• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

Usage for hash tag: شهریار

ساعت تک رمان

1. .zeynab.

کامل شده رمان باوانِم بیت! |Zeynab کاربرانجمن تک رمان

...#باوانم_بیت "عاشقی درد است، درمان نیز هم. مشکل است این عشق، آسان نیز هم! جان فدا باید به این دلدادگی.، دل که دادی می رود جان نیز هم! شهریار " پارت123 برای بارهزارم سنگ را بر نرده‌ها می‌کوبد و فریاد سر می‌دهد: - باز کنید دروازه جهنمو حروم‌زاده‌ها! بی‌توجه به ریختن رنگ مشکی نرده‌ها،...
  2. لیلیِ مجنون

شاهکار ادبیات منظوم / استاد شهریار

...کاین همه راه آمده ای چه کنی با من و با کلبه درویشی من تو که مهمان سراپرده شاه آمده ای می تپد دل به برم با همه شیر دلی که چو آهوی حرم شیرنگاه آمده ای آسمان را ز سر افتاد کلاه خورشید به سلام تو که خورشید کلاه آمده ای شهریارا حرم عشق مبارک بادت که در این سایه دولت به پناه آمده ای #شهریار :)
  3. لیلیِ مجنون

...من نمی گوئی الا ای همزبان دل خدایا با که گویم شکوه بی همزبانی را نسیم زلف جانان کو که چون برگ خزان دیده به پای سرو خود دارم هوای جانفشانی را به چشم آسمانی گردشی داری بلای جان خدا را بر مگردان این بلای آسمانی را نمیری شهریار از شعر شیرین روان گفتن که از آب بقا جویند عمر جاودانی را...
  4. لیلیِ مجنون

...ز سر حلقه شوریده سران گل این باغ بجز حسرت و داغم نفزود لاله رویا تو ببخشای به خونین جگران ره بیداد گران بخت من آموخت ترا ورنه دانم تو کجا و ره بیداد گران سهل باشد همه بگذاشتن و بگذشتن کاین بود عاقبت کار جهان گذران شهریارا غم آوارگی و دربدری شورها در دلم انگیخته چون نوسفران #شهریار:)
بالا