• مصاحبه اختصاصی رمان کاراکال میگل سانچز کلیک کنید

Usage for hash tag: اثر_ملینا_نامور

ساعت تک رمان

1. Halcyon

دیالوگ نویسی دیالوگ‌نویسی فلورا | ملینا نامور کاربر انجمن تک رمان

- فلورای عزیزم، من هنوزم پیش خودم دارمت! شاید نهان نباشه؛ اما تو همیشه همیشه توی قلبم می‌مونی! - هیچ‌وقت خاطراتت از دشت‌لاله‌‌ها توی اتاقک‌های مغزم فرار نمی‌کنه! برای تو! #دیالوگ_فلورا #اثر_ملینا_نامور #انجمن_تک_رمان
  2. Halcyon

- گل قشنگ و ناز! مهربون‌ترین فرشته، اجازه دارم خاطراتت رو توی مغزم بین دشت لاله‌ها دفن کنم؟ - گلیار مهربون! مثل همیشه فلورای ناز! #دیالوگ_فلورا #اثر_ملینا_نامور #انجمن_تک_رمان
  3. Halcyon

- حس شازده کوچولو رو دارم! - گلت رو گم کردی؟ - نه! این‌جاست اما انگار نیست، اخه نمی‌تونم نازش رو بکشم! تهی‌ام، سرد! #دیالوگ_فلورا #اثر_ملینا_نامور #انجمن_تک_رمان
  4. Halcyon

- گلیار یا فلورا؟ - مسئله اینه؟ - اره، وقتی دوتاش یه معنی رو داره چه فرقی میکنه کدوم باشه! مگه توی زیبایی صورت و باطن تو تغییری ایجاد میشه؟ تو همیشه‌ی همیشه گل قشنگ من میمونی! #دیالوگ_فلورا #اثر_ملینا_نامور #انجمن_تک_رمان
  5. Halcyon

- گلیار عزیز چند صباحی میشه دست به قلم نبردم و درباره تو ننوشتم، چند صباحی میشه بهت فکر نکردم، چند صباحی میشه که فرار کردم! فقط و فقط فرار کردم. از تمام چیز‌هایی که آخرش تویی! بوی تو، دست تو، صدای تو و... . فقط فرار می‌کنم از تمام حس‌های تو! #دیالوگ_فلورا #اثر_ملینا_نامور #انجمن_تک_رمان
  6. Halcyon

- سنگینی دل‌تنگی، روی شونه‌هام حس میشه؟ نمی‌دونم! فقط دیگه دلم‌ نمی‌خواد بهت فکر کنم! - می‌خوام فرار کنم! #دیالوگ_فلورا #اثر_ملینا_نامور #انجمن_تک_رمان
  7. Halcyon

- فلورا! نیازه که باز هم از دلتنگی‌هامون بگم؟ از کاش‌هایی که دیگه هیچ‌وقت نخواهند وجود داشت! - کاش میشد برگریدیم قدیم‌ها! #دیالوگ_فلورا #اثر_ملینا_نامور #انجمن_تک_رمان
  8. Halcyon

- فلورای من! امواج موهات زیباترین دریای بیکرانه. صدات نجوای عاشقونه‌ی ماه برای خورشیده! - این همه زیبایی فقط میتونه برای یه فرشته‌ی زمینی باشه! #دیالوگ_فلورا #اثر_ملینا_نامور #انجمن_تک_رمان
  9. Halcyon

- فلورای من! گل قشنگ و ناز! لطیف و زیبارو، بعضی وقت‌ها دلم رو سکوت می‌خواد! - پس سکوت کن! بزار صدای غم تمام مردم رو بشنویم، بزار صدای بغض‌های ناتموم رو بشنویم. که شاید زندگی مثل بوی گل زود بگذره! وقتی گل پژمرده بشه دیگه نه بویی هست نه لطافت و زیبایی! #دیالوگ_فلورا #اثر_ملینا_نامور #انجمن_تک_رمان
  10. Halcyon

- فلورای من! آدم‌های درونگرا تا چیزی ازشون نپرسی چیزی هم برای گفتن ندارن! اما من دیگه صدات رو نمی‌شنوم، فکر کنم نمیخوای چیزی بپرسی؛ ولی من برخلاف همیشه کلی چیز دارم که بگم و بگم و بگم... . #دیالوگ_فلورا #اثر_ملینا_نامور #انجمن_تک_رمان
بالا