• رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

معرفی کتاب کتاب تسلی دلم از بلا اچ

ساعت تک رمان

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
14,209
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
73,204
کتاب تسلی دلم مجموعه شعری ترجمه‌شده از زبان انگلیسی است که به قلم بلا اچ سروده شده. شعرهایی در موضوع عاشقانه که دلیل تولدشان، تجربه‌ی شاعر از یک جدایی است که او خود، آن را این‌گونه توصیف می‌کند: «اولین دل‌شکستگی سخت‌ترین است و مهارت مقابله‌ی من با آن، نوشتن؛ پس ناگزیرم که داستان خود را در قالب کلمات بیان کنم!»

درباره‌ی کتاب تسلی دلم
مجموعه شعر تسلی دلم (Healing My Heart)، اثری از بلا اچ (Bella H)، برای نخستین بار در سال 2023 منتشر و سپس در تیک‌تاک و فضای مجازی وایرال شد و مورد استقبال بسیاری از مخاطبین جوان قرار گرفت.

بلا اچ این کتاب را خطاب به تمام کسانی نوشته است که همچون او یک جدایی را پشت‌سر گذاشته و با احساسات پس از آن دست‌وپنجه نرم می‌کنند. او مثل یک هم‌صحبت، از اثرات منفی فکر کردن مدام و بی‌وفقه به گذشته می‌گوید و با سروده‌های خود، قدرتی نو به خواننده می‌بخشد و این پیام را به او می‌رساند که بالاخره روزی خواهد رسید که دیگر پشیمانی‌ای باقی نخواهد ماند. در آن روز نمایان می‌شود که آنچه رخ داده، بهترین اتفاق بوده و این شکست، منبعی ارزشمند از تجربه و مقدمه‌ای برای انتخابی درست‌تر است. به زبانی دیگر، او این اشعار را هم برای تسلی دل خود و هم تسلی قلب‌های خوانندگانش سروده است!

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
14,209
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
73,204
کتاب تسلی دلم، اثر بلا اچ، این مجموعه شعر عاشقانه، در ایران توسط نهال سهیلی‌فر به زبان فارسی ترجمه و با همکاری انتشارات مجید چاپ و منتشر شده است.

کتاب‌ تسلی دلم برای چه کسانی مناسب است؟
اگر از علاقه‌مندان وادی شعر هستید و دوست دارید در لحظات غم و شادی‌تان، شعرها را محرم راز خود بدانید، این کتاب می‌تواند گزینه‌ی قابل‌ِتأمل و تسلی‌بخشی باشد.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
14,209
امتیازها