• رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

انگیزشی افراد مثبت اندیش، هرگز این کارها را نمیکنند

• نویسنده موضوع kiyan
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 14
  • بازدیدها 298
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,417
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
۱۰. آنها نمی‌گذارند افکار منفی ذهن‌شان را گروگان بگیرد

افراد مثبت‌اندیش خودشان را تسلیم ترجیع‌بند افکار منفی و خودشکنانه نمی‌کنند. وقتی یک فکر منفی به ذهن‌ آنها وارد می‌شود، به خودشان یادآوری می‌کنند: اگر این فکر آنقدر بد است که آرزویش را حتی برای دشمنم هم نمی‌کنم، پس نباید در مورد خودم چنین فکری داشته باشم.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : kiyan

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,417
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
۱۱. آنها خودشان را با دیگران مقایسه نمی‌کنند

افراد مثبت‌اندیش درک می‌کنند که هر فردی شخصیت متفاوت خود و راه پیشرفت خود را دارد، پس خودشان را با دیگران مقایسه نمی‌کنند. آنها از بابت داشته‌ها و اعمال‌شان به خود اعتماد دارند و به جای اینکه به رفتار و اعمال دیگران توجه نشان دهند، بیشتر توجه‌ خود را معطوف به بهبود زندگی خودشان می‌کنند.

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,417
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
۱۲. آنها بابت هر اشتباه کوچکی خود را عذاب نمی‌دهند

افراد مثبت‌اندیش به شکست‌ها به‌عنوان فاجعه‌ای نگاه نمی‌کنند که باید به هر قیمتی که شده از آن اجتناب کنند. آنها می‌دانند که در امتحان چیزهای جدید، شکست همواره یکی از احتمالات است. آگاهی از اینکه شکست واقعا چه مفهمومی دارد (فرصتی برای یادگیری و همین و بس)، به افراد مثبت‌اندیش کمک می‌کند با یادگیری و رشد خود، بتوانند موفقیت گسترده‌ای را به دست بیاورند.

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,417
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
۱۳. آنها فکر نمی‌کنند که زندگی عالی و بی‌نقص است

افراد مثبت‌اندیش به کمال فکر نمی‌کنند، چراکه غیرممکن است. چه‌زمانی آخرین بار پیش خود فکر کرد‌ه‌اید «وای، امروز روزی عالی برای رسیدن به اندام مناسبم است» یا «می‌دانی چی شده؟ امروز از کارم بیرون آمدم، به شهر ایده‌آلم منتقل شدم تا به کار موردعلاقه‌ام بپردازم.» اینطور نیست چون هرگز زمان عالی و کاملا مناسبی برای انجام هیچ‌ کاری وجود ندارد. افراد مثبت‌اندیش در لحظه و مکان کنونی خود دست به هر کاری می‌زنند، بنابراین لعنت بر کمال‌گرایی.

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,417
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
۱۴. آنها با آدم‌های سمّی رفاقت نمی‌کنند

افراد مثبت‌اندیش اجازه نمی‌دهند افراد منفی‌باف و سمّی آنها را به سمت خودشان بکشند. برعکس، آنها دور خود را با دیگر افراد مثبت‌اندیش، بامزه و الهام‌بخش پر می‌کنند. چرا افراد مثبت‌اندیش باید وقت‌شان را با افرادی بگذرانند که مدام راجع به هر چیزی شکایت می‌کنند و پشت سر همه حرف می‌زنند؟ آنها می‌دانند که هیچ پاسخ خوبی برای این پرسش وجود ندارد.

بالا