بیوگرافی پائولو دیبالا|فوتبالیست

• نویسنده موضوع L A D Y
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 0
  • بازدیدها 706
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

L A D Y

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-12
لایک‌ها
23,374
امتیازها
138
کیف پول من
8,103
بیوگرافی پائولو دیبالا
پائولو دیبالا متولد 15 نوامبر 1993 در آرژانتین، بازیکن فوتبال است
تا مقطع پایان تحصیلات دبیرستان بیشتر درس نخوانده است اما با 177 سانتی متر قد حالا جزو بهترین مهاجران دنیا بوده و لقب مسی دوم گرفته است

PauloDybala-photokade-3.jpg

خانواده
پائولو آخرین فرزند خانواده است، پدرش را در 15 سالگی بدلیل تومور مغزی از دست داد و تنها دو برادر دارد، پدر بزرگش از مهاجرین لهستان و مادر بزرگترش اصالتا ایتالیایی بود

رویای پدر
پدرش ادولف قبل از مرگ اش می گفت یکی از پسرانم بازیکن فوتبال خوبی خواهد شد، اولین پسر او گوستاوو تاجر و دومین پسرش ژیمناستیک کار شد

پائو کوچکترین عضو خانواده حرفه ای فوتبال را پی گرفت

حرفه ای از 10 سالگی
فوتبال رو از سنین کودکی با حمایت پدرش در باشگاه کودکان محلی اتلتیکو لارج نیولز شروع کرد و سال 2003 در 10 سالگی به تیم نونهالان تیم اینستیتو پیوست

تا سال 2012 در این تیم بازی کرد، درخشش او در سال آخر بازی خود در این باشگاه در لیگ برتر با 38 بازی و 17 گل باعث شناخته شدن اش شد

عکس های پائولو دیبالا و نامزدش
PauloDybala-photokade-4.jpg

از پالرمو تا یوونتوس
در تابستان 2012 با قرارداد 4 ساله به پالرمو ایتالیا پیوست که با درخشش او این تیم از سری ب به سری آ صعود کرد، عملکرد درخشان او باعث شد سال 2015 باشگاه یوونتوس با قرارداد 5 ساله به ارزش 32 میلیون دلار وی را جذب کند

روابط و ازدواج
پائولو چند سالی با آنتونلا کاوالیری مدل آرژانتینی ر*اب*طه عاشقانه داست که در تابستان 2017 این ر*اب*طه به جدایی ختم شد، از سال 2018 نیز او با اوریانا ساباتینی خواننده، بازیگر و مدل آرژانتینی در ارتباط است

مقایسه با لیونل مس
پائولو که قبلا لقب الماس سخت را گرفته بود اینبار بخاطر درخشش خود در یوونتوس لقب لیونل مسیدوم را از آن خود کرد، اما خودش می گوید مقایسه ام با افسانه فوتبال تملق آمیز است

من ترجیح میدهم که خودم باشم
PauloDybala-photokade-6.jpg

ماجرای ماسک دیبالا
پائولو بعد از هر گلی که بثمر می رساند، یک ژست خاص بخود می گوید که همواره مورد سوال هوادارانش بود، او می گوید این حرکت نماد کلاهخود گلادیاتور است که محبت و لبخند یک جنگجو را پنهان می کند

گرفتن شماره 10
در سال 2017 او به شماره 10 باشگاه یوونتوس دست پیدا کرد که در گذشته بازیکنان بزرگی مانند الکساندرو دل پیرو میشل پلاتینی و روبرتو باجو آن را برتن کرده اند

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

بالا