• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

معرفی کتاب کتاب مردی در لباس سیاه از استانلی جان وایمن

ساعت تک رمان

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,865
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
71,233
یک داستان تاریخی دیگر از نویسنده‌ای که در قرن نوزدهم، به یکی از نویسندگان بزرگ جهان بدل شد. کتاب مردی در لباس سیاه، رمانی جذاب از استانلی جان وایمن است و داستان کودکی را تعریف می‌کند که زندگی نامناسبی دارد و همیشه از او کار می‌کشند؛ اما پیدا شدن سروکله‌ی مردی سیاهپوش، نشان می‌دهد که اوضاع می‌تواند از این هم بدتر باشد.

درباره‌ی کتاب مردی در لباس سیاه
«لباس سیاه» در زبان انگلیسی، معنای دیگری را نیز متبادر می‌کند و آن، مرموز و خطرناک بودن فردی است که آن را به تن دارد. استانلی جان وایمن (Stanley J. Weyman) نیز به بهترین شکل از این ظرفیت زبانی بهره جسته و کتاب مردی در لباس سیاه (The Man in Black) را برمبنای آن نگاشته است.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,865
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
71,233
کتاب مردی در لباس سیاه، داستان پسری را روایت می‌کند که همواره از کار او بهره می‌برند و با او خشونت می‌ورزند. جهان این رمان، که برگرفته از داستانی واقعی است، با ظهور مردی سیاه‌پوش دگرگون می‌شود. او شخصیتی موذی و خطرناک دارد و نامش سلیمان نوستراداموس است؛ نوه‌ی میشل نوستراداموس، ستاره‌شناس و پیشگوی قرن چهاردهم میلادی که به پشگویی‌های او همواره با احترام نگریسته می‌شود. مرد سیاه‌پوش، هیچ رحمی ندارد و کوچک‌ترین اشتباهات را با تنبیه پاسخ می‌دهد؛ اما به راستی نقش او در داستان چیست؟

رمان مردی در لباس سیاه، به عنوان یکی از بهترین و موفق‌ترین کتاب‌های استانلی جان وایمن شناخته می‌شود.

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,865
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
71,233
کتاب مردی در لباس سیاه مناسب چه کسانی است؟
این کتاب به تمام علاقه‌مندان رمان‌های تاریخی، پیشنهاد می‌شود.

با استانلی جان وایمن بیشتر آشنا شویم
استانلی جان وایمن، یکی از نویسنده‌های چیره‌دست قرن نوزدهم میلادی است. او در زمان خود یکی از معروف‌ترین رمان‌نویس‌ها به‌شمار می‌رفت، تا جایی که کسانی چون رابرت لوییس استیونسون و اسکار وایلد از طرفداران او بودند و آثار او با استقبال زیادی مواجه می‌شدند. کتاب‌های وایمن رمان‌های تاریخی عاشقانه‌ای هستند که عموماً در سال‌های 1890 تا 1895 به نگارش درآمدند و داستانشان در فرانسه‌ی قرون 16 و 17 میلادی رخ می‌دهد. از دیگر آثار او می‌توان به «در خرقه‌ی سرخ‌رنگ»، «خانه‌ی گرگ»، «داستان فرانسیس کلود» و «مردی در فرانسه» اشاره کرد.

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,865
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
71,233
در بخشی از کتاب مردی در لباس سیاه می‌خوانیم
اربابش که با دقت سر و وضع او را بررسی می‌کرد گفت:

«به این مزرعه برو و در کلبه را بزن. وقتی در باز شد به کسی که در آنجاست بگو که سلیمان نوستراداموس از پاریس احتیاج به دو مرغ دارد. آن‌ها مرغ‌ها را برای تو خواهند آورد و تو هم آن‌ها را برای من بیاور.»

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,865
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
71,233
پسرک در حالی‌که چشمانش از فرط حیرت گشاد شده بود، به سمت کلبه رفته، در زد و پیغام را به زنی که در را باز کرد ابلاغ نمود. بدون یک کلمه حرف، آن زن دو مرغ برای او آورد و به دستش داد. پسر بچه که دیگر از چیزی تعجب نمی‌کرد، مرغ‌ها را برای اربابش آورد.

جادوگر گفت:

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,865
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
71,233
«خوب گوش کن من چه می‌گویم. این مرغ‌ها را بردار و به این شهر که در جلوی ما قرار دارد وارد شو. در میدان اصلی شهر که بازار در آنجاست یک مهمانخانه به اسم سه کبوتر وجود دارد. به داخل حیاط آن برو و این مرغ‌ها را برای فروش به آن‌ها عرضه کن. قیمت آن‌ها هم یک لیور برای هر کدام است. آن‌ها ممکن است که حاضر نباشند این مبلغ را برای این مرغ‌ها بپردازند. وقتی آنها مشغول شدند از یک فرصت استفاده کن، خودت را به اصطبل برسان که در آنجا یک اسب خاکستری را خواهی یافت. این حبه قند را به طوری‌ که کسی نبیند، در وسط علف‌هایی که اسب مشغول خوردن آن‌هاست، بینداز. بعد از در حیاط بیرون برو ولی در همان حول و حوش باش ولی وقتی مرا دیدی نزدیک نیا و با من صحبت نکن. آیا فهمیدی چه کار بایستی بکنی؟»

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,865
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
71,233
ژیان گفت که متوجه منظور او شده ولی ارباب جدید متقاعد نشده و از او خواست که حر‌ف‌های او را از اول تا آخر تکرار نماید. بعد از آن اجازه داد که ژیان مرغ‌ها را برداشته، حبه قند را هم در جیب گذاشته و به سمت شهر روانه شود.

فهرست مطالب کتاب
مقدمه مترجم
فصل اول: بازار مکاره‌ای در فیکان
فصل دوم: سلیمان نوستراداموس
فصل سوم: مرد و همسرش
فصل چهارم: خانه‌ای با دو درب
فصل پنجم: درگاه طبقه بالا
فصل ششم: اکسیر محبت
فصل هفتم: کلایتامنسترا
فصل هشتم: نفرین هابیل
فصل نهم: در صحن دادگاه
فصل دهم: دو شاهد