• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

معرفی و نقد معرفی و نقد رمان در حصار ابلیس/اثر ساناز هموطن کاربر تک رمان

ساعت تک رمان

ساناز_هموطن

کتابخوان برتر
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-06-10
لایک‌ها
5,405
امتیازها
93
کیف پول من
37,168

نام رمان: در حِصار ابلیس
نویسنده: ساناز هموطن
ژانر: فانتزی عاشقانه ترسناک

خلاصه
: تاریکی سودای نابودی جهان کائنات را دارد! کُشنده‌ای برای تاریکی باید به بازی شطرنج گونه‌ای؛ تا دیگر اهریمنان‌ پشت نقاب تزویر، بقای خود را حفظ کنند! مهره‌های بازی با چالش‌های سختی با تاریکی رو در رو خواهند شد!
اما در همه‌ی کائنات، قدرت عشق می‌تواند از همه‌ی انرژی‌های برتر قوی‌تر باشد و برگ‌های بازی را تغییر دهد!
اشک ابلیس را بر زمین جاری کند، تاریکی را به قدم زدن بر آن وا دارد... و دخترک بر تن ماه برقصد!

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : ساناز_هموطن

آسمان آبی

کتابخوان برتر
کتابخوان برتر
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-14
لایک‌ها
994
امتیازها
63
کیف پول من
32,929
بنام خدا

نقد رمان در حصار ابلیس

اسم رمان:
اسم رمان کاملا مرتبط با داستان بود✅ بهتون تبریک میگم ساناز عزیز در انتخاب اسم رمانتون موفق بودید اسم رمانتون خیلی قشنگ و جذب کننده است✅

ژانر:
ژانر انتخابی نویسنده عزیز کاملا مرتبط با داستان هستش✅ و از هر ژانر تونستم مطالبی رو تو رمان پیدا کنم✅

خلاصه:
خلاصه رمانتون هم خیلی قشنگ و جذب کننده است✅ نویسنده عزیز خیلی خوب تونسته بود با کلمات بازی کنه و خواننده رو وادار به خوندن کنه و این نکته که ادبی جملات رو بیان کردید بنظرم خیلی عالی بود و خلاصه رمانتون رو بسیار دلچسپ تر میکنه✅

شروع رمان:
شروع رمانتون بنظرم بسیار خوب بود ✅ و جوری بود که خواننده رو ت*ح*ریک کنه به خوندن ادامه رمان از نظر من رمانتون شروع عالی داشت 💝

علائم نگارشی:
علائم نگارشی رمان خوشبختانه هیچ مشکلی نداشت و هرکدومشون در جای خودشون گذاشته شده بود✅

قلمتون:
سطح قلمتون خوشبختانه عالی هستش✅ که با یکم تمرین دیگه میتونیم شاهد پیشرفت های فروان ساناز عزیز باشیم💝

دیالوگ و مونولوگ ها:
در قسمت مونولوگ ها نویسنده عزیز بسیار عالی بودن ✅ مونولوگ ها بسیار زیبا و ترو تمیز بود و کشش خاصی داشت که به شخصه عاشقش شدم. 💝
ولی یه نکته هست که جملات ادبی و عامیانه گاهی باهم قاطی میشدند. ❌
و درمورد دیالوگ ها دیالوگ ها هم خیلی قشنگ بودند✅ و خیلی واضح بیان میشدند و مشکلی نتونستم پیدا کنم. 💝

سیر رمان:
سیر رمان از نظر من خیلی قشنگ بود ✅ همه چیز جوری توضیح داده شده بود که باید میشد
جوری که وقتی خواننده شروع به خوندن میکرد قشنگ تصور میکرد چه اتفاقی داره میفته. ✅

جلد:
جلد رمان کاملا با رمان مرتبط بود✅ و خیلیم زیبا بود.

توصیفات(مکان،زمان،چهره و...): خب در این مورد باید بگم خیلی خوب بود همه چیز خیلی با جزئیات توضیح داده شده بود✅ نویسنده عزیز تونسته بودند خیلی زیبا توصیف کنند و هیچ نقصی در این قسمت مشاهده نکردم✅

شخصیت پردازی:
شخصیت پردازی خیلی زیبا انجام شده بود ✅ جوری که وقتی از یه شخصیت حرف زده میشد خواننده قشنگ میتونست اون رو تصور کنه.

نثر رمان: نثر رمان ادبی بود و همین بود که بیشتر جذابش میکرد✅ و من ادبی بودن رمان رو خیلی دوست داشتم.

ایده:
ایده رمان از نظر من فوق‌العاده عالی بود ✅ من واقعا عاشق رمان های فانتزی هستم و این ایده از نظر من خیلی جذاب بود✅

نقد به پایان رسید امیدوارم از نقدم راضی باشید.
با آرزوی موفقیت های روز افزون برای ساناز عزیز❤

امضا : آسمان آبی

ساناز_هموطن

کتابخوان برتر
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-06-10
لایک‌ها
5,405
امتیازها
93
کیف پول من
37,168
بنام خدا

نقد رمان در حصار ابلیس

اسم رمان:
اسم رمان کاملا مرتبط با داستان بود✅ بهتون تبریک میگم ساناز عزیز در انتخاب اسم رمانتون موفق بودید اسم رمانتون خیلی قشنگ و جذب کننده است✅

ژانر:
ژانر انتخابی نویسنده عزیز کاملا مرتبط با داستان هستش✅ و از هر ژانر تونستم مطالبی رو تو رمان پیدا کنم✅

خلاصه:
خلاصه رمانتون هم خیلی قشنگ و جذب کننده است✅ نویسنده عزیز خیلی خوب تونسته بود با کلمات بازی کنه و خواننده رو وادار به خوندن کنه و این نکته که ادبی جملات رو بیان کردید بنظرم خیلی عالی بود و خلاصه رمانتون رو بسیار دلچسپ تر میکنه✅

شروع رمان:
شروع رمانتون بنظرم بسیار خوب بود ✅ و جوری بود که خواننده رو ت*ح*ریک کنه به خوندن ادامه رمان از نظر من رمانتون شروع عالی داشت 💝

علائم نگارشی:
علائم نگارشی رمان خوشبختانه هیچ مشکلی نداشت و هرکدومشون در جای خودشون گذاشته شده بود✅

قلمتون:
سطح قلمتون خوشبختانه عالی هستش✅ که با یکم تمرین دیگه میتونیم شاهد پیشرفت های فروان ساناز عزیز باشیم💝

دیالوگ و مونولوگ ها:
در قسمت مونولوگ ها نویسنده عزیز بسیار عالی بودن ✅ مونولوگ ها بسیار زیبا و ترو تمیز بود و کشش خاصی داشت که به شخصه عاشقش شدم. 💝
ولی یه نکته هست که جملات ادبی و عامیانه گاهی باهم قاطی میشدند. ❌
و درمورد دیالوگ ها دیالوگ ها هم خیلی قشنگ بودند✅ و خیلی واضح بیان میشدند و مشکلی نتونستم پیدا کنم. 💝

سیر رمان:
سیر رمان از نظر من خیلی قشنگ بود ✅ همه چیز جوری توضیح داده شده بود که باید میشد
جوری که وقتی خواننده شروع به خوندن میکرد قشنگ تصور میکرد چه اتفاقی داره میفته. ✅

جلد:
جلد رمان کاملا با رمان مرتبط بود✅ و خیلیم زیبا بود.

توصیفات(مکان،زمان،چهره و...): خب در این مورد باید بگم خیلی خوب بود همه چیز خیلی با جزئیات توضیح داده شده بود✅ نویسنده عزیز تونسته بودند خیلی زیبا توصیف کنند و هیچ نقصی در این قسمت مشاهده نکردم✅

شخصیت پردازی:
شخصیت پردازی خیلی زیبا انجام شده بود ✅ جوری که وقتی از یه شخصیت حرف زده میشد خواننده قشنگ میتونست اون رو تصور کنه.

نثر رمان: نثر رمان ادبی بود و همین بود که بیشتر جذابش میکرد✅ و من ادبی بودن رمان رو خیلی دوست داشتم.

ایده:
ایده رمان از نظر من فوق‌العاده عالی بود ✅ من واقعا عاشق رمان های فانتزی هستم و این ایده از نظر من خیلی جذاب بود✅

نقد به پایان رسید امیدوارم از نقدم راضی باشید.
با آرزوی موفقیت های روز افزون برای ساناز عزیز❤
سلام و عرض ادب عزیز مهربون سمیرا جان
ممنونم از زحمتی که کشیدید وقتی که گذاشتید ونقد دلگرم کننده شما.
با همه ارادتم خدمت شما عزیز زحمت کش پذیرای نقد خوب شما هستم🙏❤️
در مورد مونولوگ ودیالوگ باید بگم که راوی ادبی حکایت میکنه مکالمه شخصیت ها محاوره ایه. البته نه محاوره ای زمینی یکم با سبک ماورایی ترجیح دادم سر سنگین تر انجام بشه. که با سیر ادامه رمان و اومدن شخصیت ها بر زمین دیالوگ ها محاوره ای ترو زمینی تر میشن اما راوی همچنان ادبی روایت میکنه.
امیدوارم بتونم در ادامه بهتر عمل کنم🌹

امضا : ساناز_هموطن
بالا