• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید

ایده رنگ آمیزی دیوار

• نویسنده موضوع .ARNI
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 5
  • بازدیدها 42
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

.ARNI

مدیر تالار خانواده و زندگی + ناظر آزمایشی رمان
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر آزمایشی
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
تایپیست
کاربر VIP انجمن
منتقد آزمایشی
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
2,635
امتیازها
93
کیف پول من
45,717
1.رنگ آمیزی دیوار با طرح لوزی

الگوی دیوار کلاسیک لوزی بلافاصله زندگی و حرکات را به اتاق شما اضافه می کند و می تواند به خوبی درآشپزخانه، اتاق خواب اصلی یا اتاق کار استفاده شود. نکته ای که برای به کار بردن این روش مهم محسوب می شود، انتخاب رنگ های آن است. این که شما می توانید یک رنگ را در کنار سفید گذاشته یا این که جسورتر باشید و از رنگ های مکمل یا متضاد برای لوزی ها و خطوط بین آن ها استفاده نمایید.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

.ARNI

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر آزمایشی
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
تایپیست
کاربر VIP انجمن
منتقد آزمایشی
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
2,635
امتیازها
93
کیف پول من
45,717
.تکنیک استنسیل روی دیوار

تکنیک استنسیل بر روی دیوار یکی از روش های آسان و ساده برای ایجاد نقش و طرح در دکوراسیون است. برای این کار فقط کافی است طرح یا نقش مورد نظرتان را به صورت شابلون آماده کرده و روی دیواربچسبانید. سپس رنگ مورد علاقه تان را با قلم مو یا غلتک بر روی آن کشیده و سپس زمانی که خشک شد شابلون را از دیوار جدا نمایید. با این کار علاوه بر این که نقش مورد دلخواهتان را بر روی دیوار می بینید، تغییر دکوراسیون را نیز انجام داده اید.

.ARNI

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر آزمایشی
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
تایپیست
کاربر VIP انجمن
منتقد آزمایشی
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
2,635
امتیازها
93
کیف پول من
45,717
3.رنگ آمیزی متالیک دیوار

یکی از رنگ های بسیار ایده آل که هم در فضاهای مدرن و هم در فضای لوکس مورد استفاده قرار می گیرد رنگ متالیک است. شما این رنگ را می توانید با روش های مختلف حتی پتینه بر روی دیوارهایتان خلق نمایید. رنگ متالیک که ظاهری مانند فلز را در فضا به وجود می آورد می تواند با براق یا مات بودن خود حس های مختلفی را ایجاد نماید. شاید بهتر باشد که این رنگ را برای بخش محدودی از دیوارها به کار ببرید تا جلوه خاص خود را همچنان نگه دارد.

.ARNI

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر آزمایشی
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
تایپیست
کاربر VIP انجمن
منتقد آزمایشی
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
2,635
امتیازها
93
کیف پول من
45,717
4. تکنیک رنگ آمیزی راه راه

نوارهای رنگی، طرح های بی انتهایی هستند که هیچ گاه از مد نمی افتند. در عین حال روش ها و رنگ های متعددی برای ترکیب با آن ها وجود دارد که متناسب با سلیقه و دکوراسیون شما انتخاب می شوند. این نوارها می توانند باریک، پهن یا نازک بوده و حس و حال متفاوتی را در فضا به وجود بیاورند. فراموش نکنید که معمولا خطوط افقی برای طولانی تر نشان دادن دیوارها و خصوص عمودی برای بلندتر نشان دادنشان به کار می روند.

.ARNI

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر آزمایشی
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
تایپیست
کاربر VIP انجمن
منتقد آزمایشی
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
2,635
امتیازها
93
کیف پول من
45,717
5.رنگ آمیزی دیوار با طرح خال خالی

این طرح به راحتی با استفاده از دایره های کوچک و بزرگ خلق می شود، شادی و انرژی را در فضای شما به وجود می آورند و به خصوص برای اتاق کودک مناسب هستند. اگر دوست دارید که طرح های مدرن تری را به وجود بیاورید کمی از قوانین دور شده و خلاقیت خود را به کار ببرید. به طور مثال می تواند دایره ها را به صورت پراکنده و نامنظم رنگ آمیز کنید و یا اندازه های بزرگ و کوچک را در کنار هم بنشانید. این کار جذابیت بصری بیش تری را به وجود می آورد.

.ARNI

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر آزمایشی
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
تایپیست
کاربر VIP انجمن
منتقد آزمایشی
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
2,635
امتیازها
93
کیف پول من
45,717
6. رنگ آمیزی دیوار با پارچه

رنگ آمیزی توسط پارچه، همان طور که در تصور بالا مشاهده می کنید، دیوار را مانند یک تابلوی نقاشی نشان می دهد. این تکنیک که به راحتی بافت و نقش را به دکوراسیون اضافه می کند، مانند این می ماند که انگار قسمتی از رنگ ها جدا شده اند. برای انجام این ایده باید ظرافت بالایی در کار خود داشته باشید تا به نتیجه دلخواه برسید. این کار بیش تر برای سبک های کلاسیک مناسب خواهد بود

بالا