• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

واکنش گواردیولا به برد خفیف مقابل چلسی

• نویسنده موضوع Diyar♡
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 84
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Diyar♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
7,947
امتیازها
243
کیف پول من
19,606
منچستر سیتی و چلسی در این هفته از رقابت های لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند و در نهایت این بازی را منچستر سیتی با نتیجه یک بر صفر به سود خود به پایان رساند.
به گزارش فوتبالی، سیتیزن ها با پیروزی مقابل چلسی اکنون خود را یک قدم دیگر به صدر جدول لیگ برتر انگلیس نزدیک کرده اند و همچنان به دنبال تعقیب آرسنال هستند.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : Diyar♡

Diyar♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
7,947
امتیازها
243
کیف پول من
19,606
پپ گواردیولا سرمربی منچستر سیتی پس از پیروزی مقابل چلسی درباره این بازی صحبت کرد و گفت:" ما در نیمه اول خوب بازی نکردیم. من از کانسلو که در پستی بازی می‌کرد که پست اصلی او نیست، تشکر کردم. ولی ما با چینشی راهی زمین شدیم که بازیکنان‌مان بتوانند در صورت پنج دفاعه شدن حریف، خودشان را با اوضاع سازگار کنند. در نیمه دوم فرسنگ‌ها از هر نظر بهتر بودیم. این نتیجه بزرگی برای ما است."
گواردیولا درباره تعویض های طلایی خود که برای سیتیزن ها گل پیروزی را به ثمر رساندند، گفت:" می‌دانستم که ریاض محرز فضای لازم را خواهد داشت. او در یک سوم هجومی، در نبردهای یک مقابل یک خوب است. گریلیش چه بازی بکند و چه نکند، از لحاظ ذهنی خارق العاده است. چنین افرادی همیشه خوب بازی می‌کنند. او در فاز دفاعی هم خیلی خوب بود."

اکنون منچستر سیتی 5 امتیاز تا آرسنال صدرنشین فاصله دارد.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : Diyar♡
بالا