• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

خوشنویسی انگلیسی

• نویسنده موضوع NeGムr
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 24
  • بازدیدها 712
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

NeGムr

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,958
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
۲- حرکت خمیده حرف های کوچک
گام ۱
حروف a، c، d، e، g، o، q، u، v، w و y همه با حرکت خمیده شروع می شوند. برای شروع، من قصد دارم به شما شکسته حرف را نشان دهم، بنابراین شما می توانید ببینید که هر حرف ازچند حرکت تشکیل می شود. با این حال، از آنجا که نوشتن بسیاری از حرف های شکسته شده خمیده با جوهر سخت است، ما قصد داریم آنها را به درستی اجرا کنیم. شما همیشه می توانید حروف را با استفاده از مداد خود طراحی کنید تا احساس راحتی

بیشتری داشته باشید. سپس شما می توانید با استفاده از قلم خود، خطوط مداد را دنبال کنید.

word-image-25.png

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : NeGムr

NeGムr

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,958
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
گام ۲
بیایید از C شروع کنیم زیرا ساده ترین است. نوک قلم خود را روی خط خطی قرار دهید. قوس پایین و

اطراف راست، اکثر حرف را ایجاد می کند. سپس قلم خود را بالا بیاورید و آن را به نقطه شروع

بازگردانید. حرکت دوم برای ‘c’ در همان محل شروع می شود، اما فقط کمی کوچک می شود. افرین! شما یک رسم الخط c دارید. خیلی سخت نبود، درسته؟

word-image-26.png

NeGムr

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,958
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
گام ۳
دو یا سه بار حرف C را تکرار کنید تا حس آن را دریافت کنید. بسیاری از حروف مانند e و o از دو

حرکت منحنی ساخته شده اند که از پایین به پایین می روند. هنگامی که شما “c” کوچک را می نویسید، آسان است که ببینید که چگونه حرف های دیگر ساخته شده است.

word-image-27.png

NeGムr

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,958
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
گام ۴
بیایید یک حرف سخت تر را امتحان کنیم: q. همانطور که “c” را انجام دادید، “q” را شروع کنید. حالا، قلم

خود را در نقطه شروع قرار دهید و یک خط مستقیم بکشید. برای رشد کمی اتصال، قلم خود را در جایی

قرار دهید که منحنی و حرکت پایین در خط پایین قرار می گیرند و منحنی کوچک را به سمت بالا می برند.

word-image-28.png

NeGムr

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,958
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
گام ۵
تکرار حرف “q” دو یا سه بار تکرار کنید تا احساس کنید که آن را احساس کنید. حرف “q” بسیار شبیه به حروف d، g و p است؛ بنابراین هنگامی که شما این یکی را یاد بگیرید، می توانید بقیه را انجام دهید!

word-image-29.png

NeGムr

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,958
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14

NeGムr

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,958
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
۳-الفبای حروف کوچک را بنویسید
اکنون که شما هر حرف را چندین بار نوشته اید، وقت آن است که تمام آن را با هم بگذارید و الفبا را بنویسید.

word-image-30.png

NeGムr

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,958
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
۴-رسم الخط خوانا برای حروف بزرگ
الفبای بزرگ همیشه با قوانین مختلف بازی می کند و عموما بسیار دقیق است. حرکت منحنی بسیار بزرگتر و کمرنگتر است. علاوه بر این، حروف بزرگ را به همان اندازه ساده مانند حروف کوچک بنویسند. شما همیشه می توانید حروف را با استفاده از مداد خود طراحی کنید تا احساس راحتی بیشتری داشته باشید.

سپس شما می توانید با استفاده از قلم خود، خطوط مداد را دنبال کنید. برای حروف بزرگ من مداد را ترجیح می دهم.

word-image-31.png

NeGムr

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,958
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
گام ۱
از آنجایی که بیشتر حروف با حرکت منحنی آغاز می شود، الفبا را به گروه ها تقسیم نمی کنم. در عوض،

ما به سادگی کار خود را از طریق آن، با استفاده از راهنمای بالا که چگونه بسیاری از حرکات هر حرف

ساخته شده است و در چه مسیر حرکت است می بینیم؛ بنابراین اجازه دهید با یک حرف ساده شروع کنیم.

باز هم با حرف “c” شروع می کنیم. نوک قلم خود را در خط بالا قرار دهید. قوس پایین و اطراف به سمت

راست، اطمینان حاصل کنید که در انتها به خوبی به عقب برگردید. سپس قلم خود را بالا بیاورید و آن را به

نقطه شروع بازگردانید. حرکت دوم برای ‘c’ در همان محل شروع می شود، اما با شکوفایی خوب به سمت

‘c’ می رسد. افرین! شما یک ردیف رسم الخط خوانای C را دارید. خیلی سخت نبود، بود؟

word-image-32.png

NeGムr

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
6,958
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-14
گام ۲
دو یا سه بار حرف C را تکرار کنید تا حس آن را دریافت کنید. وقتی که آن را به حروف بزرگ می آید،

شکوفایی بیشتر، بهتر است به تازگی برای ایجاد برخی از نوشته های بزرگ و خطوط بزرگ. همانطور که

در حروف الفبا کوچک است، بسیاری از حروف مانند “e” و “o” از دو حرکت منحنی ایجاد می شوند که

از پایین به پایین می روند. هنگامی که شما “c” پایین، آسان است که ببینید که چگونه دیگر حروف بزرگ

صورت گرفته است.

word-image-33.png

بالا