• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

مکان‌های تفریحی قشم

ساعت تک رمان

آرتمیس فیروزفر

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2023-05-30
لایک‌ها
128
امتیازها
33
کیف پول من
5,989
غار خربس از جاهای دیدنی قشم بوده و در ۱۵ کیلومتری قشم واقع شده و گذشته ای پر رمز و راز دارد. ارتفاع دیواره هایش تا ۳۰ متر هم می رسد. دلیل شکل گیری غار، فروکش آب دریا درون کوه و ایجاد حفره های تو در تو است. البته کنده کاری هایی هم در این غار صورت گرفته است تا شاهد دهلیزها و دالان های جدید از هنرمندان سنگ تراش این مرز و بوم باشیم. ۹ روزنه داشته و پشت هر یک، تالاری قرار دارد. اگر در پی جاها دیدنی قشم هستید، غارنوردی را در نظر داشته باشید. این غار از جاهای دیدنی تاریخی قشم معرفی می شود. حتما از جاهای دیدنی قشم خربس بازدید کنید. در جاهای دیدنی قشم غار خربس را هم بگنجانید.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

آرتمیس فیروزفر

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2023-05-30
لایک‌ها
128
امتیازها
33
کیف پول من
5,989
ژئوپارک فوق العاده هیجان انگیز است. جزیره قشم در میان ژئوپارک های جهان قرار دارد و اولین ژئوپارک خاورمیانه محسوب می شود و در سال ۱۳۸۵ در پاریس فرانسه ثبت شد. تنوع زمین شناختی، جنبه های اکولوژی، باستان شناسی و حیات وحش منطقه، سبب پر اهمیت شدن ژئوپارک قشم در آسیا شده است. ژئوپارک قشم از شرق به روستای طبل و روستای سلخ و از غرب به روستای گوری و از شمال به ساحل منتهی می شود. خلاصه جاذبه های قشم بسیار است.

آرتمیس فیروزفر

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2023-05-30
لایک‌ها
128
امتیازها
33
کیف پول من
5,989
در فهرست جاهای دیدنی قشم، شاهد حضور یک بازار قدیمی هم هستیم. در میان مراکز خرید متعدد جزیره قشم، بازار درگهان، مقصد اکثر گردشگران بوده و تنوع اجناس و قیمت مناسب آنها سبب شده تا در فهرست گزینه های خرید قرار بگیرد. بازار درگهان در ۲۰ کیلومتری جزیره قشم واقع شده است. بازارهای قشم از جاهای تفریحی قشم برای هر سلیقه ای به نظر می رسد. از جاهای دیدنی تاریخی قشم به شمار می رود. خلاصه یکی از جاهای دیدنی خود قشم همین بازار است. نقاط دیدنی شهر قشم شامل بازار و موزه و مراکز تاریخی مذهبی و غیر مذهبی است که در این گفتار به شماری، اشاره شده است.

آرتمیس فیروزفر

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2023-05-30
لایک‌ها
128
امتیازها
33
کیف پول من
5,989
از جاهای دیدنی قشم همین ساحل نقره ای است. ساحل گردی، بخش جدایی ناپذیر از ظرفیت های گردشگری منطقه است که ساعاتی مفرح را برای گردشگران به ارمغان می آورد. ساحل نقره ای در شمال غربی جزیره هنگام واقع شده و زیبایی هایش، محسور کننده دیدگان طبیعت دوستان ایران است. این ساحل با شن های مشکی و نقره ای فرش شده و قدم زدن روی آن، بخاطر حفظ غنای اکوسیستم منطقه، ممنوع است. دلیل درخشش شن ها در ساحل نقره ای، کانی های متعدد براق است. ساحل نقره ای قشم از دیدنی های قشم در شبانگاهان چهار فصل است.

آرتمیس فیروزفر

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2023-05-30
لایک‌ها
128
امتیازها
33
کیف پول من
5,989
دره تندیس ها از جاهای دیدنی قشم در طول ۴ فصل سال است. وقتی وارد دره تندیس ها می شوید، سنگ هایی با شمایل مجسمه، خودنمایی می کند. این گالری مجسمه سازی طبیعتی، از جاذبه های منحصر به فرد طبیعت جنوب کشور بوده و سالانه گردشگران زیادی از آن دیدن می کنند. دره ای که شباهت زیادی به دره ستارگان معروف دارد. از این دیدنیهای قشم ل*ذت ببرید. دره های قشم یکی همین دره تندیس ها است. از این جا دیدنی قشم بازدید کنید. از مناطق تفریحی گردشگری قشم باید به همین دره اشاره کرد که در نیمه دوم سال، جای خنکی برای قشم گردی محسوب می شود

بالا