• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

Usage for hash tag: شیرین_علیایی

ساعت تک رمان

1. شیرین علیایی

دلتنگ | شیرین علیایی کاربرانجمن تک رمان

نام دلنوشته: دلتنگ نویسنده:شیرینی علیایی کاربرانجمن‌تک رمان ژانر: عاشقانه، درام دوستت دارم... به اندازه گل‌های پژمرده شده‌ی جهان که چیده نشدند... و به دست معشوق‌شان نرسیدند، تا سر م*ست عطر دلبر شوند... #شیرین_علیایی🌸 #نجوای_دل❤️
  2. شیرین علیایی

کامل شده نبودش...|شیرین علیایی کاربر انجمن تک رمان

...و گوش دادن به درد و دل‌هایم آزارش می‌دهد. دخترم کجایی! صدای گریه‌های کودکی‌اش را شنیدم، زیر میز پدرش نشسته و قاب عکس دوتایی‌شان را در دست گرفته و زیر ل*ب زمزمه‌هایی می‌کند. دوست داشتم بدانم چه با او می‌گوید، اما وارد اتاق نشدم، گذاشتم خلوتی با قهرمان زندگی‌اش داشته باشد. . #شیرین_علیایی #نجوای_دل
  3. شیرین علیایی

کامل شده کودکان کار | شیرین علیایی کاربر انجمن تک رمان

...که فقط به فکر خودشونن و بقیه‌ رو بیخیال! باشه، ماهم تسلیم این دنیا می‌شیم و بازم نیمه‌ی پر لیوانی رو می‌بینیم که خالیه! آبجی بیا بریم، آسمون هم باز به سیاهی دلمون شد! شاید فردا یه بنده خدا گل‌هات رو خرید و تونستیم یه ناهار لاکچری، نون و پنیر بخریم و بخوریم! #شیرین_علیایی #نجوایِ_دل #کودکان_کار
  4. شیرین علیایی

کامل شده کولبران | شیرین علیایی کاربر انجمن تک رمان

...همه‌ی این‌ها را..! اما به لبخندها، قربان صدقهِ‌های خواهرم می‌ارزد! _یا علی! من اول می‌روم! مقداری آب نوشیدم وآماده‌ی رفتن شدم، تا جایی که می‌توانستم دویدم، اما قسمت من تهِ دره شد و آخرین فریادم که به تن آسمان چنگ می‌زد ومادرم که سر سجاده دست به دامان خدا برای من شده بود.... #شیرین_علیایی...
بالا