• رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

آرایش و زیبایی آیا رنگ مو سرطان زاست؟

• نویسنده موضوع مهاجر.
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 24
  • بازدیدها 354
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,774
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,815
آیا شما هم ازجمله افرادی که هستید که علاوه‌بر آراستگی ظاهری، به سلامتی خود اهمیت می‌دهید و هروقت پای رنگ کردن مو به میان می‌آید با خود فکر می‌کنید که آیا رنگ مو سرطان زاست؟ پس احتمالا با این مقالۀ کوتاه به جواب سؤا‌ل‌تان می‌رسید. با «چطور» همراه باشید.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,774
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,815
براساس آمار، بیش از ۳۳ درصد از خانم‌های بالای ۱۸ سال و بیشتر از ۱۰ درصد از مردان بالای ۴۰ سال از رنگ مو استفاده می‌کنند. پس احتمالا این سؤال مشترک ذهن آنها را هم درگیر می‌کند: آیا رنگ مو سرطان زاست؟

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,774
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,815
نتایج تحقیقات مربوط به این موضوع معمولا متناقض و غیرقاطع است؛ بااین‌حال، براساس تحقیقات موجود، بعید به نظر می‌رسد که رنگ‌کردن مو خطر ابتلا به سرطان را به‌طور قابل‌توجهی در شما افزایش دهد.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,774
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,815
در سال ۲۰۱۰، مرکز بین‌المللی تحقیقات سرطان (IARC) اعلام کرد که مدارک کافی برای تعیین ارتباط بین رنگ‌کردن مو و افزایش احتمال ابتلا به سرطان وجود ندارد. از آن به بعد، تحقیقات بیشتری در این زمینه انجام شد و نتایج روشن‌تری به دست آمد

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,774
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,815
زمانی رنگ موها حاوی نوعی مواد شیمیایی بودند که در حیوانات به‌عنوان سرطان زا شناخته می‌شدند؛ به همین دلیل، بین سال‌های ۱۹۸۰ و ۱۹۸۲، این ماده شیمیایی از محتوای تمام رنگ موها حذف شد. بااین‌حال، کارخانه‌های تولیدکنندۀ رنگ مو از هزاران ماده شیمیایی مختلف در محصولات خود استفاده می‌کنند که ممکن است بعضی از این مواد سرطان زا باشند. به‌طورکلی، هرقدر بیشتر در معرض مواد سرطان زا باشید، احتمال ابتلای شما به سرطان بیشتر است

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,774
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,815
عوامل مرتبط با رنگ مو که خطر ابتلا به سرطان را بیشتر می‌کند
آیا رنگ مو سرطان زاست؟ - وسایل رنگ مو

نوع ارتباط: افرادی مثل آرایشگران، بیشتر از افرادی که موی خود را رنگ می‌کنند، با رنگ مو سروکار دارند.

زمان استفاده: افرادی که قبل از اصلاح فرمول رنگ مو در سال ۱۹۸۰ موهای خود را رنگ می‌کردند، بیشتر از افرادی که بعد از این موضوع، موی خود را رنگ کردند، در معرض ابتلا به سرطان بودند.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,774
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,815
تکرار: هرقدر بیشتر موهایتان را رنگ کنید، بیشتر در معرض مواد شیمیایی موجود در آن هستید.

طیف رنگی رنگ مو: رنگ موهای تیره مثل سیاه یا قهوه‌ای مواد شیمیایی بیشتری دارند و احتمالا بیشتر از رنگ موهای روشن، سرطان زا هستند

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,774
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,815
محققان به‌تازگی دریافته‌اند که احتمالا ژنتیک عامل دیگری است که می‌تواند در ابتلا به سرطان به‌خاطر استفاده از رنگ مو مؤثر باشد.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,774
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,815
ارتباط رنگ مو و انواع سرطان
سرطان خون
بررسی ارتباط رنگ مو و انواع سرطان را با سرطان خون شروع می‌کنیم. براساس گزارش انجمن سرطان آمریکا (ACS) بعضی از مطالعات نشان می‌دهد که استفاده از رنگ مو به‌آرامی خطر ابتلا به لنفوم غیرهوچکین (non-Hodgkin’s lymphoma) و سرطان خون (لوسمی) را در زنان افزایش می‌دهد. اما بیشتر خانم‌های موردمطالعه رنگ‌کردن مو را قبل از سال ۱۹۸۰ شروع کرده بودند و بیشتر از رنگ مو‌های تیره استفاده می‌کردند. سایر مطالعاتْ ارتباطی بین رنگ مو و این نوع از سرطان را نشان نمی‌دهد.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,774
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,815
مطالعۀ معتبری در سال ۲۰۱۷ نشان داد که ارتباط معنی‌داری بین استفاده از رنگ مو و سرطان خون وجود ندارد؛ ازطرف‌دیگر، منبع معتبری در سال ۲۰۱۸ براساس مطالعات مختلف اعلام کرد که احتمالا خطر ابتلا به لنفومای غیرهوچکین در زنانی که از رنگ مو استفاده می‌کنند، کمی افزایش می‌یابد، به‌ویژه اگر بیشتر از ۲۰ سال است که از رنگ مو استفاده می‌کنند.

بالا