• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

مکان های دیدنی مالاوی

• نویسنده موضوع Sosano.o
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 10
  • بازدیدها 468
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
مالاوی یکی از کشورهای آفریقایی مورد علاقه من است. نه فقط به خاطر دریاچه های خیره کننده مالاوی، مردم دوستانه و بازار های شلوغ، بلکه همچنین به دلیل آن است که مالاوی محل من برای چند دهه اول زندگی من است. بسیاری از مردم با مالاوی به عنوان کشور فقیر آشنا هستند که مدونا دو بچه را از آن گرفته است، اما برای آن خیلی بیشتر است. مالاوی ممکن است پارک های حیات وحش شناخته شده را نداشته باشد، اما بسیاری از حیات وحش و مکان های زیبا برای ل*ذت بردن وجود دارد و شما نباید با آن ها توریست ها را به دیدن آن ها رقابت کنید.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : Sosano.o

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
دریاچه مالاوی
دریاچه مالاوی

دریاچه مالاوی یک دریاچه زیبا آب شیرین است که بخش بزرگی از مالاوی دریای خزر را در بر می گیرد. با سواحل طلایی و انواع مختلف رنگارنگ باور نکردنی از ماهی خوشحال است که موجب جذابیت و غواصی در این منطقه می شود. انتهای جنوب دریاچه بسیار محبوب است به دلیل ن*زد*یک*ی آن به سرمایه تجاری، Blantyre. گاه های متعددی برای انتخاب وجود دارد و محل اقامت از کمپینگ های ساده و اجاره خانه ها به Club Makakola لوکس تر است. خلیج میمون، در نوک جنوبی، جایی است که شما می توانید کشتی Ilala را به دریاچه به جزیره Likoma و انتهای شمالی (نگاه کنید به پایین) گرفتن. سالانه جشنواره فانتزی دریاچه ستاره در Nkopola Sunbird Lodge برگزار می شود. Cape Maclear مکه برای تفریحی و ورزش های دیگر است.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
کوه مولانگه
کوه Mujanje

کوه Mulanje یک ماسه بزرگ گرانیت در جنوب مالاوی است. بالاترین اوج Sapitwa به بیش از 3000 متر می رسد. بسیاری از مسیرهای پیاده روی برای انتخاب از وجود دارد برای ل*ذت بردن از این کوه، با کلبه های ساده در پایان هر یک. این یک پیاده روی فوق العاده برای خانواده ها است (من جوانان خود را در این جا گذراندم) با بسیاری از جریان ها و قله ها برای کشف. شما باید حداقل 2 شب در کوه خرج کنید. باشگاه کوهستان مالاوی دارای اطلاعات مسیر خوبی است، همچنین اطلاعات مربوط به هزینه ها و نحوه پرداخت هزینه های حمل و نقل خود را دارد. اگر شما به باشگاه کوهستان ملحق شوید، می توانید از امکانات آشپزی آن که در کلبه ها ذخیره می شود استفاده کنید. ل*ذت بردن از بوی خوشمزه سیلندر Mulanje در شومینه! اکثر مسافرین از لیخوبولا شروع می شوند، بنابراین شب در Likhubula Forest Lodge برای شروع زودرس راحت است. بهترین زمان برای صعود Mulanje بین ماه و اکتبر است.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
جزیره لیکوما
جزیره لیکوما

جزیره Likoma واقع در آبهای موزامبیک است، اما هنوز جزیره مالاوی است. این خانه به کلیسای بزرگ ساخته شده در اوایل 1900 ساخته شده است. Island Likoma دارای چند سواحل دوست داشتنی با دو مجتمع عالی دوستدار محیط زیست از جمله Kaya Mawa، و برخی از اقامت های ارزان قیمت (Check out Mango Drift) نیز می باشد. Likoma یک نقطه بسیار صلح آمیز است و تنها چند اتومبیل در این جزیره وجود دارد. شما می توانید برخی از پیاده روی های خوب در داخل کشور را برای بازدید از روستاهای محلی، بازار محلی، و یا کایاک در اطراف جزیره را. در اینجا یک مدرسه غواصی وجود دارد که گواهینامه را با نرخ بسیار خوبی ارائه می دهد. گروه های ر*ق*ص از جزایر دیگر به طور منظم برای "ر*ق*صیدن" جمع می شوند، که به طور جدی سرگرم کننده است. گرفتن لیکوما نیمه سرگرم کننده است، به ویژه توسط قایق ؛ MV Ilala یک بار در این هفته متوقف می شود. پرواز های برنامه ریزی شده از لیلونوهو و همچنین چارت های موجود وجود دارد.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
پارک ملی لویودا
Antelope Sable (Hippotragus niger) Antelope، پارک ملی لویونده، حیات وحش حیات وحش Liwonde، مالاوی

پارک ملی لیو اند، پارک حیات وحش برتر مالاوی است. این تنظیم در کنار بانکهای رودخانه شیر دوست داشتنی است، جایی که شما می توانید غلاف های هیپو در آب و گله های بزرگ فیل را در کنار ل*ذت بردن از نو*شی*دنی و چلپ چلوپ ببینید. زندگی پرنده فوق العاده است و شما احتمالا خواهید دید ماهی عقاب ماهی آفریقایی نشان دادن مهارت های خود و همچنین جغد ماهی کوچک نادر Pel است. اکثر افرادی که بازدید می کنند در Mvuu Lodge لوکس باقی خواهند ماند. بهترین زمان برای دیدن این است که در طول فصل خنک تر از ژوئن - اوت به عنوان Liwonde می تواند بسیار گرم و مرطوب در طول باران.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
کشتی دریاچه MV Ilala در دریاچه مالاوی، خلیج Nkhata.
Ariadne Van Zandbergen / گتی ایماژ
Ilala یک کشتی بزرگ است که هر هفته از دریاچه عبور می کند (حدود یک سفر 300 مایل). 5 کلاس دو نفره در کلاس اول با استفاده انحصاری از عرشه بالا و کابین کاپیتان (با AC - اگر شما خوش شانس باشید می توانید آن را رزرو کنید) وجود دارد. ایلالا برای مسافران و حمل و نقل در طول مسیر به طور منظم توقف می کند، از جمله جزیره Likoma Island (نگاه کنید به پایین). شما می توانید در هر نقطه از آن بیرون بروید یا تمام مسیر را به نقطه شروع خلیج مونیک (دریاچه ی جنوبی) ببرید. این یک کروز لوکس نیست و شما قایق را با صدها مسافر و حمل و نقل به اشتراک می گذارید، اما این یک ماجراجویی کلاسیک آفریقایی است.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
قطعه Zomba
قطعه Zomba

فلات Zomba ارائه می دهد دیدگاه های باور نکردنی، آبشارها، سدها پر از ماهی قزل آلا و مهمان دوست داشتنی از گرما. فلات 900 متر در پایتخت پر جنب و جوش قدیمی مالاوی Zomba واقع شده است. بیشتر بازدیدکنندگان به فلات زومبا یک روز یا شاید چند شب را صرف می کنند و از مسیرهای مسکونی ل*ذت می برند. دیدگاه مورد علاقه من "نمایش ملکه" است. شما می توانید اسب سواری از مسیرهای دوست داشتنی از ایستگاه های طولانی پایه فلات استفاده کنید. بهترین راه برای رسیدن به فلات توسط ماشین یا تاکسی است، این مسیر پیاده روی طولانی است و در غیر این صورت، افزایش های پاداش واقعا در بالای کوه است. جالب ترین مکان برای اقامت Ku Chawe Inn است.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
دریاچه مالاوی(شمال)
ساحل دریاچه مالاوی.

ساحل دریاچه شمالی مالاوی بسیار کمتر از ساحل جنوبی توسعه یافته است. به طور کلی کمتر جمعیت، شمال نیز در طول فصل خشک (ژوئن - اوت) سردتر است، اما زمانی که گرم است، کامل است. شهرهای مانند لیبیستونیا و کارونگا همچنین یک نقطه تاریخ و فرهنگ را برای جلب توجه شما از ساحل ارائه می دهند. مکان های مناسب برای اقامت شامل Nkhotakota، Bay Nkhata (بویژه Chikale Beach)، Dwangwa، Kande Beach و Chintheche است.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
Nyika Plateau
نایکا پلاتو چشم انداز کامل برای اسب سواری، پارک ملی Nyika است

فقط بیش از 50 سال پیش، قسمت شمال غربی مالاوی، که به عنوان منطقه Nyika Plateau شناخته می شد، به بریتانیا (که در آن زمان مسئول بود) ناشناخته بود، آنها فرستاده کاوشگر Laurens Van Der Post را برای گزارش در مورد آن. لورنز مأموریت خود را به این غرور گسترده تبدیل کرد به یک کتاب به فروش گذاشته شده به نام "سرمایه گذاری در داخل کشور" . او تپه های نازک بالا بالا از چمنزار هایی با گورخر، بر*ه*نه، ارکیده ها و پروانه ها که بزرگترین پارک ملی مالاوی را به خوبی بازدید می کنند، توصیف کرد. پیاده روی، دوچرخه سواری در کوهستان و اسب سواری فعالیت اصلی در اینجا است. شما می توانید خانه ها را در کمپ چلیندا اجاره کنید.

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
مزایده توتون و تنباکو - Lilongwe / Limbe
خشک کردن تنباکو در مالاوی

مالاوی بزرگترین تولید کننده توت فرنگی است. من کاملا مطمئن نیستم که به این معنی است، اما من می توانم برای فرآیند کاملا جذاب خرید و فروش توتون و تنباکو، و سپس دوباره خرید برای رسیدن به بازار جهانی. مزایده های توتون در ماه های می و سپتامبر در انبارهای بزرگ (کف) در لیلونگوه (پایتخت) و لیمب (نزدیک بلانتیر سرمایه تجاری) نگهداری می شوند. این یک کسب و کار بسیار سریع، بسیار ماهر و کاملا غیر قابل درک است، که باعث می شود که آن را بسیار سرگرم کننده برای تماشا کنید. این ویدیو را بررسی کنید تا ببینید چه چیزی شبیه آن است. از آنجایی که مالاوی به شدت به تنباکو برای ارز خارجی خود وابسته است و تا 2 میلیون مالاوی زندگی خود را از آن به دست می آورند، این یک تجارت جدی است و من برای اینکه سیگار کشیدن را به عنوان یک نوجوان در مالاوی بر عهده بگیرم. در یادداشتی جدیتر، مستنداتی که نشان می دهد کودکان کار بر روی اجناس توت فرنگی، اخبار را در بریتانیا تهیه کرده اند و به خاطر داشته باشید که خوب است.

بالا