• خرید مجموعه دلنوشته دلدار فاطمه یادگاری کلیک کنید
  • رمان مسخ لطیف اثر کوثر کاربر انجمن تک رمان کلیک کنید

مکان های دیدنی اندونزی

• نویسنده موضوع Sosano.o
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 29
  • بازدیدها 504
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Sosano.o

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,598
امتیازها
113
کیف پول من
529
سولو

سولو که به جوگجا شباهت زیادی دارد ، در مرکز جاوا قرار گرفته است. سولو یک شهر تاریخی بزرگ است که محل فرمانروایی مانگکونه گاران و سلطنت کازونانا بوده است.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : Sosano.o

Sosano.o

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,598
امتیازها
113
کیف پول من
529
مالانگ

شهر پاکیزه، خنک و جذاب مالانگ در جاوای شرقی وجود دارد که محل سلطنت ماتارام بوده است. این شهر از نظر فرهنگی و تاریخی بسیار غنی بوده و دارای معابد بسیاری است. مزارع چای، آبشارها و کوهستان ها و سواحل زیبایی مانند باله کامبانگ، انگلیپ و سندانگ بیرو از چشم اندازهای این منطقه است.

Sosano.o

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,598
امتیازها
113
کیف پول من
529
باتو

باتو شهر تپه ای زیبایی است که مرکز کشاورزی بوده و با کوه ها و تپه هایی شگفت انگیز احاطه شده است که یکی از این کوه ها گونوگ بانیاک است که محل برگزاری رقابت های ملی و بین المللی پاراگلاید می باشد.

Sosano.o

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,598
امتیازها
113
کیف پول من
529
پادانگ

پادانگ از زیباترین شهرهای اندونزی است که دارای رستوران های زیبا و فراوان و غذاهای خوشمزه ای است. این شهر از لحاظ تاریخی نقش مهمی را برای هلند به عنوان یک شهر بندری ایفا کرده است.

شهرهای اندونزی

Sosano.o

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,598
امتیازها
113
کیف پول من
529
اوبود

اوبود شهری زیبا واقع در جزیره بالی است که در آن مزارع پلکانی و تراس مانند برنج وجود دارد و گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. این شهر مرکز فرهنگی جزیره است و هنرمندان معاصر گالری ها و استودیوهای خود را در این منطقه راه اندازی می کنند.

Sosano.o

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,598
امتیازها
113
کیف پول من
529
مانادو

مانادو در روزهای استعمار قلعه هلندی ها و محل زندگی مردم میناهاسا بودهکه اکنون نیز فرهنگ، سنت و معماری آن حفظ شده است. رونق این شهر به علت تجارت با فیلیپین و سایر کشورهای همسایه برای مدت طولانی می باشد.

Sosano.o

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,598
امتیازها
113
کیف پول من
529
باکیتینگی

باکیتینگی شهر کوچکی و زیبایی در غرب سوماترا است. این شهر کوچک آداب و سنت های مینانگ را نشان می دهد به طوری که بازدیدکنندگان می توانند از روستاهای سنتی با خانه هایی که دارای معماری مینانگ هستند دیدن کنند.

Sosano.o

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,598
امتیازها
113
کیف پول من
529
یوگیاکارتا

یکی از زیباترین شهرهای اندونزی یوگیاکارتا معروف به جوگجا است . جوگجا مرکز اصلی تاریخی و فرهنگی در جاوا است.در این شهر معابدی _پرامبانان و بروبودور وجود دارد که بازدید از آنجا شما را به عصر دو پادشاهی بزرگ یکی بودا و دیگری هندو می برد.

Sosano.o

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,598
امتیازها
113
کیف پول من
529
بوگور

شهری زیباو سرسبز به نام بوگور بیرون از جاکارتا قرار دارد که ساکنین تعطیلات آخر هفته خود را در آن می گذرانند. بوگور خانه باغ های گیاه شناسی است که با مزارع چای و کوه های پونکاک احاطه شده است.

evellin

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-24
لایک‌ها
188
امتیازها
33
کیف پول من
1,072
1633088981546.png

بالی از خاطره انگیز جزایر جهان

بالی را می توان به عنوان یکی از دیدنی‌ترین جزایر گردشگری در بین تمامی جزایر اندونزی معرفی کرد، استشمام بوی روغن گل میخک در هوای گرم و استوایی شهر بالی و قدم زدن در پیاده رو های شلوغ و شنیدن موسیقی سنتی، شاید تصویری رویایی را از این شهر برای گردشگران منعکس می کند.
حتی با وجود سر و صدا و هرج و مرج زیاد در بخشی از مناطق توریستی این جزیره از هر نظر زیبا است و جاذبه‌های طبیعی غنی و ایده آل آن را برای هر نوع مسافری به یک مقصد دیدنی تبدیل کرده است.
موج سواری، کوهنوردی، بازدید از قله های آتشفشانی، تماشای آبشار های مه آلود، دوچرخه‌سواری و تماشای مناظر سرسبز تنها بخشی از جذابیت هایی است که در بالی می توان شاهد آن بود.
چشمه های آب گرم در بالی تجربه آرامش را برای مسافران به ارمغان می آورد، اولویت های زیادی برای گردش در بالی وجود دارد که حتماً باید برای آن برنامه ریزی درستی داشته باشید. مزارع برنج در بالی، جنگل میمون اوبود، معبد کوه باتور و معبد اولواتو تنها بخشی از از هیجان انگیز ترین جاذبه های گردشگری بالی اندونزی شناخته می شوند.

هر کشوری در جهان زیبایی های خاصی را برای ارائه به انسان ها در دل خود جای داده است، غذاهای محلی، معماری، تمدن و تاریخ از جمله فاکتورهای اندازه گیری یا تعیین زیبایی یک کشور به شمار می رود.
هر ساله نظر سنجی های مختلفی بر اساس عوامل مختلف از امید به زندگی تا منابع طبیعی انجام می گیرد تا نشان دهد که جذاب ترین کشورهای دنیا برای گردشگری کدام است. در بین بسیاری از کشورها و نقاط جذاب در جهان کاستاریکا نمادی از زندگی ناب شناخته می شود.
کاستاریکا که با آبشارهای مه‌آلود، سواحل خلوت و جنگل های محافظت شده احاطه شده است، نقطه ای امن در دنیای گردشگری است. نیوزلند را هم می توان به واسطه دارا بودن چشم اندازهایی و کوه‌هایی سر به فلک کشیده، دریاچه‌های فیروزی و سواحل بادخیز به عنوان یکی از جذاب ترین نقاط جهان معرفی کرد.

امضا : evellin
بالا