Usage for hash tag: پارت130

ساعت تک رمان

1. .zeynab.

کامل شده رمان موقعیت صفر | زینب گرگین کاربر انجمن تک رمان

#پارت130 *** نمی‌دانم، مشکل از من است یا واقعا اسمان زیادی دلگیر شده. پاییز و غروب جمعه باشد، اسمان هم طوفانی ببارد. کمی روی صندلی جابه‌جا می‌شوم و پتو را جمع می‌کنم تا روی زمین نیفتد. این روزهای اخر، کمردرد و دل‌دردم شدید شده و احساس می‌کنم زانوهایم خالی شده‌اند. - یاس یه لیوان اب بهم میدی...
  2. Saba.N

کامل شده رمان واژگون | @Saba.N (صبا نصیری) کاربر انجمن تک رمان

هُوالحق! #پارت130 #واژگون #فصل_هفتم #صبا_نصیری #انجمن_تک_رمان *** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! ***
  3. .zeynab.

کامل شده در حاکمیت شیطان |𝒁𝒆𝒚𝒏𝒂𝒃 کاربر انجمن تک رمان

#آیسل دستهام رو روی صورتم گذاشتم.خدایا به اندازه دوازده سال تنهایی و زجر خسته ام. شایراد با حضور گیلدا این دو سال اخر رو تنها نبود! ولی من الان دوازده سال تنهام! دوازده ساله دارم به تنهایی خودم جون میدم! دوازده ساله که هرشب دارم کابوس می بینم! کابوس جون دادنم زیر و دست و پای کسی که بهترین حامیم...
  4. .zeynab.

کامل شده در حاکمیت شیطان |𝒁𝒆𝒚𝒏𝒂𝒃 کاربر انجمن تک رمان

#شایراد همین که مقصدم رو به سمت گیلدا پیش بردم، چند تا از صاحب منصبا دورم رو گرفتن و با شوخی خنده بهم تبریک می گفتن؛ تیکه می نداختن و حتی خیلی هاشون با ز*ب*ون بی زبونی تهدید کردن پا تو کفششون نکنم. پسرک با لباس خدمتکارا با یه سینی پر الـ ـکل به سمتون اوم، همشون یه پیک پر برداشتن، بیخیال یه پیـ...
بالا