• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

پزشکی و سلامت سوال7

• نویسنده موضوع Sea girl
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 0
  • بازدیدها 192
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

S

Sea girl

مهمان
با سلام.جوانی هستم 20ساله.بیشتر سطح بدنم مو روییده است،برای رفع موهای زائد ب*دن و صورتم چکار کنم؟با توجه به هزینه بالای لیزر ایا داروهایی گیاهی استفاده کنیم اثری دارد؟ از چه داروهایی گیاهی استفاده کنیم؟؟؟؟

پاسخ
سلام
از نظر علم پزشکی رویش مو بر روی سطوح ب*دن آقایان بعد از سن بلوغ به هیچ وجه عارضه و بیماری به حساب نمی آید و طبیعی ست.
سرکوب پزشکی رویش مو در آقایان مستلزم سرکوب هورمونهای مردانه است که در سن شما به هیچ وجه توصیه نمی گردد.
بنابراین تنها راه چاره شما روش های مکانیکی حدف موهاست که هیچ کدام از آنها حتی لیزر روشی دائمی نیستند و تنها مدت عود در روش های مختلف با هم متفاوت است.
متاسفانه بنده اطلاعات خوبی در مورد روش های طب سنتی ندارم ولی در حد مطالعات معمول مطالبی در این مورد شنیده ام و فکر میکنم برای شما مراجعه به همکاران طب سنتی رویکرد مناسبی باشد.
توصیه می کنم حتما به مراکز طب سنتی مجاز و ترجیحا مراکز دانشگاهی (کلینیک های طب سنتی مرتبط با دانشگاههای علوم پزشکی) مراجعه فرمایید.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

بالا