• مصاحبه اختصاصی رمان کاراکال میگل سانچز کلیک کنید

مکان های دیدنی بروئنی

• نویسنده موضوع Sosano.o
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 27
  • بازدیدها 1K
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Sosano.o

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,565
امتیازها
113
کیف پول من
903
کامپونگ آیر
کامپونگ آیر همیشه در بین جاذبه های برتر برونئی ب*ر*جسته است ، تجربه ای را پیدا می کند که در هیچ کجای دیگر کره زمین وجود ندارد. دهکده شناور تاریخی شامل بیش از 40 شهرک کوچکتر است که با شبکه پیچ و خم مانند تخته های چوبی وصل شده اند. در کل 13000 نفر ساکن در Kampong Ayer زندگی می کنند که مدارس ، مساجد و مغازه های خود را دارند. قایق های موتوری با سرعت تقریبی 1 دلار (0.66 دلار دلار) برای کرایه ساکنان و گردشگران به بزرگترین دهکده محصور جهان هزینه می کنند.

20-must-visit-attractions-in-brunei-3.jpg

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : Sosano.o

Sosano.o

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,565
امتیازها
113
کیف پول من
903
آبشار بندر سری بگاوان
The Waterfront در آ*غ*و*ش ساحل های رودخانه برونئی ، مکان ایده آل برای یک پیاده روی دلپذیر برای عصرانه است. به غیر از منظره رودخانه و مسجد عمر علی سیف الدین ، این مکان مورد علاقه ما برای گرفتن عکس از کامپونگ آیر است

Sosano.o

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,565
امتیازها
113
کیف پول من
903
ایستانا نورول ایمان
20-must-visit-attractions-in-brunei-4.jpg

با تقریبا 1800 اتاق ، ایستانا نورول ایمان رسما بزرگترین خانه جهان است. کاخ سلطان در فاصله کمی از مرکز شهر بندر سری بگاوان قرار دارد. به عنوان یک ایستگاه محبوب برای وسایل نقلیه موقت روز ، قدردانی از وسعت و شکوه گسترده آن ، به شما ایده ای از ثروت سلطان می دهد. توریست ها نمی توانند جدا از زمان هاری رایا باشند. از رودخانه یا پارک نزدیک عکس بگیرید

Sosano.o

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,565
امتیازها
113
کیف پول من
903
موزه سلطنتی رجالیا
20-must-visit-attractions-in-brunei-5.jpg

بعد از دیدن کاخ ، به موزه رویال رجالیا بروید و مجموعه هدایای او را ببینید. از موتوری غول پیکر که در جشن های نقره خود گرفته تا جواهرات بی شماری و طلا استفاده می شود ، موزه های رایگان نگاهی اجمالی به سبک زندگی لوکس یک سلطان نشان می دهند.

Sosano.o

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,565
امتیازها
113
کیف پول من
903
موزه فناوری مالایی
20-must-visit-attractions-in-brunei-6.jpg

یکی دیگر از جاذبه های دیدنی بازدید شده در برونئی برای افرادی که به دنبال یادگیری فرهنگ این کشور هستند. اتاق های مختلفی به نمایش گذاشته شده در فهرست نگاری مالایی و برونئی از جمله مجموعه ای از لباس های سنتی. برخی دیگر نحوه زندگی ساکنان در دهکده شناور را نشان می دهند. انتظار دارید تقریباً یک ساعت در این موزه بگذرد.

Sosano.o

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,565
امتیازها
113
کیف پول من
903
موزه دریایی برونئی Darussalam
20-must-visit-attractions-in-brunei-7.jpg

موزه دریایی به ندرت در فهرست جاذبه های برتر برونئی قرار دارد ، اما فکر می کنیم این سزاوار ذکر ویژه ای است. در فاصله شش کیلومتری از Waterfront در Kota Batu واقع شده است و با موزه فناوری مالایا یک ترکیب کاملی از فرهنگ ساخته شده است. سه گالری تاریخچه تجارت دریایی در منطقه را پوشش می دهد و همچنین آثار باستانی کشف شده از یک کشتی کشتی اطراف را نشان می دهند

Sosano.o

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,565
امتیازها
113
کیف پول من
903
خانه دوازده سقف
خانه کمیساریای عالی سابق یکی از قدیمی ترین ساختمان های برونئی است. قدمت آن در سال 1906 بر می گردد ، ساختار استعماری با انگلیس امپراتوری پیوندهای عمیقی دارد. پس از استقلال خود در سال 1984 ، خانه دوازده سقف از آن زمان به موزه تبدیل شده است. در داخل ، شما درباره روابط دوستانه انگلیس و برونئی و ملکه و سلطان یاد خواهید گرفت. پیشنهاد می کنیم از قدردانی از سبک معماری و کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیر تحولات برونئی امروزی دیدن کنید .

Sosano.o

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,565
امتیازها
113
کیف پول من
903
پارک تفریحی تاسک لاما
تاسک لاما در چند کیلومتری شمال بندر سری بگاوان واقع شده و تکه ای از طبیعت را در قلب شهر فراهم می کند. جدا از یک مکان پیک نیک مورد علاقه برای خانواده های محلی ، این پارک مسیرهای کوتاهی از طریق جنگل دارد. انتظار دارید یک ساعت یا دو وقت خود را صرف قدردانی از زیستگاه جنگلهای بارانی کنید ، از دیدن سکوها عکس بگیرید و آبشارها را تحسین کنید.

Sosano.o

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,565
امتیازها
113
کیف پول من
903
پارک دامان پارساران دامان
20-must-visit-attractions-in-brunei-8.jpg

ما این پارک را به عنوان یکی از بهترین جاذبه های گردشگری برونئی برای هر بازدید کننده از کشور توصیه می کنیم. کشش در امتداد رودخانه برونئی ، این پارک یک پناهگاه برای افراد محلی و خانواده ها در عصر است. این جزیره در مرکز میمون ها شامل میمون های بومی و خطرناک Proboscis قرار داد.

Sosano.o

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,565
امتیازها
113
کیف پول من
903
ساحل مورا
20-must-visit-attractions-in-brunei-9.jpg

بهترین ساحل برونئی با بندر سری بگاوان تقریباً 30 دقیقه با ماشین فاصله دارد. بخش تمیز پارک های ساحلی و پارک های مجاور دارای چندین نیمکت برای پیک نیک ، یک مسیر پیاده روی و یک موقعیت عالی برای دیدن غروب خورشید معروف بورنئو است. چرا یک روز در ساحل را با پیک نیک غروب آفتاب ترکیب نمی کنیم؟ اما به یاد داشته باشید که به آداب و رسوم محلی احترام بگذارید و سرعت و بیکینی را در هتل بگذارید

بالا