• رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

واکنش پیروز قربانی به ماجرای وریا غفوری: همه باید به نظر مجیدی احترام بگذاریم.

• نویسنده موضوع Diyar♡
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 154
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Diyar♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
7,947
امتیازها
243
کیف پول من
19,606
وقتی شما در یک مجموعه با حدود 40 نفر سروکار دارید، طبیعی است تفکرات مختلف در آن مجموعه وجود دارد و همه باید خودشان را‌‌‌‌‌‌‌‌ با تفکرات سرمربی هماهنگ کنند.
به نظر من همه باید به نظر فرهاد مجیدی احترام بگذاریم، گذشته از اینکه غفوری هم بازیکن بزرگ و ارزشمندی است، اجازه بدهیم این مسأله را‌‌‌‌‌‌‌‌ خودشان درون خانواده خودشان حل کنند.
طبیعتا هم باشگاه و هم فرهاد مجیدی منافع تیم را‌‌‌‌‌‌‌‌ در نظر می‌گیرند و غفوری هم می‌داند که باید در آن چارچوبی که تعیین شده حرکت کند.
وی در مورد اینکه ممکن است برخی بگویند حساب کاپیتان باید از بقیه بازیکنان جدا باشد، عنوان کرد: اتفاقا کسانی که در یک تیم بزرگ‌تر هستند باید بیشتر از بقیه مسائل را‌‌‌‌‌‌‌‌ رعایت کنند تا الگویی برای جوانان باشد.
ما کاملا در جریان اتفاقات رخ‌داده نیستیم، خود باشگاه نظرات دو طرف را‌‌‌‌‌‌‌‌ دریافت می‌کند و تصمیمی می‌گیرد که به نفع باشگاه باشد.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : Diyar♡

Diyar♡

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
7,947
امتیازها
243
کیف پول من
19,606
من که بیرون هستم نمی‌توانم خیلی دقیق قضاوت کنم، به عنوان طرفدار استقلال طبیعتا باید به نظر سرمربی احترام بگذارم.
قربانی در خصوص اینکه اگر این اتفاقات شرایطی به وجود بیاورد که امتیازگیری و بردهای استقلال مختل شود، اظهار داشت: این اتفاق نمی‌افتد ولی به هر حال بازهم می‌گویم نظم در درجه اول اهمیت قرار دارد.
شاید شما بر اساس این مسأله یکی دو بازی را‌‌‌‌‌‌‌‌ از دست بدهید ولی مطمئنا کل فصل را‌‌‌‌‌‌‌‌ در اختیار خواهید داشت.
کاپیتان اسبق استقلال در مورد اینکه آیا جدایی دو بازیکن سرباز این تیم یعنی مرادمند و یزدانی باعث آسیب می‌شود، گفت: طبیعتا، آنها در سیستم بازی استقلال جا افتاده‌اند، دو بازیکن تأثیر گذار هستند و اگر قرار باشد به خدمت سربازی بروند، استقلال لطمه می‌خورد.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : Diyar♡
بالا