیدنی ارمنستان که طبیعتی دل‌انگیز و روح‌بخش دارد یکی از اولین سرزمین‌هایی بود که دین مسیحیت را در خاک خود پذیرفت. سفر به ارمنستان می‌تواند خاطراتی بی‌تکرار برای شما بسازد. این تجربه بین تنفس در هوای خوش و دیدن مناظر طبیعی این سرزمین تا بازدید از بناهای تاریخی و کلیساهای هنرمندانه‌ی ارمنستان تقسیم می‌شود.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : Sosano.o

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
پارک ملی شیکاهو ، رویایی حقیقی از جاهای دیدنی ارمنستان

جاهای دیدنی ارمنستان
پارک ملی شیکاهو و دشت‌های ناشناخته‌اش
این پارک شگفت‌انگیز می‌تواند به یکی از زیباترین خاطرات طبیعت‌گردی در میان جاهای دیدنی ارمنستان برای شما تبدیل شود. پارک ملی شیکاهو مانند سرزمینی ناشناخته است که بسیاری از بخش‌های آن هنوز کشف نشده. ممکن است در این منطقه پلنگ، بز کوهی، خرس و مار حیات داشته باشند. یکی از زیبایی‌هایی که خیال‌انگیزی این پارک را بیشتر کرده وجود بیش از ۱۱۰۰ گونه‌ی گیاهی در منطقه است. حدود ۷۰ نوع از این گیاهان در کتاب قرمز ارمنستان به‌ثبت رسیده است. این میراث گران‌بهای طبیعی یکی از بکرترین نقاط زمین است.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
کوه آراگاتس ، آفریده‌ی طبیعت از بهترین مکان های دیدنی ارمنستان

آتشفشان خفته از جاهای دیدنی ارمنستان
آتشفشان خفته در دل چهار قله
این کوه مقصد محبوب کوهنوردان است. اگر شما هم از طرفداران این رشته‌ی ورزشی هستید و می‌خواهید نفسی تازه کنید پیشنهاد ما در میان قدم به راه بگذارید و به‌سوی کوه آراگاتس حرکت کنید. این کوه آتشفشانی خاموش در قلب خود دارد و اطراف آن‌را چهار قله گرفته‌اند که منظره‌ای جادویی خلق کرده است. همنشینی صخره‌ها و گیاهان شما را به آرامشی بی‌پایان دعوت می‌کند. همچنین در کنار این کوه می‌توانید به رصدخانه اخترفیزیک بیوراکان سر بزنید ذو از قلعه آمبرد بازدید کنید.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
صومعه نوراوانک ، صومعه‌ی نو

نوراوانک به معنای نو از مکان های دیدنی ارمنستان
نوراوانک به معنای نو
ارمنستان به‌واسطه سابقه‌ی طولانی حضور دین مسیحیت در آن پر از کلیساهای رنگارنگ و مختلف است. یکی از آن‌ها صومعه نوراوانک است که در سال‌های ۱۹۰۰تا ۲۰۰۰ مورد بازسازی قرار گرفت. این اثر در روزگاران اوج خود یکی از مراکز مهم مذهبی فرهنگی ارامنه محسوب می‌شد. این مجموعه کلیسایی دارای کلیسای سنت کاراپت، سنت گریگور، کلیسای کوچک با یک سالن طاقی شکل، و کلیسای سنت استیتساتسین مقدس است.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
دریاچه آرپی ، خیال‌انگیز در جاهای دیدنی ارمنستان

دریاچه آرپی از مکان های دیدنی ارمنستان
دریاچه آرپی | مکانی برای پرنده نگری
یکی از زیباترین انتخاب‌هایی که در میان جاهای دیدنی ارمنستان می‌توانید داشته باشید دریاچه آرپی است. ان دریاچه زلال در ارتفاع ۲۰۲۵ متری از سطح دریا با مساحت ۲۲۰ کیلومتری واقع شده است.
اکو سیستمی که در همسایگی این دریاچه جان گرفته است پر از زندگی و انرژی است. اگر در ماه‌های سرد سال به این نقطه سفر کنید سراسر دریاچه را یخ پوشانده و منظره‌ای زیبا در مقابل شما قرار می‌گیرد. این نقطه یکی از بهترین گزینه‌ها برای کمپ زدن در طبیعت ارمنستان است.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
وانادزور ، شهری پر جاذبه

وانادزور از جاهای دیدنی ارمنستان
وانادزور ارمنستان
این شهر کوچک در قسمت شمالی کشور ارمنستان قرار دارد و در دل خود زیبایی‌های کوچک و بزرگ بسیاری دارد. بیشتر کسانی‌که وانادزور در فهرست جاهای دیدنی ارمنستان قرار داده‌اند بر داچاهای این شهر تاکید کرده‌اند. داچا خانه‌ها و کلبه‌های تابستانی این شهر هستند.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
قلعه امبرد و کلیسای استوتساتسین از دیدنی های ارمنستان

قلعه امبرد و کلیسای استوتساتسین از دیدنی های ارمنستان
قلعه امبرد و کلیسای استوتساتسین | دو همسایه‌ی تاریخی
این دو بنای مهم تاریخی را هنگام گشت‌گذار در جاهای دیدنی ارمنستان فراموش نکنید. این دو اثر در شمال ارمنستان به‌روی کوه آراگاتس قرار دارند. در ابتدا قلعه امبرد بود که در عصر برونز ساخته شده است پس از آن یعنی چیزی حدود چهار قرن بعد با گسترش قلعه ، بنای کلیسای استوتساتسین
ساخته شد. این بناها ارزش تاریخی و هنری بسیاری دارند پس بازدید از آن‌ها را در هنگام سفر خود فراموش نکنید.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
رصدخانه کاراهونج ، نشانی از علم قدیم

قدیمی‌تر از رصدخانه انگلستان از دیدنی های ارمنستان
قدیمی‌تر از رصدخانه انگلستان
به جنوب ارمنستان سفر کنید تا یکی از کهن‌ترین رصدخانه‌های جهان و یکی از بهترین مکان های دیدنی ارمنستان را ببینید. رصدخانه کاراهونج یکی از عجیب‌ترین نشانه‌ها از علم گذشتگان است که هنوز هم دیدن آن پر از هیجان و شگفتی است. در برنامه بازدید از جاهای دیدنی ارمنستان رصدخانه کاراهونج را فراموش نکنید.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
صومعه خور ویراپ ، تاریخی و زیبا

جاهای دیدنی ارمنستان
صومعه‌ای تاریخی
این صومعه که تاریخی طولانی را برای روایت در دل دارد یکی دیگر از صومعه‌های زیبای ارمنستان است. صومعه خور ویراپ بخشی از مجموعه کلیسای حواری است و در دشت آرارات قرار دارد که نقطه‌ی صفر مرزی ارمنستان و ترکیه است. این اثر در روزگار سلسله اشکانی بنا شد. تاریخ این رصدخانه با تیردادسوم و ماجرای زندانی کردن گریگور روشنگر پیوند خورده است.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
شهر تاریخی دوین

جاهای دیدنی ارمنستان
آثار به جا مانده در شهر تاریخی دوین
این شهر یکی دیگر از جاهای دیدنی ارمنستان است که بازدید از آن‌را به شما توصیه می‌کنیم. شهر دوین در قرون وسطی پایتخت ارمنستان بوده است و در طی سال‌های بعد آثار باستانی ارزشمند بسیاری در این منطقه کشف شده. یکی دیگر از جذابیت‌های این شهر کلیسای جامع سنت گریگور است که پس از سال‌ها از زیر خاک کشف شد.

بالا