• رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

کتاب تصاویر پنهان

ساعت تک رمان

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
14,159
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
72,951
کتاب تصاویر پنهان
ازجیسون ریکولاک
جیسون ریکولاک در کتاب تصاویر پنهان داستان کودکی به نام تدی را روایت می‌کند که می‌خواهد با نقاشی‌های اسرارآمیزش پیامی به اطرافیانش بدهد. در این داستان شاهد حضور پرستار بچه‌ای به نام مالوری کوئین در خانه‌ی تدی هستید که می‌خواهد راز نقاشی‌های او از صح*نه‌ی قتلی مرموز را کشف کند. این کتاب تاکنون جوایز متعددی را از آن خود کرده و در سال 2022 به عنوان بهترین کتاب سایت آمازون انتخاب شده است.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
14,159
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
72,951
درباره‌ی کتاب تصاویر پنهان
مالوری کوئین پرستار بیست‌و‌یک‌ساله‌ای است که به‌تازگی کار خود را در خانه‌ی مکسول‌ها آغاز کرده. او در زمان اندک آشنایی‌اش با این خانواده تجربه‌ی دل‌پذیری داشته و با تدی، فرزند چهارساله‌ی آن‌ها احساس صمیمیت و راحتی می‌کند. تدی به نقاشی علاقه‌ی زیادی دارد و هر روز شکل‌هایی مثل درخت، خرگوش و بالن را نقاشی می‌کند؛ تا اینکه یک روز مالوری متوجه تغییر موضوع نقاشی‌های او می‌شود. او این‌بار مردی را نقاشی کرده که در جنگل جسد یک زن را روی زمین می‌کشد. در کتاب تصاویر پنهان (Hidden Pictures) در جریان جزئیات این نقاشی‌ها و ارتباطشان با زندگی مالوری قرار می‌گیرید.

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
14,159
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
72,951
مالوری که تازه به واسطه‌ی شغلش پناهگاهی امن برای زندگی پیدا کرده و به خاطر درآمد خوبش نسبت به آینده امیدوارتر شده است، حالا در موقعیتی قرار دارد که روزبه‌روز بر نگرانی‌هایش افزوده می‌شود. او مدام نیمه‌شب‌ها با صداهای گوش‌خراشی که از اتاق مهمان‌خانه‌ می‌آید از خواب می‌پرد و احساس می‌کند کسی او را زیر نظر گرفته است. از سوی دیگر نقاشی‌های تدی باعث شده یقین پیدا کند که در این خانه قتلی اتفاق افتاده.

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
14,159
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
72,951
حالا نقاشی‌های تازه‌ی تدی به قدری ذهن مالوری را به خود مشغول کرده که می‌خواهد هرطور شده راز این تصاویر اسرارآمیز را کشف نماید. باید دید آیا نقاشی‌های تدی و شخصیت دختری که در آن‌ها مدام تکرار می‌شود، هویتی واقعی دارد یا او فقط می‌خواهد دوستان خیالی خود را به تصویر بکشد؟ و از همه مهم‌تر این‌که آیا ممکن است این تصاویر نشان‌دهنده‌ی حضور ارواح سرگردان در خانه‌ی مکسول‌ها باشد؟ برای دانستن پاسخ این سوال باقی داستان را از زبان جیسون ریکولاک (Jason Rekulak) بخوانید.

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
14,159
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
72,951
جوایز و افتخارات کتاب تصاویر پنهان
برنده‌ی جایزه‌ی بهترین کتاب ژانر وحشت به انتخاب گودریدز (2022)
بهترین کتاب آمازون در سال 2022
کتاب پرفروش نیویورک‌تایمز
کتاب پرفروش ملی
کتاب منتخب «نتفلیکس» برای ساخت فیلم

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
14,159
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
72,951
نکوداشت‌های کتاب تصاویر پنهان
عاشق این کتابم. داستانی رازآلود با نیروی محرکه‌ی قوی که نمی‌توانید زمین بگذارید. (استفان کینگ)
رمان تصاویر پنهان، هوشمندانه و ماهرانه نوشته شده و بهترین رمان هیجان‌انگیزی‌ست که اخیراً خوانده‌ام. (رنسوم ریگز - نویسنده پرفروش)
کتاب تصاویر پنهان یک تریلر مصور تمام‌عیار با ارواح انتقام‌جوست که تنها به داستان ارواح ختم نمی‌شود. (گریدی هندریکس - نویسنده)
این داستان پایانی میخکوب‌کننده دارد که مطمئناً هیجان‌انگیز است. (فهرست کتاب)
با جیسون ریکولاک بیشتر آشنا شویم
جیسون رکولاک نویسنده‌ی اهل آمریکاست که سال‌ها ناشر «Quirk Books» بوده است. اولین رمان او، «قلعه‌ی غیرممکن»، نامزد نهایی جایزه ادگار شده و به چندین زبان مورد ترجمه قرار گرفته. جیسون ریکولاک امروزه از اعضای فعال انجمن نویسندگان شرق و نویسندگان کتاب‌های اسرارآمیز آمریکاست و همراه با همسر، فرزندان و حیوانات خانگی‌اش در وست‌فیلی زندگی می‌کند.

بالا