• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

اسکیس و راندو

ساعت تک رمان

سارا جابری فرد

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-13
لایک‌ها
40
امتیازها
13
کیف پول من
100
سلام دوستای قشنگم من سارا هستم و توی هنرستان رشته ی معماری خوندم اما توی دانشگاه شهرسازی میخونم
دلم میخواد اینجا به شما هم یه سری از چیزایی که ممکنه دیده باشید و دوست داشته باشید، آموزش بدم
موضوعش که خب از اسمش معلومه
اسکیس و راندو

براتون یه سری عکس میزارم که فعلا با عکس باهاشون آشنا بشید تا توضیحات و آموزش کشیدنش رو بهتون بدم?❤

مدل های اسکیس?
skc_img_20200715_201258_509.jpg

7349_img_20200715_201246_106.jpg

yvec_img_20200715_201234_734.jpg

مدل های راندو?

geh_img_20200715_201230_559.jpg

8qrx_img_20200715_201226_619.jpg

ugua_img_20200715_201222_371.jpg
44tf_img_20200715_201211_781.jpg

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

سارا جابری فرد

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-13
لایک‌ها
40
امتیازها
13
کیف پول من
100
اسکیس چیست؟
اسکیس یکی از روش های طراحی با دست در معماری می باشد که با استفاده از آن می توان طرح های سریع و منحصر به فردی را با استفاده از دست طراحی کرد.
اسکیس فرصت مناسبی را برای ایجاد طرح های خلاقانه و ابتکاری برای ما فراهم می آورد که توسط آن می توان ایده ها و طرح های مورد نظر را به آسانی و با سرعت زیاد طراحی نمود.
اسکیس را می توان نوعی طراحی اولیه با استفاده از دست معرفی نمود که آن را می توان در ارائه طرح های اولیه در معماری به کار برد.
اسکیس در واقع بیانگر نحوه تفکر طراح در ر*اب*طه با طرح های معماری می باشد که سبب ایجاد طراحی های منحصر به فرد و ناب در معماری می گردد.
ایده های معماری باید سریع و با استفاده از ایده ها و تفکرات ناب ذهنی طراحی شوند.

سارا جابری فرد

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-13
لایک‌ها
40
امتیازها
13
کیف پول من
100
برای ایجاد اسکیس های مناسب و طراحی ایده های خلاقانه بهتر است به نکات زیر توجه نمود:
مداد خود را با خم شدن مچ دست یا آرنج خود حرکت ندهید:
مهم ترین نکته ای که در هنگام شروع طراحی اسکیس در معماری باید به آن توجه داشته باشید این است که قلم یا مداد خود را با خم شدن مچ دست یا آرنج خود حرکت ندهید.
بلکه بهتر است مچ دست و آرنج خود را در یک زاویه راحت قرار دهید و سپس نوک مداد خود را به آرامی حرکت دهید و اسکیس مورد نظر خود را به درستی طراحی نمایید.

از خطوط متنوع در اسکیس استفاده نمایید:
برای ایجاد یک طرح جالب و پر جنب و جوش اسکیس، سعی کنید با استفاده از خطوط گوناگون از خطوط ضخیم تا نازک و از نور تا سایه های تاریک طراحی اسکیس را انجام دهید.
ایجاد طرح های اسکیس در ابتدا یک تمرین چالش برانگیز محسوب می شود که با نگه داشتن مداد در زوایای گوناگون می توانید در ایجاد طراحی های اسکیس فوق العاده موفق باشید.
در نظر داشته باشید که شما باید از وزن خط استفاده کنید تا بتوانید عمق را به طرح خود انتقال دهید.
اگر می خواهید نقشه های پویا و منحصر به فرد ایجاد کنید، از خطوط متنوع در اسکیس استفاده نمایید.
در این صورت می توانید اسکیس های طراحی شده توسط خطوط صاف و طرح های خسته کننده و بی روح را به طرح هایی بسیار جذاب تبدیل کنید.

سارا جابری فرد

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-13
لایک‌ها
40
امتیازها
13
کیف پول من
100
طرح های اسکیس بدون لکه:
در هنگام طراحی اسکیس نباید اجازه دهید لکه ها سبب خ*را*ب شدن طراحی شما گردند.
هنگامی که در طرح خود از سایه ها استفاده می کنید، برای جلوگیری از تداخل سایر رنگ ها و یا ایجاد لکه بر روی طرح خود بهتر است از یک کاغذ اضافی در زیر دست خود استفاده کنید.

اضافه کردن بافت به طرح های اسکیس:
با استفاده از آبرنگ در طراحی های اسکیس می توانید لمس دانه های موجود در آبرنگ را به نقاشی خود اضافه نمایید.
به این ترتیب بافت های مناسبی را بر روی کل طراحی خود ایجاد نمایید و در نهایت یک طرح اسکیس پر جنب و جوش و خلاقانه را طراحی کنید.
طراحی های اسکیس دقیق و متقارن ممکن است خسته کننده به نظر برسد بنابراین بهتر است برخی تغییرات ساده را به طرح اسکیس خود اضافه نمایید، اما خطوط کلی
را متقارن نگه دارید تا نقاشی خود را به یک نگاه جالب تبدیل کنید.

استفاده از عناصر مختلف در طراحی های اسکیس:
یکی از راهکارهای مؤثر برای ایجاد اسکیس های بی نظیر در معماری، استفاده از عناصر
مختلفی نظیر درختان و گیاهان در طراحی می باشد.
به این ترتیب با ایجاد طرح های اصولی و دقیق می توان ایده های ذهنی خود را به گونه ای کاملا صحیح بر روی کاغذ طراحی نمود.

سارا جابری فرد

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-13
لایک‌ها
40
امتیازها
13
کیف پول من
100
به نقاشی های خود از یک زاویه معکوس نگاه کنید:
طرح های اسکیس خود را روی یک کاغذ کپی ترسیم کنید تا بتوانید آن را از زاویه معکوس مشاهده کنید.
این روش می تواند به شما هر خطایی را نشان دهد و با استفاده از آن می توانید طرح خود را بهبود بخشد.

کنترل اسکیس را به دست بگیرید:
دست خود را در انتهای مداد قرار دهید تا کنترل و دقت بیشتری در طراحی اسکیس داشته باشید.
به این ترتیب می توانید کنترل اسکیس را به دست بگیرید و طراحی های بسیار زیبا و بی نظیری را ایجاد نمایید.

سارا جابری فرد

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-13
لایک‌ها
40
امتیازها
13
کیف پول من
100
راندو چیست؟
یکی از مهمترین و زیباترین نقش های معماران تسخیر طراحی با استفاده از ابزارها و تکنیک های مناسب می باشد؛ این کار توسط راندو کردن امکان پذیر می باشد.
راندو وظیفه رندر کردن صحیح رنگ ها را بر عهده دارد که از طریق آن می توان تمام جزئیات، مواد، سایه و بافت را در طرح ها مشخص نمود.
راندو کردن فرصت مناسبی را برای طراحی یک چشم انداز و تکمیل آن در اختیار طراح قرار می دهد که این طرح ها می توانند تأثیر بسیار زیادی در جلب مشتری و بازاریابی برای پروژه داشته باشند.

سارا جابری فرد

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-13
لایک‌ها
40
امتیازها
13
کیف پول من
100
مزیت های راندو
  • با استفاده از راندو می توان طراحی ها و نقاشی های مناسبی را تولید کرد و در آن ها نقاط ضروری و ظریف را به نمایش درآورد.
  • با استفاده از راندو کردن در معماری می توان ارتباط مناسبی را میان مشتری و طرح مورد نظر برقرار کرد.
    در راندو می توان عناصر مختلفی از طبیعت مانند درختان و گیاهان و یا عناصر انسانی مانند فیگورهای مختلف را می توان با در نظر گرفتن محیط و نور پردازی و با استفاده از سایه های مناسب در محیط ایجاد کرد.
    در راندو هم چنین طرح ها و مدل های سه بعدی متنوعی را برای طراحی دکوراسیون می توان ایجاد نمود.
  • با استفاده از راندو می توان طرح های اسیکس و برخی طرح های دیگر را به گونه ای واقع گرایانه تر در اختیار مشتری قرار داد؛ زیرا با استفاده از راندو کردن می توان جزئیات را به گونه ای دقیق تر و واضح تر بیان نمود.
  • راندو کردن دارای تکنیک های متفاوتی می باشد که با استفاده از آن می توان تصاویر کامپیوتری را به مدل های سه بعدی قابل درک تبدیل کرد.
  • راندو می تواند برای تصاویر ساده یا تصاویر تخت سایه های اولیه ایجاد کند و همچنین با تقویت نورپردازی و سایه های موجود در محیط تصویر آن را به گونه ای واقع گرایانه ارئه دهد.
    راندو برای ارائه، بازاریابی و طراحی مورد استفاده قرار می گیرد وتوسط آن می توان مدل های سه بعدی بسیار منحصر به فردی را تولید کرده و سپس از طریق همین مدل های سه بعدی واقع گرایانه مشتریان زیادی را به به طرح مورد نظر جلب نمود که این کار سبب بازاریابی با استفاده از طرح ارائه شده توسط راندو می گردد و هم چنین می توان طراحی های ارائه شده را به مرحله تولید رساند.

بالا