• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

خواص خوراکی خواص گلاب

• نویسنده موضوع *khas*
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 8
  • بازدیدها 185
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

*khas*

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
3,949
امتیازها
73
کیف پول من
0
۱. مصرف گلاب به صورت خوراکی باعث آب‌رسانی به پو*ست از درون می شود. درنتیجه ظاهر پو*ست را سالم و شفاف نشان می‌دهد.

۲. گلاب دارای اثرات ضد پیری است و مصرف مداوم آن باعث کاهش چین و چروک‌های پو*ست، روشن کردن لکه‌های تیره و بستن منافذ باز پو*ست می‌شود.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : *khas*

*khas*

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
3,949
امتیازها
73
کیف پول من
0
۳. استفاده از گلاب به صورت خوراکی و نیز بوییدن آن، باعث بهبود خلق و خو می شود و حالت های اضطراب و افسردگی را تسکین می‌دهد.

۴. برای درمان سرماخوردگی، آنفولانزا، گلودرد و سایر بیماری‌های دستگاه تنفسی گلاب کاربرد دارد. همچنین می‌توان از آن به عنوان شربت سرفه و نیز برای درمان رفلاکس استفاده نمود.

*khas*

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
3,949
امتیازها
73
کیف پول من
0
۵. مصرف مداوم گلاب باعث بهبود بیماری های دستگاه گوارش مانند بهبود هضم معدی، کاهش نفخ، دردهای شکمی و یبوست می‌شود و می‌توان از آن به عنوان ملین استفاده کرد.

۶. گلاب در درمان التهاب‌های پوستی، آلرژی و بهبود زخم‌ها مؤثر است.

۷. گلاب همچنین باعث کاهش قند خون می‌شود.

*khas*

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
3,949
امتیازها
73
کیف پول من
0
ترکیبات و ارزش غذایی یک بطری گلاب
گلاب گلاب سرشار از ویتامینC، ویتامینE تانن، پکتین، سیترنلول، گرانتول، استاروپنین و فنیل اتانول می باشد و دارای ترکیبات مفیدی مانند ترپن ها، گلیکوزیدها، فلاوونوئیدها، آنتوسیانین ها و… است و ارزش غذایی یک بطری گلاب به صورت زیر می باشد:

• کالری :80
  • کربوهیدرات :21 گرم
  • شکر :20 گرم

*khas*

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
3,949
امتیازها
73
کیف پول من
0
طبع گلاب
گلاب یکی از پر مصرف ترین عرقیات می باشد که طبیعت گرم ومعتدل دارد و به دلیل خواص و طبیعت ویژه ای که دارد، برای تقویت قلب، کبد، معده و اعصاب مفید است. طبیعت انواع گلاب ها گرم و معتدل است و طبع گلاب سه آتشه، دو آتشه، درجه یک، درجه دو و پس آب، به ترتیب از گرمی به خنکی می رود.

*khas*

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
3,949
امتیازها
73
کیف پول من
0
نحوه مصرف گلاب
از گلاب برای تهیه شربت گلاب، انواع کیک و شیرینی، انواع مربا و چای گلاب استفاده می کنند. مهم ترین خاصیت گلاب آرام بخش بودن آن است و به همین علت از آن در مراسم های سوگواری استفاده می کنند. در ایام امتحانات نیز برای تقویت قوای عمومی و تجدید انرژی در ب*دن از گلاب استفاده کنید.

*khas*

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
3,949
امتیازها
73
کیف پول من
0
نحوه تشخیص گلاب اصل :
گلاب اصل، بوی مطبوع گل محمدی می دهد و فاقد بوی ترشیدگی است و رنگ آن شفاف، روشن، بدون رسوب است و طعم آن سنگین و کمی مایل به تلخی است. مرغوب ترین گلاب مربوط به شهر های کاشان و میمند فارس است.

*khas*

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
3,949
امتیازها
73
کیف پول من
0

*khas*

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-14
لایک‌ها
3,949
امتیازها
73
کیف پول من
0
درمان سردرد و میگرن
برای درمان سردرد و میگرن می توانید از گلاب استفاده نمایید و با یک پارچه آغشته به گلاب پیشانی را ببندید. با مصرف و بوئیدن گلاب می توانید سردردهای خود را درمان کنید.

بالا