• رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

مکان های دیدنی یونان

• نویسنده موضوع Sosano.o
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 70
  • بازدیدها 1K
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
جاهای دیدنی یونان

صحبت از زیبایی‌ها و جاهای دیدنی یونان به مقدمه نیاز ندارد. خدایان یونان کشور خود را با کمال مطلق طراحی کرده‌اند. جاهای دیدنی زیادی در یونان وجود دارند که سفر به آن را هیجان‌انگیز می‌کند. مناظر زیبایی که شما را طلسم می‌کند، غذاها و نو*شی*دنی‌هایی گوارا و افراد محلی که شما را با داستان‌ها و فرهنگ محلی خود، مسحور می‌کنند؛ هر سلیقه‌ای که داشته باشید، حتما هنگام بازدید از یونان، جایی را برای دیدن یا کاری برای انجام دادن پیدا کنید. در این مطلب ما به معرفی 20 مورد از این جاهای دیدنی یونان با عکس می‌پردازیم که هر چند در مقابل زیبایی‌های یونان ناچیز است اما امیدواریم که مفید باشد

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : Sosano.o

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748

آتن، عالی‌ترین مکان برای گردشگری در یونان

پایتخت یونان یکی از جالب‌ترین مکانهای دیدنی یونان و جهان است که قدمت آن به عصر نوسنگی برمی گردد. در طول سالیان، تعداد زیادی از فاتحان آتن را به اشغال خود درآوردند و بناهای منحصر به فرد و باشکوهی در آن برپا کردند. در سال 1834 آتن پایتخت دولت مدرن یونان و تبدیل به یک کلان شهر جذاب مدرن با جذابیت‌های بی‌نظیر شد.

این شهر باستانی بعد از بازی‌های المپیک 2004 وجه دیگری از جاذبه‌های خود را به دنیا نشان داد. امروزه در آتن باستانی، متروهای مدرن، خیابان‌های بی‌نظیر، پارک‌های مجهز و آزادراه‌های مدرن بسیاری وجود دارند که آن را کامل‌تر از گذشته کرده است. آتن شهری است با معماری خیره‌کننده مدرن و همچنین چشم‌اندازهای تاریخی چشم‌گیر، از ستون‌های آکروپولیس گرفته تا معبد زئوس. مکان‌های دیدنی زیادی در آتن وجود دارد.

جاهای دیدنی یونان

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748

در سفر به آتن این دیدنیهای یونان را از دست ندهید

گل‌های زیبا در باغ‌های ملی، آثار با ارزش در موزه آکروپولیس جدید، مناظر خیره‌کننده از کوه لیکتاتوس، ویرانه‌های عظیم در معبد المپیک زئوس، معبد یونان باستان ارشتوم، تپه‌های اگورا باستان، محله تاریخی پلاکا (Plaka)، معبد هفستوس (Hephaestus)، تئاتر باستانی دیونیزو (Dionysou)، عتیقه‌های ماقبل تاریخ در موزه ملی باستان‌شناسی و معبد مشهور الهه آتنا از پارتنون از مناطق دیدنی کشور یونان در آتن هستند.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748

در آتن کجا اقامت کنید؟

برای اقامتی لوکس از بین هتل‌های Grande Bretagne، Hotel King George Athens و Hotel NJV Athens Plaza یکی را انتخاب کنید. برای استفاده از هتل‌های اقتصادی آتن، به هتل آتینایکون، آریون، آمالیا، Periscope و هتل Dorian Inn بروید.
جاهای دیدنی یونان

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748

در آتن چه چیزی را کجا بخورید؟

غذاهای دریایی مثل خرچنگ در Spondi، کباب‌های ژاپنی در Kiku، غذاهای مدیترانه‌ای در Estiatorio Milos Athens، ، سوشی در Kohylia و غذاهای لذیذ در Funky Gourmet را امتحان کنید.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748

چانیا، شهری باستانی با معماری غیرمعمول

جاذبه اصلی چانیا Chania بندر قدیمی ونیزی (Old Venetic Harbor) است. معماری غیر معمول این مکان باعث شده تا لوکیشن بسیاری از فیلم‌ها و مجموعه‌های تلویزیونی هالیوود باشد. چانیا دلیل غذاهای خوشمزه محلی معروف شده است که مهم‌ترین آنها پنیر است. خیابان‌ها سنگفرش شده و فانوس دریایی با چشم‌اندازهای پانورامای شهر چانیا را به یکی از بهترین جاهای دیدنی یونان مبدل کرده است.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748

در چانیا این دیدنیهای یونان را از دست ندهید

از مناطق دیدنی کشور یونان در چانیا مثل قایق‌های رنگارنگ و معماری قدیمی در بندر Old Venetic Harbor، پارک گیاه شناسی، آثار باستانی در موزه باستان شناسی چانیا، برج دیدنی محبوب فانوس دریایی چانیا، معماری یونانی Aptera، ساحل آیگوانا (Iguana)، شن‌های طلایی و ساحل ماسه‌ای Agii Apostoli، دره اسرارآمیز توپولیا و قلعه ونیزی، حتما دیدن کنید.

جاهای دیدنی یونان

جاهای دیدنی یونان

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748

در چانیا کجا بمانید؟

اقامت لوکس می‌توانید در هتل‌های La Maison Ottomane، Casa Delfino و Alcanea Boutique اقامت داشته باشید. و هتل Renieris و الکسیس هتل با بودجه کمتر می‌تواند انتخاب شما باشد.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748

در چانیا چه چیزی را کجا بخورید؟

خوردن سالادهای ارگانیک تازه در To Stachi، غذاهای دریایی در Colombo Kitchen & Bar و رستوران Salis و غذاهای مخصوص در Taverna Akrogiali را تجربه کنید.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748

سانتورینی، سرزمینی جادویی با خانه‌های رنگارنگ

سانتورینی (Santorini) از جاهای دیدنی یونان، سرزمینی با ساختمان‌های سفید، خانه‌های کوچک و رنگارنگ و مسیرهای مارپیچ است که با داشتن گنبدهای یاقوتی و آسمان لاجوردی بسیار جذاب به نظر می‌رسد. خانه‌ها و هتل‌هایی که بر روی صخره‌های ساخته شده‌اند بر جذابیت این مکان می‌افزایند. سانتورینی یکی از محبوب‌ترین دیدنیهای یونان است که حداقل یک بار در طول زندگی خود باید از آن دیدن کنید.

جاهای دیدنی یونان

بالا