• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

Usage for hash tag: پارت26

ساعت تک رمان

1. .zeynab.

کامل شده رمان مستعمره | امـیر والا؏ کاربر انجمن تک رمان

#پارت26 نمی‌دانم فقط منم یا بقیه هم نگران صدرایی هستند که پانزده دقیقه است در اتاق اعتصام رفته و هر چند دقیقه یک بار صدای فریاد اعتصام می‌اید. از هیچ کس هیچ صدایی در نمی‌اید و من متصل با انگشتم بازی می‌کنم و به عماد ساکت و جدی خیره می‌شوم شاید بگوید "نگران نباش"... ولی هیچ نمی‌گوید. احترام یک...
  2. Negin_SH

درحال تایپ رمان ناطور نبات|Negin_SH کاربر انجمن تک رمان

...شنید، دوستش درحال نام بردن اسم اوست؛ اما کلمات و صداها به سختی به گوشش می‌رسید. باری دیگر صدای فریاد و جیغ‌های مکرر همان زن در سرش نمایان شد. دخترک توان تحمل آن وضعیت وحشتناک را نداشت. ناگهان چشم‌اندازش تیره و تار شد و سیاهی تنها چیزی بود که می‌دید. #پارت26 #ناطور_نبات #نگین_شرافت #انجمن_تک_رمان
  3. .zeynab.

کامل شده رمان کوتاه سناريوی جایگزین | امـیر والا؏ کاربر انجمن تک رمان

#پارت26 «حامی» با احساس صدای پچ پچی که از حیاط پشت می‌امد به لَب تراس امده بودم و حالا، با ابروی بالا رفته به صح*نه ی مقابلم خیره‌ام. یزدان و این کار‌ها؟ عجیب است. تای ابرویم به حالت عادی بر می‌گردد و لَبم، به خنده کج می‌شود. نگاهم، اول به یزدانی که مبینا را کنج دیوار قفل کرده و سپس، به مبینای...
  4. .zeynab.

کامل شده رمان موقعیت صفر | زینب گرگین کاربر انجمن تک رمان

#پارت26 "یاس" نگاهم از تخت دو نفره ی سفید ساده، می گذرد و با عبور از دیوار سیمانی سخت و خشن به ان میز گردان منفور می رسد که فل حال ساکن است! حس عجیبی از اون میز لعنتی بهم داده میشه، حسی مثل ترس و تنفر توام با ضعف... دستم اهسته روی پاچه شلوار سفید ابر و بادی می نشیند. نگاهم را به طرف دست راستم...
  5. Saba.N

کامل شده رمان واژگون | @Saba.N (صبا نصیری) کاربر انجمن تک رمان

هُوالحق! #پارت26 #واژگون #صبا_نصیری #انجمن_تک_رمان *** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! ***
  6. miladsardari

کامل شده داستان کوتاه زندگی تا اطلاع ثانوی قطع می‌باشد|میلادسرداری کاربر تک رمان

#پارت26 سکانس پایانی فیلم فرا رسید و آن جمله‌ی طلایی مرگان فریمن؛ -انستو همیگوی یجایی گفته؛ دنیا جای خوبیه و ارزش جنگیدم داره؛ من با قسمت دوم حرفاش موافقم! چندباری شبکه ها را بالا پایین کردم ولی چیز بدرد بخوری پیدا نکردم، غالبا چیزهای بدرد بخور را در تلوزیون نمی‌گویند و نشان نمی‌دهند...
بالا