• رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

توصیه های مهم سلامتی برای بانوان

• نویسنده موضوع Ronahi
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 7
  • بازدیدها 127
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Ronahi

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-28
لایک‌ها
914
امتیازها
63
کیف پول من
180
خانم ها به دلیل شرایط جسمی و روحی متفاوت، مشکلات خاص خودشان را دارند. لازم است هر زنی برای حل بهتر مشکلات خود نسبت به بعضی موضوعات آگاهی صحیح پیدا کند.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

Ronahi

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-28
لایک‌ها
914
امتیازها
63
کیف پول من
180
1-بازوهایتان نیاز به کربوهیدرات دارند

هرچند که می دانیم ما به عنوان یک زن همیشه بر ای خوردن و یا نخوردن مواد قندی تردید داریم اما باید بدانید که ب*دن از جمله بازوهایتان روزانه به حجم خاصی از کربوهیدرات ها نیازمند است.

در واقع کربوهیدرات ها علاوه بر افزایش زور بازوها سبب لاغر شدن این ناحیه از ب*دن هم می شود. مواد غذایی نظیر ماکارونی، برنج و سیب زمینی که دارای حجم زیادی از نشاسته (نوعی کربوهیدرات) هستند باید تا حدی محدود شوند اما نباید آن ها را به طور کلی از رژیم غذایی تان حذف نمایید.

Ronahi

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-28
لایک‌ها
914
امتیازها
63
کیف پول من
180
2- ورزش بیش از حد و بی نظمی چرخه رحمی

ورزش منظم می تواند به ارتقا سطح سلامت ب*دن کمک شایانی نماید اما ورزش و دویدن بیش از حد باعث بر هم خوردن تعادل هورمونی و لکه بینی و خونریزی های خارج از چرخه ی قاعدگی می شود. این به این معنا نیست که ورزش را به طور کلی کنار گذاشته و یا زمان آن را بسیار محدود کنید، بهتر است طوری برنامه ریزی کنید که هر روز نیم ساعت ورزش کرده و در همین نیم ساعت نیز زمان های استراحت زیادی را تعبیه نمایید.

Ronahi

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-28
لایک‌ها
914
امتیازها
63
کیف پول من
180
3-تحمل فشار در ناحیه لگنی

این فشارها که می تواند به علت نشستن زیاد و یا ...باشد علاوه بر این که سبب بی اختیاری در دفع ادرار می گردد باعث ابتلا به کمردردهای دردناک نیز می شود.علاوه بر کاهش فشار بر این ناحیه سعی کنید با انجام تمرینات ورزشی خاص عضلات این قسمت را قوی تر نمایید

Ronahi

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-28
لایک‌ها
914
امتیازها
63
کیف پول من
180
4-چشم ها یک نشانگر هستند

احساس سوزش چشم ها و حساسیت بیش از حد در برابر نور حتی با وجود بسته بودن چشم ها مشکلی است که می تواند نشان از وجود یک مشکل بزرگ تر التهابی به نام آرتریت باشد.اگر شما هم چنین مشکلی را دارید حتما نزد یک چشم پزشک مراجعه نمایید.

Ronahi

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-28
لایک‌ها
914
امتیازها
63
کیف پول من
180
6- گاهی فرار از ورزش خوب است

گاهی کنار گذاشتن تمرینات ورزشی روتین مانند وزنه برداری و ورزش های سنگین برای یک مدت کوتاه به نفع ب*دن تان است. زیرا ب*دن نیاز به زمانی برای بازیابی و تنظیم اوضاع خود پیدا می کند.

Ronahi

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-28
لایک‌ها
914
امتیازها
63
کیف پول من
180
7- وضعیت ناحیه س*ی*نه و ارتباط با بیماری ها

تغییرات هر چند کوچک در این قسمت از ب*دن می تواند علامت نوعی بیماری و یا مشکل خاص باشد در صورت مشاهده ی تغییرات غیرعادی حتما باید نزد پزشک متخصص بروید.

Ronahi

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-28
لایک‌ها
914
امتیازها
63
کیف پول من
180
8- روده مراقب سرما خوردگی

علاوه بر این که مصرف برخی ویتامین ها مانند ویتامین سی می تواند از شما در برابر سرما خوردگی محافظت کند، باکتری های مفید روده نیز با تقویت سیستم ایمنی از شما مراقبت خواهند کرد.
تک رمان - دانلود رمان

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا