• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

وسایل ضروری برای رفتن به باشگاه بدنسازی

• نویسنده موضوع DARK GIRL
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 25
  • بازدیدها 646
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,671
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
در موقع خرید حتماً باید به دسته ها، زیپ ها و ج*ن*س به کار رفته در ساخت، نوع دوخت و فضاهای تعبیه شده آن توجه داشت. انتخاب رنگ امری سلیقه ای است ولی رنگی را انتخاب کنید که با پوشش داخل و خارج شما در باشگاه در تضاد نباشد.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : DARK GIRL

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,671
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
کفش ورزشی

به جرات میتوان گفت کفش ورزشی مهمترین وسیله برای انجام یک فعالیت ورزشی است که باید انتخاب و خرید آن به درستی صورت گیرد. خرید کفشی با ظاهر و اندازه مناسب یک فاکتور قابل توجه برای یک ورزشکار است. حتماً به این نکته واقف هستید که هر رشته ورزشی کفش مخصوص خود را دارد و بدنسازی هم از این قائده مستثنی نیست.

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,671
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
شاخصه های یک کفش ورزشی خوب مراقبت از پاها، راحتی و پتانسیل تحمل وزن ب*دن است که برای انتخاب و خرید آن بایستی هر دو لنگه کفش را امتحان نمود. کفشی مناسب است که ۵ تا ۱۲ میلیمتر از شصت پاها فضای خالی داشته باشد و از لایه میانی مقاومی دربرابر کنترل حرکات برخوردار باشد.

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,671
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
نکته:برای افرادی دارای قوس کف پای غیر عادی هستند انتخاب کفش هایی با انعطاف پذیری بالا بسیار مناسب است. و افرادی که دارای قوس کف پای طبیعی هستند از کفش هایی استفاده کنند که کف آن از مقدار کمی برامدگی( لژ) برخوردار باشد. هیچوقت از کفش های تنگ استفاده نکنید برای این که پای شما قلب دوم شما است و سلامت آن بسیار مهم است.

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,671
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
حوله

در موقع انجام فعالیت ورزشی به طبع با افزایش دمای ب*دن عمل تعریق بروز خواهد کرد بنابراین داشتن یک حوله امری منطقی است. همچنين میتوان در هنگام استفاده از تجهيزات باشگاه مانند دستگاههای ورزشی و یا مت ها حوله را بر روی آن ها پهن کرد تا ماسئل ایمنی بهداشتی را هم رعایت کرد، حتی میتوان یک حوله جدا گانه برای استحمام بعد از تمرین هم همراه داشت.

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,671
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
قمقمه آب

با پیدایش تعریق حاصل از تمرین به طبع ب*دن با کمبود مایعات روبرو خواهد گردید و به آب رسانی و یا مکمل های پروتئینی، کربوهیدرات و یا ویتامین نیاز خواهد یافت از این روی یک قمقمه و یا شیکر میتواند بسیار کارگشا باشد. همواره برای تجدید مایعات از دست رفته ب*دن در اثر تمرین این وسیله را همراه داشته باشد و از نوع اسان باز شو آن استفاده کنید این محصولات در برندهای مختلف به فراوانی در بازهای ورزشی یافت میشوند ، متناسب با نیاز خویش حتماً یکی همراه خویش داشته باشید.

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,671
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
زیر انداز ورزشی

همان طور که گفتیم اکثر حرکات هوازی نیازی به وسیله خاصی ندارند ولی نمیتوان اهمیت زیرانداز ورزشی در انجام این حرکات را نادیده گرفت. زیرانداز ورزشی برای انواع تمرین های هوازی خوابیده و نشسته، تمرینات مخصوص یوگا، ایروبیک و پیلاتس و هر نوع تمرینی که احتیاج به سطح نرم، صاف و تمیز دارد، مناسب هستند و سبب افزایش کیفیت و ایمنی تمرین های شما خواهند شد.

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,671
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
بسته به نوع تمریناتی که در برنامه خود دارید زیرانداز مناسب با آن تمرین را انتخاب کنید. به طورمثال برای یوگا بهتر است زیراندازی با ضخامت متوسط ۳ تا ۵ میلی متر انتخاب کنید. یا چنانچه دچار آسیب دیدگی در یک ناحیه از اعضای ب*دن تان هستید به ضخامت بیشتری احتیاج دارید و بهتر است زیراندازهایی را خریداری کنید که ۱۰ تا ۱۲ میلی متر ضخامت دارند.

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,671
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
تغذیه( میان وعده غذایی)

ورزش تنها در تهیه و تامین لوازم و تجهيزات جانبی تمرینی خلاصه نمی شود برای دستیابی به هدف های ورزشی پیروی از یک رژیم منظم غذایی البته با نظر یک متخصص تغذیه امری لازم است. پیشنهاد می کنیم از یک متخصص تغذیه برای حفظ سلامت جسمانی خود در مورد مصرف موادغذایی سرشار از پروتئین، چربی های موثر و فیبر با هدف تامین انرژی ب*دن در خلال تمرین های بدنسازی مشاوره بگیرید.

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,671
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
کیسه یخ

اسیب دیدگی، جزیی از ورزش کردن است، ولی با در اختیار داشتن کیسه های یخ در ساک ورزشیِ خود، میتوانید زمانی که ضربه ای بدست یا پای شما وارد شد، با گذاشتنِ کیسه یخ برروی آن، از ورم ناحیه موردنظر جلوگیری کنید.

بالا