آموزشی کیف پول چیست؟

• نویسنده موضوع ..Monella..
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 0
  • بازدیدها 86
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

..Monella..

مدیر تالار تایپیست + مدیر تالار کتابخانه و موسیقی
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
دستیار مدیر
مترجم انجمن
ویراستار انجمن
تیزریست انجمن
تایپیست انجمن
ادیتور انجمن
کاربر ویژه انجمن
ادمین مسابقات
راهنمای انجمن
گوینده آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2024-03-12
لایک‌ها
3,282
امتیازها
73
کیف پول من
56,006
سلام من به دوستان عزیز و ارجمند و خوبه تک‌رمانی اینجا هستیم تا در کنار آموزش های موثر و قشنگ نحوه کار با انجمن، نحوه کار با کیف پول و ماهیت کیف پول، یک توضیح کوتاه و تمیز و مختصری داشته باشیم :ROFLMAO:

کیف پول چیست؟

- کیف پول یک تعداد مبلغی از پول سایتی هستش که فی‌الواقع ارزش واقعی بیرون از انجمن و سایت رو نداره و شما می‌تونید با فعالیت‌هایی که توی انجمن انجام میدید+ مبلغ روزانه این رقم رو روز‌به‌روز بالا ببرید ^-^

کاربرد کیف:
خب حالا سوال پیش میاد که "گیریم پولمون رقمش بالا رفت. چیکار میشه باهاش کرد؟"

خب در واقع ما توی یک تاپیک جداگونه، یک‌سری تعرفه هایی داریم که باهاش می‌تونید پولتون رو از حالت مرداب، به رودخونه جاری دربیارید :]

توضیح زیادی درباره‌ش نمیدم؛ چون می‌تونید توی تاپیک زیر، کامل‌تر و میزون ترش رو مطالعه کنید^_^
کیف پول - درخواست خرید تبلیغ و اشتراک

افزایش موجودی

حالا می‌رسیم به اصل کاری'-'
شما می‌تونید با فعالیت هایی که انجام می‌دید توی تالار‌های مختلف، در ازاش پولی رو دریافت کنید و رقمش هم بستگی به فعالیت شما داره ♡_♡
مثلا: شما توی تالار تیزر ۳ تا کاتالوگ و یک تیزر درست کردید یا توی تالار تایپیست، ۶ صفحه کتاب نوشتید. حالا شما می‌تونید با مبالغ معین توی تاپیک زیر، تعداد پول واریزی رو حساب کنید و توی همون تاپیک اعلام کنید که " سلام من برای ۳ تا کاتالوگ و یک تیزر+ ۶ صفحه تایپ کتابx ، درخواست(...) افزایش موجودی دارم."

به همین راحتی مبلغ به حساب شما اضافه میشه^_^

کیف پول - درخواست افزایش موجودی

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : ..Monella..
بالا