• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

Usage for hash tag: پارت10

ساعت تک رمان

1. .zeynab.

کامل شده رمان مستعمره | امـیر والا؏ کاربر انجمن تک رمان

#پارت10 نگران به طرفم می‌اید و متعجب به قیافه بهت زده ام نگاه می‌کند: - رها... شانه ام را می‌گیرد اما من نگاه بهت زده ام خیره به دختر یخ زده ی در اینه است! زندگی مادرم مانند یک فیلم سینمایی از جلوی چشم هایم می‌گذرد... بچه بودم اما خوب سر و صداهایشان را به یاد دارم. مادرم گریه می‌کرد و پدرم بر...
  2. .zeynab.

کامل شده رمان کوتاه سناريوی جایگزین | امـیر والا؏ کاربر انجمن تک رمان

#پارت10 #سناریوی_جایگزین #امیروالا #انجمن_تک_رمان
  3. .zeynab.

کامل شده رمان موقعیت صفر | زینب گرگین کاربر انجمن تک رمان

#پارت10 "حامی" خسته از یک پرواز طولانی دستام رو عقب میارم تا خدمتکار جوان بتواند کت را از تنم خارج کند. نفس عمیقی می‌کشم و برمی‌گردم به طرف یزدانی که دخترک خسته رو تقریبا به داخل عمارت هل می‌دهد. از بازی کردن باهاش ل*ذت می‌بردم، مخصوصا حالا که قیافه‌ی شکسته و نابودش رو می‌بینم؛ البته نباید...
  4. Saba.N

کامل شده رمان واژگون | @Saba.N (صبا نصیری) کاربر انجمن تک رمان

هُوالحق! #پارت10 #واژگون #صبا_نصیری #انجمن_تک_رمان *** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! ***
  5. Negin_SH

درحال تایپ رمان ناطور نبات|Negin_SH کاربر انجمن تک رمان

...با حیرت به اِدوارد و دور شدنش خیره شد، بازدم را با خشم انجام داد و اخم کرد. پادشاه گفت: - مقصد ما کاخ بلوریست. آقای جک ویلسون و خانم لورا بارکر، لطفا سوار آخرین کالسکه‌ی سلطنتی شوید، خانم آنا چاپمن و آقای دیوید اندِرسون کالسکه دوم. سوالی نیست؟ #پارت10 #رمان_ناطور_نبات #نگین_شرافت...
  6. .zeynab.

کامل شده در حاکمیت شیطان |𝒁𝒆𝒚𝒏𝒂𝒃 کاربر انجمن تک رمان

باید خودم رو جمع و جور می کردم نباید میزاشتم اون اتفاق شوم برای منم بیوفته، جون بلند شدن نداشتم چهار دست و پا روی زمین به دنبال چیزی می گشتم شاید بتونم در رو باز کنم. هیچی نبود! چشام یه کم سوخت، یه قطره اشک از چشمام چکید . استینم رو محکم روی چشمام کشیدم تا اشکام بند بیاد و بتونم بهتر ببینم همش...
بالا