Usage for hash tag: پارت136

ساعت تک رمان

1. .zeynab.

کامل شده رمان موقعیت صفر | زینب گرگین کاربر انجمن تک رمان

#پارت136 " حامی" کتاب‌خانه عزیز مرا کرده‌اند سفره‌خانه و روی میز پر شده از پو*ست تخمه، چیپس، پفک و سس‌های تک نفره‌ای که کنار پیتزاهایشان گذاشته شده. مهراد به شانه یزدان می‌کوبد و با خنده به پیتزا اشاره می‌زند: - بخور، اگه نخوردی یه چیز دیگه دهنت می‌ذارم. یزدان، محکم به گر*دن مهراد می‌کوبد، و...
  2. Saba.N

کامل شده رمان واژگون | @Saba.N (صبا نصیری) کاربر انجمن تک رمان

هُوالحق! #پارت136 #واژگون #صبا_نصیری #انجمن_تک_رمان *** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! ***
  3. .zeynab.

کامل شده در حاکمیت شیطان |𝒁𝒆𝒚𝒏𝒂𝒃 کاربر انجمن تک رمان

اتیش خشم خوابیده بود، با حسرت به اترین نگاه می کردم، بهم حق بدید این حس پدر بودنه درونم ایجاد نشه، یک دفعه بفهمی یه بچه 11 ساله داری! چشمام رو کلافه بستم این تصمیمی که گرفتم خیلی برام سنگین بود، خیلی سخت... ولی یک فرصت برای جبران به جفتمون دادم. فکر کنم دوتامون به این فرصت نیاز داریم! اره نیاز...
  4. .zeynab.

کامل شده در حاکمیت شیطان |𝒁𝒆𝒚𝒏𝒂𝒃 کاربر انجمن تک رمان

#گیلدا روبه روی پیرمرد نشسته بودم. جلوی کلبه ی چوبی کوچیک ولی زیباش، مشغول اتیش درست کردن بود، قطعه سنگ ریز زیر پام رو با لگد کوتاهی دور کردم. پیر مرد با اون ریشهای بلند و سفیدش محو اتیش شده بود، نفسم رو کلافه بیرون دادم. من از در پشتی عمارت بیرون امدم و موقعه امدن هیچ کس من رو ندید ممکنه...
بالا