• رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

Usage for hash tag: فجور

ساعت تک رمان

1. Nasrin.J

درحال تایپ رمان فجور | اثر Nasrin.J کاربر انجمن تک رمان

...می‌پوشاند. صدای خش‌دارش را کنار گوشم می‌شنوم: - آروم نفس بکش. رایحه تند روی دستمال، ناخواسته کامم را پر می‌کند. روی شکمم را ماساژ می‌دهد و مدام زمزمه می‌کند که نفس بکشم. با ته‌مانده توانم، تکانی می‌خورم. فرجی حاصل نمی‌شود و پس از چند دقیقه، دیگر چیزی نمی‌فهمم. *** #فجور #Nasrin.J #انجمن_تک_رمان
  2. Nasrin.J

...می‌کنم. جوان لبخندی عریض به روی وحشت‌زده‌ام می‌زند. هول‌زده سعی می‌کنم تا دستم را آزاد کنم. متوجه مقصودم می‌شود و رهایم نمی‌کند. مقابلم روی زمین زانو می‌زند و پشت دست اسیرم را می‌بوسد. ضربان قلبم به اوج خود رسیده است. چیزی نمانده تا از شدت ترس، خودم را خیس کنم. #فجور #Nasrin.J #انجمن_تک_رمان
  3. Nasrin.J

...هر روز و شب، دست به دست شدن یعنی چه؟ او که نمی‌داند مثل کالا فروخته شدن یعنی چه؟ او که نمی‌داند یک بند تمنا کردن و یاری ندیدن یعنی چه؟ کجای این گذشته‌ی ننگین، لیاقتِ پذیرفته شدن دارد؟ چشم‌هایم را پرفشار می‌بندم و از ته دل با نفرت می‌گویم: - لعنت بهت فرهاد! *** #فجور #Nasrin.J #انجمن_تک_رمان
  4. Nasrin.J

...- میرم چایی دَم کنم. خوشبختانه پاسخی نداد. یعنی اهمیتی هم برایش ندارد. مثل ربات مسیرِ پیشِ رویم را گرفته و به سمت آشپزخانه می‌روم. پیشانیِ د*اغَـم را روی بدنه‌ی سرد یخچال می‌گذارنم و با مشت روی قفسه‌ی سینـه‌ام می‌کوبم. خدایا خودت پوپک را سریع‌تر شفا بده! *** #فجور #Nasrin.J #انجمن_تک_رمان
  5. Nasrin.J

...چه گِلی به سر بگیرم؟ خدایا! من توان بازگشت به آن گرمابه‌ی وحشتناک را ندارم. نمی‌توانم آن فضای ناامن و کثیف را تاب بیاورم. اگر قرار است دوباره آواره شوم، همین حالا جانم را بگیر و خلاصم کن. زیر چانه‌ام، فشاری خفیف حس می‌کنم. کِی روی زمین نشست؟! - بیا یکم آب بخور. #فجور #Nasrin.J #انجمن_تک_رمان
بالا