• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

Usage for hash tag: انگیزشی

ساعت تک رمان

1. .Belinay.

انگیزشی #انگیزشی

#انگیزشی ☀️دقیقا جایی که خسته میشی باید دوبرابر بقیه کار کنی، میدونی چرا؟ چون جایی که تو خسته میشی، خیلیهای دیگه هم خسته میشن، پس اگه تو هم مثل اونا بیخیال شی فرقی با اونا نداری، رشد واقعی دقیقا از همون جایی شروع میشه که درد شروع میشه
  2. .Belinay.

انگیزشی #انگیزشی

#انگیزشی شاید دردی که امروز تحمل میکنی راه نجات تو در آینده باشد...😇 رفیق گلم این روزات سخت تلاش کن،که فردات قشنگ بشه🥰🤩 ✔️ فروردین ماه رو از دست ندی که این زمان بره دیگه جایی برای جبران نداری .........
  3. .Belinay.

انگیزشی #انگیزشی

#انگیزشی 🆗یه روز بیدار شدم، و بهونه جویی رو تمومش کردم! 🆗یه روز بیدار شدم، و تقصیر اینو اون انداختن رو تمومش کردم! 🆗یه روز بیدار شدم، و به آدم داخل آینه نگاه کردم... و اون بهم گفت: " هی داداش چه غلطی داری میکنی؟" " بیدار شو وقت نمایشه بزن بریم 🏋️‍♀️🧑‍🎓"
  4. .Belinay.

انگیزشی #انگیزشی

#انگیزشی فردا دیر است⌛️💫 امروزت را همین امروز؛ زندگی کن🧘🧘‍♀! و همین امروز؛ برای آرزوهایت تلاش کن🥰🌸 حسرت یعنی؛ در گذشته جا مانده ای😣 و نگرانی یعنی؛ اسیرِ آینده ای شده ای⛓ که هنوز نرسیده☃️❄️ و اتفاقاتی که هنوز نیوفتاده🍂! آینده ای که شاید نرسد و اتفاقاتی که شاید نیوفتد🙂❤️! آرامش و لبخند را در آ*غ*و*ش...
  5. .Belinay.

انگیزشی #انگیزشی

#انگیزشی اون روز میرسه که یهو به خودمون میایم و میبینیم شده یهو میبینیم تونستیم دیگه سختیای راه تموم شد دیگه دلمون آروم میگیره چون تمام تلاشامون تمام کم خوابیامون تمام وقتایی که از تفریحاتمون زدیم جواب داده و نتیجش همون چیزی که میخواستیم شده...✨
  6. .Belinay.

انگیزشی #انگیزشی

#انگیزشی 💬 هر روزی ک تو دیر بیدار میشی یکی زود بیدار شده و داره تلاش میکنه هر روزی که تو داری تفریح میکنی یکی داره سخت تلاش میکنه💪🏽 هر روزی که تو خسته و بیخیال تلاش کردنی یکی داره با تمام وجود برای هدفش میجنگه من نمیدونم هدفت چیه پزشکی پرستاری مهندسی آرایشگری هرچیزی مهم اینه که تو از اون شخص...
بالا