• مصاحبه اختصاصی رمان کاراکال میگل سانچز کلیک کنید

طالع بینی رنگ چشم ها

• نویسنده موضوع ~**majhol**~
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 20
  • بازدیدها 592
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

+unknown

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
6,904
امتیازها
110
کیف پول من
-4
امضا : +unknown

L A D Y

مدیر بازنشسته
مقامدار بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-12
لایک‌ها
22,050
امتیازها
138
کیف پول من
6,900
رنگ چشم مشکی

صاحبان چشمان مشکی انسان هایی رویایی هستند که در فضای شاعرانه ای زندگی می کنند و همچنین بسیار دست و دل باز هستند. بسیار سعی می کنند با هرچه دارند به دیگران کمک کنند. این افراد همچنین دارای خلق و خوی اجتماعی و احساسات ظریف هستند.

رنگ چشم قهوه ای

چشم قهوه ای، سنبل مهربانی و محبت است و هرچه تیره تر باشد مهر و محبت صاحبش بیشتر است. چشم قهوه ای ها بسیار خون سردند و هرچه را که می خواهند به راحتی تصاحب می کنند. چنین به نظر می رسد که این افراد معنای عصبانیت را نمی شناسند و از آرامشی تمام نشدنی بهره مند هستند.

یچی بین این دوتا

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

AYDAW

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-04-01
لایک‌ها
15,121
امتیازها
93
کیف پول من
3,801
رنگ چشم قهوه ای

چشم قهوه ای، سنبل مهربانی و محبت است و هرچه تیره تر باشد مهر و محبت صاحبش بیشتر است. چشم قهوه ای ها بسیار خون سردند و هرچه را که می خواهند به راحتی تصاحب می کنند. چنین به نظر می رسد که این افراد معنای عصبانیت را نمی شناسند و از آرامشی تمام نشدنی بهره مند هستند.
صحیح?

امضا : AYDAW

نورا برهان(زهرا برهانزهی)

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-02-16
لایک‌ها
649
امتیازها
63
کیف پول من
152
رنگ چشم عسلی

با وجود اینکه چشم عسلی ها انسان هایی خوش قلب هستند ولی با دیگران صریح نیستند. این افراد همیشه به دنبال دوست می گردند. چشم عسلی ها معمولا از کودکی روی پای خود بزرگ شده و دوست ندارند به دیگران تکیه کنند.

alik

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-01-24
لایک‌ها
83
امتیازها
18
کیف پول من
50
رنگ چشم مشکی

صاحبان چشمان مشکی انسان هایی رویایی هستند که در فضای شاعرانه ای زندگی می کنند و همچنین بسیار دست و دل باز هستند. بسیار سعی می کنند با هرچه دارند به دیگران کمک کنند. این افراد همچنین دارای خلق و خوی اجتماعی و احساسات ظریف هستند.

رنگ چشم قهوه ای

چشم قهوه ای، سنبل مهربانی و محبت است و هرچه تیره تر باشد مهر و محبت صاحبش بیشتر است. چشم قهوه ای ها بسیار خ*ون سردند و هرچه را که می خواهند به راحتی تصاحب می کنند. چنین به نظر می رسد که این افراد معنای عصبانیت را نمی شناسند و از آرامشی تمام نشدنی بهره مند هستند.

انجمن تک رمان
جفتش درسته

Nazanin

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-03
لایک‌ها
2,774
امتیازها
113
کیف پول من
913
چشم قهوه ای، سنبل مهربانی و محبت است و هرچه تیره تر باشد مهر و محبت صاحبش بیشتر است. چشم قهوه ای ها بسیار خ*ون سردند و هرچه را که می خواهند به راحتی تصاحب می کنند. چنین به نظر می رسد که این افراد معنای عصبانیت را نمی شناسند و از آرامشی تمام نشدنی بهره مند هستند.

مهربانی و محبت همشو راست میگه به غیر از اینکه عصبانیت نمیشناسن 😂

امضا : Nazanin

mobina.h.f

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-23
لایک‌ها
894
امتیازها
63