• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

مکان های دیدنی برمودا

• نویسنده موضوع Sosano.o
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 14
  • بازدیدها 343
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748

برمودا یک جزیره نیمه گرمسیری است که جاذبه های طبیعی و فرهنگی را با سواحل تمیز و ایمن و زندگی گیاهی گرمسیری ترکیب می کند. همیلتون، پایتخت برمودا، دارای موزه ها و گالری هایی است که شامل موزه جامعه تاریخی برمودا و گالری ملی برمودا می باشند. سواحل صخره ای برمودا برای شنا با ورزش های آبی، تورهای قایقرانی، غواصی و ماهیگیری نیز مناسب است . محل این جزایر در اقیانوس اطلس، حدود ۱۰۰۰ کیلومتری شرق کارولینای شمالی است ، برمودا آب و هوای بسیار معتدل تری نسبت به جزایر کارائیب دارد . بسیاری از روستاهای جزیره ای با نام های الهام گرفته از بریتانیایی وجود دارد که برمی گردد به موضوع اینکه انگلیس در سال ۱۶۰۹ پس از اینکه کشتی انگلیسی Sea Venture در انجا لنگر انداخت مالکیت جزایر را در سال ۱۶۰۹ برای خود ادعا کرد که جزیره تاریخی سنت جورج، که اکنون یک مکان میراث جهانی یونسکو است نیز از همان دوران است . برمودا نیز به خاطر تاریخ غواصی غنی آن شناخته شده است. در طول قرن ها، بسیاری از کشتی ها سرنوشت خود را در امتداد صخره های خائنانه مجمع الجزایر ملاقات کردند و گفته شده است که ناپدید شده اند .​

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : Sosano.o

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748

Horseshoe Bay Bay​

تپه ساحلی

با دریای آبی درخشان، Horseshoe Bay معروف ترین سواحل برمودا است و یکی از محبوب ترین آن ها است. اینجا محل خوبی برای خانواده های است که کودکان را همراه خود دارند. Port Royal Cove در انتهای ساحل ایده آل است ، Long Bay Beach و Elbow Beach، با خلیج محافظت شده با ریف خود، دیگر سواحل محبوب هستند، و جان اسمیت خلیج مورد علاقه محلی ها است ، که برای شنا عالی است.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748

هامیلتون​

همیلتون

هامیلتون پایتخت برمودا و قلب فرهنگی و تجاری آن از نظر بندری است. ساختمان های استعماری رنگارنگ و مراکز خرید، ناهار خوری، گالری ها و موزه ها مهمترین هایش در این شهر برمودا است. خیابان فورت شلوغ ترین منطقه شهر است، جایی که کشتی های کروز در کنار کشتی های جزیره ای و قایق های تور به اسکله می روند.
برخی از مهمترین ساختمان های این شهر عبارتند از: ساختمان کابینه برمودا، کلیسای کاتولیک آنجلسیان، کلیسای پروتستان سنت اندرو و کلیسای سنت پل، که همه آنها از دهه ۱۸۰۰ تشکیل شده اند. همچنین توجه داشته باشید مجلس نمایندگان برمودا ، قدیمی ترین پارلمان در نیمکره غربی است. در تالار شهر هامیلتون و مرکز هنر، شما می توانید نمایشگاه های گالری ملی برمودا و گالری هنر انجمن برمودا را مشاهده کنید .

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748

سنت جورج​

سنت جورج

جزیره سنت جورج زادگاه برمودا است. انگلستان برمودا را ادعا کرد پس از آنکه کشتی دریایی انگلستان در سال ۱۶۰۹ در اینجا به زمین نشست. در سال ۱۶۱۲، اولین مهاجران در شهر سنت جورج وارد شدند و زندگی خود را در شهر سنت جورج ساختند. یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری این شهر، کلیسای سنت پیتر است که در سال ۱۶۱۲ ساخته شده است. موزه های متعدد در سنت جورج وجود دارد که تاریخ برمودا را ارائه می دهند، از جمله موزه ملی اعتماد ملی برمودا ، موزه جامعه تاریخی سنت جورج و موزه تاکر خانه

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748

کلیسای سنت پیتر​

کلیسای سنت پیتر

کلیسای سنت پیتر که در سال ۱۶۱۲ ساخته شده است، قدیمی ترین کلیسای Anglican در حال استفاده مداوم در نیمکره غربی است.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748

قلعه جزیره سنت جورج​

قلعه جزیره سنت جورج

با توجه به موقعیت استراتژیک برمودا در اقیانوس اطلس و شهر آسیب پذیر سنت جورج، یک سری قلعه برا یمحافظت از جزیره سنت جورج توسط پادشاهان سواحل بریتانیا در اوایل دهه ۶۰ تا ۱۹۵۶ ایجاد شده اند که اکنون جز میراث جهانی یونسکو هستند .

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748

منطقه دریایی Dockyard​

کشتی دریایی سلطنتی

این محله بیش از ۱۷۵ سال است که ساخته شده است و در قبل مرکز و خانه نیروی دریایی در برمودا است. نقاط مهم Dockyard مرکز Clocktower و موزه ملی برمودا استکه در بدنه قلعه قرار دارد و شامل صح*نه زیبای بازسازی مجلس در حدود ۱۸۲۳ می شود.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748

موزه ملی برمودا​

موزه ملی برمودا

یکی از جاذبه های محبوب در Dockyard Royal Naval موزه ملی برمودا است.این موزه در بزرگترین قلعه برمودا قرار دارد و دارای هفت قسمت و هشتال ۱۵۴۳ حک شده است.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748

فانوس دریایی هیل گیبب​

فانوس تپه گیبب

فانوس دریایی گیبب با ۳۵ متر ارتفاع یکی از قدیمی ترین فانوس های دریایی در جهان است.صعود از طریق ۱۸۵ پله شیب دار برای دیدن دیدگاه های دیدنی ۳۶۰ درجه از خط ساحلی برمودا و اقیانوس اطلس ارزشمند خواهد بود. اگر شما خوش شانس باشید ممکن است حتی در طول بهار، نهنگهای مهاجر را از اینجا تماشا کنید. در راه پله بالا، نقاط استراحت وجود دارد که مناظر زیبایی را ارائه می دهند و اطلاعات مربوط به تاریخ فانوس دریایی را نیز نمایش می دهند.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748

غار کریستالی و فانتزی​

غارهای کریستال و فانتزی

غارهای کریستال و فانتزی برمودا را شما می توانید با رفتن به ۳۷ متر از سطح زمین به پایین مشاهده کنید اینجا یک دریاچه زیرزمینی و شکل های کریستالی چشمگیر توجهات را به خود جلب میکند . یک سیستم روشنایی پیشرفته، تشکیلات را روشن می کند، و راهنماهای اطلاع رسانی اطلاعات مربوط به تاریخ غارها و زمین شناسی را با شما به اشتراک می گذارند.

بالا