• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

ورزش مناسب کودکان در سنین مختلف

• نویسنده موضوع NeGムr
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 36
  • بازدیدها 958
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

NeGムr

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,958
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
انجمن تک‌رمان

قدم دوم :شش تا 9 سالگی

در سن 6 تا 9 سالگی کودکان تمرکز بیشتری را از طریق دیدن کسب می کنند. انجام حرکات با تمرکز بیشتری انجام می شود و کودک توان تمرکز برای یادگیری را دارد. در این فاصله سنی مفاهیمی مانند فاصله، سرعت، مکان و زمان برای کودک مفهوم پیدا می کند.

ورزش های مناسب در این دوره سنی می تواند ورزش های توپی ساده، دو ، ژیمناستیک، شنا، تنیس، آموزش فعالیت های هنری و ورزشی می باشد . در سن 6 و 7 سالگی بهتر است مربی، نظارت مستقیم روی فعالیت کودک داشته باشد. اما با نزدیک شدن به 9سالگی، ورزش ها می تواند تحت نظارت مربی اما گروهی انجام شود. حضور والدین ضروری نیست.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : NeGムr

NeGムr

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,958
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
انجمن تک‌رمان

قدم سوم:10 تا 12 سال

در این سنین کودکان می توانند اصول و مفاهیم وابسته به قدرت بینایی را کاملا درک کنند. به همین دلیل به راحتی می توانند ورزش هایی مانند فوتبال، والیبال، بسکتبال، اسکی و... را انجام دهند. در واقع ذهن آنها توانایی تمرکز روی انجام چند خرده فعالیت درکنار هم را دارد.

به طور مثال فعالیت هایی مانند تمرکز روی کنترل سرعت، هماهنگ شدن با گروه، دریافت توپ، حفظ و کنترل توپ، تعیین هدف و پرتاب در بازی مانند فوتبال را به طور همزمان یادگرفته و تکرار می کنند . در این سن ورزش انتخاب شده حکم مربی را برای ارتقا و حفظ تعادل و تمرکز کودک دارد.

NeGムr

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,958
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
انجمن تک‌رمان

ورزش هایی که برای کودک اولویت دارد
حال در این قسمت به طور کلی ورزش هایی که برای کودک شما اولویت دارد را نام برده و علت را بیان می کنیم :

1. دو

شاید از این که بفهمید کودک شما تا چه میزان قادر به دویدن است، متعجب شوید اما اگر این دو از طریق روش غلط انجام شود ، آسیب زننده می باشد . به همین دلیل باید به کودک خود یک تکنیک مناسب را آموزش دهید که چگونه در دویدن های گروهی شرکت کند و سعی کنید که او را در کلاس های گروهی با دوستانش برای دو ثبت نام کنید.

NeGムr

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,958
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
انجمن تک‌رمان

2. ورزش های جهشی

یکی دیگر از فعالیت هایی که می تواند توسط کودک شما در گروه انجام شود ، ورزش های جهشی و استقامتی است زیرا این ورزش ها باعث تقویت ماهیچه ساق پا می شود و مرکز ب*دن او را می سازد . می توان این ورزش ها را به راحتی به کودک آموزش داد تا بهترین نتیجه را از آن گرفت.

NeGムr

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,958
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
انجمن تک‌رمان

3.اسکات

شاید اسکات ، کرانچ و یا پوش آپ برای کودکتان سخت به نظر برسد اما واقعا این حرکات در توان آن ها هست . اسکات باعث تقویت عضله ساق پا ، ب*ا*س*ن ، پایین کمر و شکم می شود و همچنین به عنوان یک تمرین روزانه برای کودکان مفید است.

اسکات برای کودکان

NeGムr

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,958
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
انجمن تک‌رمان

4. پرش

پرش یکی از بهترین ورزش ها و سرگرم کننده ترین ها برای کودک است . نیازی به خرید تجهیزات گران قسمت نیز ندارد و فقط کافی است که خودتان در حیاط خانه به انجام بازی های پرشی مثل لی لی بپردازید.

NeGムr

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,958
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
انجمن تک‌رمان

5. تند راه رفتن
تند راه رفتن یکی از ورزش های جایگزین به جای دو می باشد که برای کودک شما جذاب است . این کار را در خانه نیز می توان انجام داد . این ورزش باعث تقویت عضلات و افزایش هماهنگی آن ها می شود.

NeGムr

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,958
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
انجمن تک‌رمان

6. کرانچ و پوش آپ

این دو حرکت برای کودکان 10 سال بهترین زمان شروع است . این سن بهترین زمان برای شروع تمرین های قدرتی و استقامتی است . کرانچ باعث تقویت هسته ب*دن و پوش آپ باعث تقویت بالاتنه کودک می شود.

NeGムr

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,958
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
انجمن تک‌رمان

7. تمرین های کششی

فرقی ندارد که این تمرین های کششی تک نفره ، دو نفره و یا چند نفره انجام شود . در هر صورت یکی از راه های تقویت ب*دن کودکان می باشد و نباید آن ها را نادیده بگیرید.

NeGムr

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,958
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
انجمن تک‌رمان

8. جانگل جیم

انجام دادن این ورزش به مدت 15 دقیقه می تواند یک ورزش به اندازه کافی در طول روز برای کودکان بین 10 تا 12 سال محسوب شود . بارفیکس ، بالا رفتن از ارتفاع ، نردبان های شکل دار و آویزان شدن از دستگاه ها زیر نظر مربی جزء مهیج ترین و مناسب ترین تمرینات ورزشی برای کودکان است.

بالا