• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

Usage for hash tag: پست۳

ساعت تک رمان

1. Melina.N

کامل شده فورلسکت | ملینا نامور کاربر انجمن تک رمان

#پست۳ #دلنوشته_فورلسکت بشنو، صدایم را بشنو. تویی که از فراز ابر‌ها مرا نگاه می‌کنی بشنو، صدای غم‌هایم را بشنو. حتی وقتی که می‌گویم نمی‌خواهم بشنوی، بشنو. حتی وقتی می‌گویم دلم تنگ نیست، مرا بشنو. راست می‌گویند رفتی؟ راست میگویند از بین ابر‌ها ما را نگاه می‌کنی؟ صدایت هنوز در گوشم نجوا میدهد...
  2. Saba.N

دلنوشته دلنوشته پازل | اثر جدید صبا نصیری @Saba.N نویسنده و دلنویس انجمن تک رمان

#پست۳ رازی در س*ی*نه دارم به عمق اقیانوس و حکایتش، صد شاهنامه... قرار منو تو، باشد آن روزی که با یک شاخه رز آبی به دیدنم می‌آیی. آن روز، راز شیرینِ فوآدم را که نه به گوش‌ها و نه به دلت؛ که به لبانت خواهم گفت! #صبا_نوشت #صبا_نصیری #پازل #دلنوشته_پازل #انجمن_تک_رمان
  3. Saba.N

حرفه‌ای رمان برای دیگری | اثر صبا نصیری @Saba.N نویسنده‌ی انجمن تک رمان

#پست۳ #برای_دیگری *** نگاهِ دریایی‌اش امشب عجیب طوفانی‌ست. دهانش همچنان تلخ و نگاهش از پشتِ شیشه‌ی باران‌زده‌ی ماشین به بیرون است. پاییز با باران شروع شده بود و... اجبارِ غم‌انگیزِ بزرگی برای شایان‌. یادِ حرفِ مامان ثریا می‌افتد که به هنگام خارج شدن از دربِ خانه، زیر گوشش گفته بود: - فکر...
  4. Saba.N

کامل شده دلنوشته‌ی منهوک | اثر @Saba.N (صبا نصیری) کاربر انجمن تک رمان

#پست۳ #منهوک و تو می‌توانستی باشی‌... که تو، زیباترین و محکم‌ترین دلیل برای خوب شدن حال من بودی و هستی! حتی، در آوارترین و سیاه‌ترین شرایط. کاغذِ نوشته‌هایم از سیلابِ گریه‌ام، خیس می‌شود. منِ بخت‌برگشته؛ به که گویم که نمی‌خواهی، نمی‌خواستی؟! #صبا_نصیری #صب_نوشت #منهوک
بالا