• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

عمل بینی خوب یا بد ?

• نویسنده موضوع Ronahi
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 6
  • بازدیدها 200
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Ronahi

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-28
لایک‌ها
911
امتیازها
63
کیف پول من
180
جراحی زیبایی بینی که به اسم رینوپلاستی نیز شناخته شده است، شامل فرآیندی است که می تواند ظاهر بینی را به شیوه ای ظریف یا مد روز تغییر دهد. اگر احساس می کنید مزایای بالقوه از خطرات احتمالی جراحی بینی برایتان بیشتر است و در واقع انتظارات واقعی دارید، شما می توانید مورد مناسبی برای عمل جراحی رینوپلاستی باشید؛. همانند هر انتخاب دیگری در زندگی، انتخاب جراحی های مختلف نیز دارای مزایای و معایبی است.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

Ronahi

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-28
لایک‌ها
911
امتیازها
63
کیف پول من
180
مزایای جراحی زیبایی بینی
۱) تعادل
گاهی اوقات بینی می تواند بر روی صورت فردی شکل انحرافی داشته باشد؛ ظاهرمنحصر به فرد بینی ممکن است باعث ایجاد عدم تعادل بین بینی و صورت شود. یک شخص مشهور ممکن است به خاطر شکل بینی اش معروف شود. افرادی مانند اوون ویلسون، بیل کلینتون، و یا باربارا استرئیس و هرگز در مورد ایجاد تغییرات بر روی بینی شان فکر نمی کنند، زیرا مشخصه های بینی آنها ویژگی هایی است که بواسطه اش در بین عموم مردم شناخته شده اند. با این حال در حالت عادی برای افرادی مانند ما، یک بینی بزرگ می تواند چیزی باشد که به نظر برسد تعادل چهره را به هم زده و باید فکری در موردش کرد.

Ronahi

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-28
لایک‌ها
911
امتیازها
63
کیف پول من
180
) بهبود جریان تنفس بینی
ساختارهای متفاوت داخل بینی می تواند در ایجاد مشکلات جریان تنفس از راه بینی سهیم باشد.. ایجاد ضربه شدید در حین ورزش یا حوادثی مانند تصادف یا اختلال های دیگر می تواند دلایلی برای ایجاد انحراف و شکستگی در تیغه بینی فرد شود. استخوان اصلی یا تیغه بینی شامل یک دیوار است که سمت چپ و راست بینی را جدا می کند. اگر این تیغه یا به اصطلاح سپتوم کج شده باشد، ممکن است یک یا هر دو طرف راه تنفسی بینی فرد که وظیفه ارسال جریان هوا به ریه را بر عهده دارد، را ببندد. در این موارد اغلب رینوپلاستی یا جراحی زیبایی بینی به همراه سپتوپلاستی یا اصلاح انحراف استخوان همزمان برای فرد انجام می شود تا با عبارتی هم هر دو مسیر تنفس برای فرد اصلاح شود و هم ظاهر نامناسب بینی اش بهبود پیدا کند.

مخروط های وارونه پایین تر نیز شامل ساختارهای پیچیده تر در داخل بینی می شوند که می تواند منجر به انسداد مجاری هوایی بین بینی شود. جراحی بینی می تواند با هدف کوچک کردن این مخروط ها و بهبود جریان هوا انجام شود. در این ر*اب*طه هم جراحی به اصطلاح توربینوپلاستی همزمان با آرژینوپلاستی یا اصلاح مجاری تنفسی انجام می شود. مخروط های وارونه بر روی ظاهر بینی تاثیر نمی گذارد.

Ronahi

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-28
لایک‌ها
911
امتیازها
63
کیف پول من
180
) اعتماد به نفس و تجسم ذهنی بهتر از ظاهر خود
در مواردی که افراد از مشکلات روانی مانند خود پنداری های منفی و نبود اعتماد به نفس رنج می برند، تغییرات مثبت در ظاهر بینی می تواند به افزایش اعتماد به نفس بواسطه جراحی بینی منجر شود.

Ronahi

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-28
لایک‌ها
911
امتیازها
63
کیف پول من
180
معایب رینوپلاستی
۱) پو*ست ضخیم
پو*ست بینی که ضخیم باشد، باعث می شود نتایج جراحی بینی چالشی تر دیده شود؛ موضوعی که بیشتر در کسانی صدق می کند که خواستار نوک بینی جمع و جور شده تر هستند. جراحی های بینی فانتزی یا به اصطلاح ساختن بینی های عروسکی که بیش از حد نرمال نوک بینی را کوچک می کند، ممکن است غضروف نوک بینی فرد را از بین ببرد. با این حال، اگر پو*ست رویه صورت شما ضخیم باشد، نتایج چالشی تری از جراحی زیبایی بینی به دست خواهید آورد.

Ronahi

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-28
لایک‌ها
911
امتیازها
63
کیف پول من
180
۲) محدودیت ها
موارد بسیاری است که فرد در فرآیند جراحی زیبایی بینی با آنها درگیر خواهد بود. با استفاده از جراحی بینی انجام شود. شکل بینی می تواند با تغییر شکل غضروف و استخوان یه اشکال متنوع دستکاری شود. با این حال محدودیت هایی بر اساس آناتومی کلی فردی وجود دارد.

Ronahi

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-28
لایک‌ها
911
امتیازها
63
کیف پول من
180
۳) هرگز تصویر بینی سلبریتی مورد علاقه تان را مبنا قرار ندهید
حتی اگر فرد با سلبریتی مشهور و محبوبش دو قلوی همسان هم باشد، این تصور غیر واقعی است که فکر کند می تواند یک بینی مشابه او داشته باشد ؛ بدون توجه به اینکه نتیجه جراحی بینی موفق است یا نه. بنابراین، هر فردی باید بر جنبه های منحصر به فرد بینی خودش تمرکز کند تا با توجه به نگرانی ها و انتظارات و اهداف خود، بهترین نتیجه را از جراحی بینی بگیرد.

بالا