آرایش و زیبایی ۱۰ ترفند طبیعی برای زیباتر شدن خانم‌ها

• نویسنده موضوع مهاجر.
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 11
  • بازدیدها 307
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,792
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,751
انجمن رمان نویسی
زمانی که صحبت از زیبایی می‌شود، اکثر خانم‌ها به اولین چیزی که فکر می‌کنند لوازم آرایش شان است، اما راه‌های طبیعی دیگری هم برای زیباتر شدن وجود دارد. اگر دوست دارید که با آنها، در ادامه همراه مان باشید

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,792
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,751
انجمن رمان نویسی
برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: زمانی که صحبت از زیبایی می‌شود، اکثر خانم‌ها به اولین چیزی که فکر می‌کنند لوازم آرایش است، اما راه‌های طبیعی دیگری هم برای زیباتر شدن وجود دارد. اگر دوست دارید که با آنها آشنا شوید، در ادامه همراه مان باشید.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,792
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,751
انجمن رمان نویسی
دانه‌های قهوه برای رنگ کردن مو
دانه‌های قهوه نه تنها برای رفع خستگی بلکه برای موهایتان نیز مفیدند. مقداری از پودر قهوه را در نرم کننده تان بریزید و آن را به مدت ۱۰ دقیقه روی سرتان نگه دارید. سپس با آب ولرم بشویید. با این کار رنگ مو‌های شما کمی تن شکلاتی به خود گرفته و خوشرنگ‌تر می‌شود. علاوه بر آن، عطری که قهوه به مو‌های شما می‌دهد، واقعا دلنشین است.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,792
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,751
انجمن رمان نویسی
سرکه سیب برای آکنه
همانطور که قبلا هم شنیده اید، سرکه سیب فواید زیادی بر ب*دن شما دارد، اما جدا از آن، این ماده معجزه گر می‌تواند آکنه را نیز درمان کند. مقداری از سرکه سیب را روی دستمال بریزید، سپس آن را روی آکنه تان بزنید. اگر چه مجبور می‌شوید که بوی آن را تحمل کنید، اما نتیجه‌ای که دارد، برایتان رضایت بخش خواهد بود.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,792
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,751
انجمن رمان نویسی
چای بابونه برای روشن کردن مو
چای بابونه خواص آرام بخش دارد، اما برای ظاهرتان نیز می‌توانید از آن استفاده کنید. شما به وسیله این نو*شی*دنی گیاهی می‌توانید موهایتان را روشن‌تر کنید. به دلیل خواص سفید کننده‌ای که این ماده دارد، مو‌های شما روشن‌تر می‌شود. قبل از حمام، یک فنجان چای بابونه دم کنید، سپس آن را به آرامی روی موهایتان بریزید، ۱۰ تا ۱۵ دقیقه صبر کنید، سپس به حمام بروید. اگر می‌خواهید که موهایتان روشن‌تر شود، این کار را تا ۶ بار تکرار کنید.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,792
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,751
انجمن رمان نویسی
بکینگ پودر برای از بین بردن برنزگی ب*دن
بسیاری از افراد برای برنزه شدن تلاش می‌کنند، ولی گاهی رنگ ب*دن آن‌ها آنطور که باید، در نمی‌آید، در این شرایط، نگران نشوید. شما می‌توانید به کمک بکینگ پودر برنزگی ب*دن تان را از بین ببرید. برای این کار، مقداری از بکینگ پودر را با آب مخلوط کنید. زمانی که ترکیب آن‌ها حالتی خمیری پیدا کرد، به صورت دایره وار

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,792
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,751
انجمن رمان نویسی
شیر مگنزیا به عنوان پرایمر
شما می‌توانید شیر مگنزیا را به عنوان پرایمر برای صورت تان استفاده کنید. این ماده نه تنها چربی پو*ست تان را از بین می‌برد، بلکه آن را نرم کرده و آماده آرایش می‌کند. برای شروع، صورت تان را با صابون بشویید و خشک کنید، سپس مقداری از شیر را روی یک پنبه بریزید و بر پو*ست تان بمالید. زمانی که شیر کاملا خشک شد، می‌توانید آرایش تان را آغاز کنید، بدون این که نگران چرب بودن پو*ست تان باشید

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,792
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,751
انجمن رمان نویسی
عسل برای شستشو
شما عسل را برای فواید سلامتی که دارد مصرف می‌کنید، اما شاید ندانید که این ماده طبیعی خاصیت ضد التهاب نیز دارد؛ بنابراین علاوه بر این که می‌توانید این ماده را در زمان‌های سرماخوردگی مصرف کنید، می‌توانید از آن به عنوان پاک کننده آرایش نیز استفاده کنید. خوبی عسل آن است که برخلاف پاک کننده‌های آرایش صنعتی به پو*ست شما هیچ آسیبی نمی‌رساند. برای این منظور یک قاشق چای خوری از عسل را بردارید به صورت تان بمالید. سپس به کمک یک حوله گرم پو*ست تان را پاک کنید.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,792
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,751
انجمن رمان نویسی
روغن برای پاک کردن صورت
شما می‌توانید از روغن‌های مختلف برای پاک کردن صورت تان استفاده کنید، اما قبل از آن باید از نوع پو*ست تان آگاه باشید. به عنوان مثال اگر پو*ست خشکی دارید می‌توانید از روغن زیتون استفاده کنید یا اگر صورت تان پر از آکنه است، روغن جوجوبا انتخاب بهتری برایتان خواهد بود. پس از این که نوع پو*ست و روغن مناسب برای آن را تشخیص دادید، مقداری از روغن را بردارید و به مدت چند دقیقه به پو*ست تان بمالید. سپس یک حوله گرم و مرطوب بردارید و آن را روی صورت تان بگذارید. زمانی که حوله روی صورت تان سرد شد، آن را بردارید و از نرمی پو*ست تان نهایت ل*ذت را ببرید.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,792
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,751
انجمن رمان نویسی
پیاز برای استحکام ناخن‌ها
پیاز جزو موادی ست که مصرف آن خواص سلامتی زیادی برای ب*دن دارد. اما جدا از مصرف این ماده غذایی، شما می‌توانید از آن برای استحکام ناخن هایتان نیز استفاده کنید. یک پیاز را بردارید و آن را رنده کنید، سپس روی ناخن هایتان بگذارید. این ماده حاوی سلنیم است و از آنجا که شکنندگی ناخن‌ها به دلیل کمبود این ماده در ب*دن است، به کمک آن می‌توان ناخن‌های مستحکم تری ساخت.

بالا