• مصاحبه اختصاصی رمان کاراکال میگل سانچز کلیک کنید

Usage for hash tag: صبا_نصیری

ساعت تک رمان

1. Saba.N

کامل شده دلنوشته‌ی منهوک | اثر @Saba.N (صبا نصیری) کاربر انجمن تک رمان

#پست9 #منهوک امروز، سفید پوشیده بود. همین! و من، امروز از دیروز و روزهای قبل دوست‌ترش می‌دارم! #صبا_نصیری
  2. Saba.N

...اهل زمین که نیستی! که این حجم از زیبایی در این سیاره پیدا نمی‌شود. می‌شود؟ نمی‌دانم؛ ولی عمق زیبایی‌ات آن‌قدر هست که شب‌هایی که خوابت را می‌بینم، روزهایش قشنگ‌تر است و آبی و آرام‌تر! و آخ از چشمانِ دلبرِ تو... که نِی دل باز پَه تی چَشمان تنِگه*۲ *: ریشه کُردی *۲: ریشه بلوچی #صبا_نصیری #منهوک
  3. Saba.N

...دیدنِ او و او، حتی حواسش نباشد که منی هم وجود دارد! مثلا آن‌قدر دور که من دعا دعا کنم که مبادا سرما بخورد در این حوالیِ آذرماه و او حتی نداند که دعاگوی عاشقی هم دارد! می‌دانید؟ راستش من فقط از دور دوستش دارم؛ از خیلی دور! من فقط از خیلی دورها و بسیار بسیار دوستش دارم و بس! #صبا_نصیری #صبا_نوشت
  4. Saba.N

...برای باریدن، برای آن دستانت که ضریحِ مقدسی‌‌ست برا لمس کردن. برای آن موهایی که حسرت دارم تار به تارشان را بنوازم تا زندگی‌ام، جریان و آهنگ بگیرد. و همچنان تا صدق‌ الله علی العظیم از تو می‌نویسم؛ از تویی که تا ابدالدهر در دلم ریشه دوانده‌ای! #صبا_نصیری #انجمن_رمان_نویسی_تک_رمان #منهوک
  5. Saba.N

...که به‌سان سقوطِ برگ‌های پاییزی، زمین می‌ریزم هربار که نگاهت رنگِ غم می‌گیرد! بخواهم ساده و خاکی بگویم؛ به هارت و پورتم نگاه نکن دلبر! دلم هنوز برای تو و به عشق تو می‌زند. نبینم شانه‌های مردانه‌ات از غم خم شوند که دق می‌کنم! #انجمن_رمان_نویسی_تک_رمان #منهوک #دلنوشته_منهوک #صبا_نوشت...
  6. Saba.N

کامل شده رمان تیامو | Saba.N (صبا نصیری) کاربر انجمن تک رمان

#پست86 #تیامو *** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! *** #انجمن_تک_رمان #صبا_نصیری #تیامو #رمان_تیامو #مختوم_به_تو #امیرسام #ریحون
  7. Saba.N

#پست85 #تیامو *** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! *** #انجمن_رمان_نویسی #انجمن_رمان_نویسی_تک_رمان #صبا_نصیری #تیامو
  8. Saba.N

#پست84 #تیامو #فصل_چهاردهم *** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! *** #پست84 #تیامو #فصل_چهاردهم #انجمن_رمان_نویسی_تک_رمان #صبا_نصیری
  9. Saba.N

💕 تیامو | به قلم صبا نصیری💕: #پست83 #تیامو *** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! *** #تیامو #مختوم_به_تو #صبا_نصیری #انجمن_تک_رمان
  10. Saba.N

#پست82 #تیامو *** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! *** #تیامو #انجمن_رمان_نویسی_تک_رمان #صبا_نصیری پ‌ن: برای ریحونم... :)
بالا