• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

مد و استایل راهنمای انتخاب بهترین رنگ مو برای عروس

• نویسنده موضوع مهاجر.
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 23
  • بازدیدها 397
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
بالیاژ بهترین هایلایت برای عروس‌خانم‌هاست
بالیاژ از گزینه های بهترین انتخاب رنگ مو برای عروس

هایلایت‌های بالیاژ معمولا نخستین انتخاب آرایشگرهای حرفه‌ای برای موی عروس‌هاست. اما چرا؟ دلایل زیادی برای این انتخاب وجود دارد. بالیاژ هم نوعی هایلایت یا مِش‌کردن موهاست که تمرکز آن در رنگ‌آمیزی، معطوف به بخش‌های وسط و پایینی مو است. در واقع، ریشه‌های مو کمی تیره‌تر از بخش‌های دیگر آن می‌شوند و شما می‌توانید با رنگ‌های روشن، بدون وجود هیچ قانون خاصی، هر ناحیه‌ای از موها را رنگ کنید. رنگ‌های روشن را در رنگ‌کردن بخش‌های وسط و پایین موها به کار می‌برید و جلوه‌ای بسیار زیبا روی موهایتان ایجاد می‌شود.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
بالیاژ هم به موها حجم و بُعد می‌دهد و هم باعث می‌شود تا جزئیات مدل شینیون یا هر مدل دیگری که روی موها پیاده می‌شود، بیشتر به چشم بیاید؛ ضمن اینکه ظاهر موها طبیعی باقی می‌ماند و چهره عروس به‌هیچ‌عنوان دچار حالت مصنوعی نمی‌شود.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
مدل‌های متنوعی از بالیاژ متناسب با مدل صورت و موهای عروس وجود دارد. اگر دوست داشته باشید که درجه روشنیِ موهایتان بیشتر باشد، باید دسته‌ها و رشته‌های بیشتر و کم‌تعدادتری از موها را رنگ کنید و رنگ را نزدیک‌تر به ناحیه ریشهٔ موها بزنید.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
طیف‌های رنگی که در بالیاژ مو استفاده می‌شود بسیار متنوع است و می‌تواند بلوند، قهوه‌ای، قرمز و… باشد. ضمن اینکه می‌توان در بالیاژکردن، هر اندازه از طول موها را هم رنگ کرد. هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد. پس در راهنمای انتخاب رنگ مو برای عروس به شما توصیه می‌شود که به بالیاژ موها فکر کنید.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
به این توصیه‌ها توجه کنید
توصیه های برای انتخاب بهترین رنگ مو برای عروس

رنگ موهای متفاوت نیاز به مراقبت‌هایی متفاوت هم دارند. یکی از مهم‌ترین نکاتی که در راهنمای انتخاب رنگ مو برای عروس مطرح می‌شود، همین نکات مراقبتی از رنگ‌های مختلف است. مثلا:

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
اگر موهایتان بلوند است
درصورت داشتن موهای بلوند، بهتر است از شامپوها و نرم‌کننده‌هایی استفاده کنید که حاوی بابونه هستند. بابونه می‌تواند موها را براق و نرم نگه دارد و از گره‌خوردن آن جلوگیری کند. یک یا دو هفته قبل از عروسی، برای ترمیم براق و درخشان‌بودن موهای بلوندتان به آرایشگاه بروید. در فرایند ترمیم رنگ، کاری می‌کنند که موهایتان دوباره شفاف و براق شود.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
اگر موهایتان قهوه‌ای است
موهای قهوه‌ای هم به مراقبت‌های مخصوص به خود نیاز دارند. اگر موهایتان را قهوه‌ای کرده‌اید، در حدود یک هفته مانده به عروسی به آرایشگاه بروید و از متخصصان بخواهید که موهایتان را تقویت کنند. مثلا استفاده از ماسک‌های مو می‌تواند فکر خوبی باشد. ماسک‌های موی متناسب با وضعیت موهایتان به زیباتر شدن آنها کمک می‌کنند.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
اگر موهایتان قرمز است
رنگ موی قرمز زمانی جلوه‌ای زیبا پیدا می‌کند که بسیار شفاف و روشن باشد. اگر موهایتان را قرمز کرده‌اید، حتما از شامپوها و نرم‌کننده‌های مخصوص موی قرمز استفاده کنید تا رنگ موها کماکان شفاف و براق بماند. قرارگرفتن موی قرمز در معرض حرارت می‌تواند باعث کم‌رنگ شدن و ازدست‌رفتن جلوه آن شود؛ پس، از اتوی مو زیاد استفاده نکنید، موها را در معرض آفتاب نگذارید و آنها را با آب د*اغ نشویید. یک هفته قبل از عروسی هم به آرایشگاه بروید تا کارهای لازم برای تقویت موهایتان را انجام دهند.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
همه موها به تقویت و مراقبت نیاز دارند
فرقی نمی‌کند که موهایتان را چه‌رنگی کرده‌اید. در هر حال، باید بدانید که تمام موهای رنگ‌شده نیاز به مراقبت دارند؛ چون رنگ مو ماده‌ای شیمیایی است که در ساختار طبیعی موها تغییراتی ایجاد می‌کند. شما که دوست ندارید در روز عروسی، موهایی خ*را*ب داشته باشید که ذره‌ای شادابی و زیبایی در آن وجود ندارد؟ دوست دارید؟ پس باید قبل از عروسی با مراجعه به آرایشگاه، به موهایتان صفا بدهید و آنها را تقویت کنید.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
دور این اشتباهات در رنگ‌کردن مو برای عروسی را خط بکشید
اشتباهات در انتخاب بهترین رنگ مو برای عروس

انسان جایزالخطاست یعنی اشتباه می‌کند. اما تجربه و آگاهی به شما کمک می‌کنند که خطاها و اشتباهاتتان را کمتر کنید. در این بخش، از نبایدها و اشتباهات محتمل در این مسیر می‌خوانید. نبایدها هم در هر مسیری به اندازهٔ بایدها اهمیت دارند. قبول دارید؟ پس اجازه بدهید که به‌سراغ اشتباهات و نبایدها برویم:

بالا