• رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

Usage for hash tag: محزون

ساعت تک رمان

1. علی خسروشاهی

کامل شده محزون | علی برادر خدام خسروشاهی دلنویس انجمن تک رمان

من مجنون که محزون شدم از تو هنوز هم عاشقت هستم تو مرا از یاد بردی و من از عشق تو هرگز سیر نشدم اما تو در قلبم نشستی و قلب مرا شکستی اما من با قلبی شکسته تا به امروز به عشقت ادامه دادم و ادامه خواهم داد #علی_خسروشاهی #انجمن_تک_رمان #محزون
  2. علی خسروشاهی

...که همه چیز برایم رنگ و بوی سخت زندگی داشت ، از روز‌های سخت و شیرین و از شب‌های سرد و تاریک متنفرم. از روز هایی که به فکر از دست دادن لحظه‌های ناب و زیبای زندگیم بودم ، از روز هایی که با تمام وجودم به تو عشق می‌ورزیدم و از روز هایی که به تو امید داشتم متنفرم. #علی_خسروشاهی #انجمن_تک_رمان...
  3. علی خسروشاهی

محزون یعنی دلشکسته یعنی من می‌خواهم ببینمت اما چشمای خیس و بارونی هر لحظه می‌خوام ببینمت اما نمی‌توانم وقتی که نیستی تنها در بغض و غم می‌سوزم وقتی که نیستی تنها در قلب من می‌سوزی ! #علی_خسروشاهی #انجمن_تک_رمان #محزون
  4. علی خسروشاهی

امشب برای فراموش کردنت دستهایم و کل بدنم میلرزند و میدانم که باید به خاطر تو از تمام وجود و وجودم برایت بنویسم … دوست دارم تمام وجودم پر شود از حس‌های خوب . چه کنم که این حس خوب فقط با تو دست یافتنی است. #علی_خسروشاهی #انجمن_تک_رمان #محزون
  5. علی خسروشاهی

دلم گرفته است از بس که گریه کرده‌ام از گریه خسته‌ام در کوچه‌های شهر دلم گشته‌ام اسیر از بس که گفته‌ام که تو را عاشقانه دوست دارم #علی_خسروشاهی #انجمن_تک_رمان #محزون
  6. علی خسروشاهی

آرزوی من به تو رسیدن بود آرزویی که برآورده شد ولی بی نتیجه ماند و من همچنان غرق در این حسرتم که کاش تو بودی و یک دنیا آرزوهای محال و دست نیافتنی ای کاش که من هم روزی در این دنیای بی رحم باز به تو برسم #علی_خسروشاهی #انجمن_تک_رمان #محزون
  7. علی خسروشاهی

کسی طاقتی که من داشتم را ندارد برای از دست دادنت … حالا من ماندم و خودم تا در این تاریکی بی انتهای زندگی ، فقط و فقط تو را گم کنم . دلم برای خودم تنگ شده است ! بیش از خودم دلم برای تو تنگ شده است . در این تاریکی زندگی مرا تنها گذاشتی و رفتی . #علی_خسروشاهی #انجمن_تک_رمان #محزون
  8. علی خسروشاهی

اشک هایم دیگر نمی‌دانم در کجا پنهان شده‌اند اشک هایی که دیگر برایم هیچ ارزشی ندارند اشک هایی که شاید تو را به یاد من می‌آورند اشک هایی که بی هیچ ارزشی بر دلم می‌نشیند اشک هایی که نمی‌شود به آن دل بست با این حال دوستشان دارم #علی_خسروشاهی #انجمن_تک_رمان #محزون
  9. علی خسروشاهی

به تو فکر میکنم هر صبح و هرشب به تمام وجود خودم ، به تمام فکرهای تو ، به تمام خنده‌های تو خنده هایی که دیگر نمی‌بینمشان لبخندهایی که هیچ وقت از یادم نمی‌روند #علی_خسروشاهی #انجمن_تک_رمان #محزون
  10. علی خسروشاهی

شب هایم سحر نمیشوند گر به تو فکر نکنم سیگار هایم دود نمیشوند گر به تو فکر نکنم این دو طفل اشک من جاری نمیشوند گربه تو فکر نکنم این دل من دگر عاشق نمیشود گر به تو فکر نکنم #علی_خسروشاهی #انجمن_تک_رمان #محزون
بالا