• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

رمان قتل های زنجیره ای

ساعت تک رمان

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,836
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
71,233
رمان قتل های زنجیره ای
از آگاتا کریستی
سومین رمان خانم کریستی هیستینگز مرد جذاب و خوش بیان ماجرای اسرار آمیز استایلز، این بار هم روایت داستان را بر عهده دارد. هیستینگز در ابتدای رمان از فرانسه به مقصد لندن برای دیدار دوست عزیزش پوارو در حرکت است که در قطار با دختری پرشرو شور و امروزی برخورد می‌کند و دلباختة او می‌گردد امّا دیدار پوارو واجب‌تر است و او را از این دختر که سیندرلا نام دارد جدا می‌کند.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,836
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
71,233
زمانی هیستینگز به نزد پوارو می‌رسد که می‌بیند او می‌خواهد به کاله در فرانسه برود زیرا مردی ثروتمند به نام پل رنو از او طلب کمک کرده است. با هم پوارو به فرانسه و محل مورد نظر رفتند و خبردار شدند چند ساعت قبل رنو کشته شده است به وسیله خنجری که درقلبش فرو کرده‌اند. پوارو ناراحت بود و از همان ساعات، بازجویی‌ها را آغاز کرد.

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,836
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
71,233
خانم رنو گفت که در اتاق شوهرش بوده که مردانی نقابدار وارد شدند و پس از طناب پیچ کردن او به صندلی، شوهرش را از آنجا بردند. خدمتکاران نیز گفتند که شب قبل زنی غریبه به دیدار پل آمده بود ولی خانم رنو خبر نداشت.

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,836
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
71,233
حدس‌ها بر این بود که زن غریبه، خانم دوبریل است که در همان ن*زد*یک*ی زندگی می‌کرد و شایعه‌ها حکایت از رابطة آن دو داشت. ضمناً جک پسر پل نیز عاشق مارتا دختر دوبریل بود و پل با ازدواج آنها مخالفت می‌کرد. مسایل جالبی که توجه پوارو را جلب کرده بود یکی واریز شدن پول از سوی رنو به حساب خانم دوبریل بود. دیگر، نامه تهدیدآمیزی بود که از سوی بلا نامزد جک رسیده و تهدید کرده بود که جک را می‌کشد. به هر صورت یک روز سیندرلا به خانه رنو آمد و با فریب هیستینگز، آلت قتل را برداشت و با خود برد.

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,836
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
71,233
این اتفاق، سرزنش شدید پوارو را خطاب به دوست عزیزش در برداشت. پوارو می‌گفت که احتمالاً قاتل همان شب وقوع قتل از کاله گریخته و در ایستگاه راه آهن به دنبال مشخصات ظاهری او می‌گشت.

بالا